Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: styczen2011

    WitamJa wybieram się dzisiaj do lekarzaZobaczymy co powie na te skurcze.Powiem wam że troszkę się boję tej wizyty.No ale jak mus to mus
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Lutówki 2011*****

      Czesc Mamcie
      Oj ja dzis od samego rana kiespko sie czuje...cos mi niedobrze i nedobrze i brzusiu pobolewa...do pracy na 1 ide,wiec powolutku trzeba sie przygotowywac...ehhh

      Konwalia,za oceanem?to pewnie Usa albo Kanada??Ja w Irlandii,wiec mamy troche blizej...na pewno tesknia i Wy tez na pewno tesknicie,to jednak kawal drogi jest a i bilety nie sa za tanie...


      Agusza,mnie tez cos krzyze pobolewaja,ale mysle ze to jednak wplyw pracy,bo w sumie na nogach przez 8 godzin i to nieraz bieganiny...

      Buziaki dziewczyny,trzymajcie sie i milego dzionka bez dolegliwosci!!
      Agnieszka & Robcio

      MOJE GG 443626
      Bobasy.pl/agadziedzic1981

      Pokaz slajdów Robcia



      Skomentuj


        Odp: styczen2011

        mam nadzieje ewka ze wszystko bedzie dobrze, 3maj sie cieplutko
        ale mamy ukrop i jak wracalam z zakupow to brzuszek mnie bolal ale juz jest dobrze normalnie zdycham w takiej pogodzie




        Skomentuj


          Odp: styczen2011

          ja dzis czuje sie askarycznie;( spiaca ehh i ejszcze z Mezme poklocona
          JESTEM MAMĄ

          Skomentuj


            Odp: styczen2011

            molalala...więc co czujesz...też najchętniej spałabym cały czas...a kłótnie z mężem stawają się codziennością...
            mam takie wrazenie że on specjalnie robi wszystko żeby mnie zdenerwować...dzisiaj przed poludniem pojechał do kolegi bo go o pomoc prosil i jeszcze go nie ma...nie dość że ma wolny dzień od dawna to jeszcze spędza go z kolegą...dobrze że nie mam już sily się denerwować...przynajmniej dzieciak sie nie musi zastanawiać co sie dzieje...

            3maj się sieplo molalala...i pozostałe dziewczyny też...miłego wieczoru...




            "Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."
            Paulo Coelho(Alchemik)

            Skomentuj


              Odp: styczen2011

              oj cos wiem o tych klotniach moj to mnie strasznie drazni ze czasami wybucham hehe, z nimi tak to juz jest, nie zapyta czy dobrze sie czuje tylko caly czas narzeka niech sie ciesza ze to oni tego nie przechodza, cwaniaki jedne...
              a moj maluszek dzis buszowal na trwaniki i chyba kosiarka nie bedzie potrzebna bo chyba przez blisko godzine chodzil i wyrywal trawke i kwiatki i jak wzielam go juz do domku to oczywiscie placz na cale osiedle i foszek i musialam wziasc jego na rece dobrze ze blisko mielismy...
              do jutro dziewczyny




              Skomentuj


                Odp: styczen2011



                a ja Wam dziewczyny napisze tak: 3-4 latek, to najwspanialszy okres (chociaz jeszcze wszystko przed nami). I juz podyskutowac madrze mozna i w koncu sie przyjdzie przytulic i buziaka da, tak sam od siebie. A teksci, ze czasem mozna z krzesla spasc. Moj syncio to strasznie cytatami z filmow sypie i jedziemy sobie rowerkiem do przedszkola, a on nagle do obcego czlowieka: "dla mnie te salaty to sciema" i zaciech A do dziadka kiedys tekstem z Madagaskaru powiedzial: "wstawaj malpo jedna" :x
                Raz kiedys wychodzili z mezem na basen, mezus mowi, Kubus daj mamie buziaka, a maly: ale tato, przeciez nie jedziemy na koniec swiata!
                Jeszcze zeby mnie nie ciagal na spacery po domu: ja jestem mamusia_pieska, a on jest pieskiem i spacery robimy, przy czym musze trzymac smycz (czyli koszulke) no i trzeba sie przy tym poschylac...

                Trzymajcie sie dzielnie
                Last edited by agaaepyen; 17-06-2010, 23:07.
                =&:>sygnaturka<:&=

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Lutówki 2011*****

                  Dziewczyny a Wy gdzie??
                  Co tak cicho i pusto??

                  Ja ponad godzinke temu z pracy wrocilam,pewnie chwilke w tv popatrze i lulu
                  Mezus w pracy jeszcze,pewnie kolo 23 wroci dopiero a moze i pozniej...

                  Nic,uciekam i milych snow Wam zycze!!
                  Agnieszka & Robcio

                  MOJE GG 443626
                  Bobasy.pl/agadziedzic1981

                  Pokaz slajdów Robcia



                  Skomentuj


                    Odp: ***** Lutówki 2011*****

                    Hej!

                    Ja dzisaj ciężki dzień miałam, w pracy wariatkowo, w domu sajgon, bo nocuje u nas 3 letnia ukochana cioteczna siostra Szymonka, z którą zresztą chodzi do przedszkola... Tam podobno nie odstępują się na krok i jedno w obronie drugiego oczy by wydrapalo... a w domu to chyba sobie...

                    Obłęd...

                    Mam dość, idę spać.

                    Boli mnie znowu krzyż a w zasadzie to ciut na lewo od krzyża i promieniuje aż do pięty i aż do głowy...

                    Przed chwilą wypiłam cały słoik soku z ogórków i chyba będzie mnie piekła zgaga... nie jestem pewna bo nie doświadczylam tego uczucia w poprzedniej ciąży i wogóle nigdy...

                    Dobrze, że dzień się już kończy...

                    Dobranoc!!!


                    Skomentuj


                      Odp: styczen2011

                      WitamByłam wczoraj u lekarza i dostałam dupka i luteine dowcipną.Ale z makuszkiem wszystko dobrzeSerduszko bije mocnoPozdrawiam i życzę miłego dnia.Ninka daj znać jak wizyta.
                      Ewa
                      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                      3150g.55cm.
                      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: styczen2011

                        ewka to bardzo sie ciesze ze dzidzius zdrowy i ze lekarz dal tobie cos na te skurcze...my za niecala godzinke mamy spotkanie z polozna a ja jeszcze w pizamce a maluszek je jeszcze buleczke bo on sam jeszcze nie je tylko ja jemu odlamuje, w sumie to pewnie zjadlby tylko ja jestem zanadtto opiekuncza i jego wyreczam,
                        a gdzie inne dziewczyny??
                        ja uciekam bo musze sie przygotowac, buziaki i do uslyszenia pozniej




                        Skomentuj


                          Odp: styczen2011

                          ja juz jestem po wizycie, na czwarteik mam umowione pobieranie krwi bo ona teraz nie miala jakies probowki na badanie hormonow tarczycy, do tego chce za tydzien sprawdzic cisnienie i puls bo mam strasznie nieregularny i znacznie podwyzszony i jesli nadal taki bedzie to zbadaja mi serduszko a z cisnieniem jesli bedzie podwyzszone to tez bede musiala isc do specjalisty, a tak to jeszcze musi wyslac list na usg wiec maja czas zeby mnie przebadac do 14 tyg ciazy wiec jeszcze troszke..
                          a u was jak dziewczyny??




                          Skomentuj


                            Odp: ***** Lutówki 2011*****

                            Czesc Dziewczyny!!
                            Scarlett,Majajula,Konwalia-gdzie jestescie??
                            Mam nadzieje ze sie wyszystkie dobrze czujecie i tylko brak czasu nie pozwala zajrzec i pogadac..
                            Ja ide na drzemke,dzis jedziemy do znajomych na grilla(hurra jedzonko)wiec lepiej sie zdrzemne bo pewnie troch posiedzimy-z piwkiem bezalkoholowym niektorzy oczywiscie...chyba mnie poskreca tam,ale coz,nie bede rezegnowala z wyjsc do znajomych z powodu ciazypamietam tylko jak w poprzedniej w pewnym momencie przestalam chodzic na party bo dziwnie sie czulam w towarzystwie juz troche podchmielonym

                            Buziaki
                            Agnieszka & Robcio

                            MOJE GG 443626
                            Bobasy.pl/agadziedzic1981

                            Pokaz slajdów Robcia



                            Skomentuj


                              Odp: styczen2011

                              Dziewczyny, takie dobre wiesci to az milo sie czyta - cisnieniem ninkapa na pewno sie zaopiekuja i bedzie w porzadeczku Z tymi hormonami tarczycy, to pewnie tsh beda badac.

                              Glowki do gory dziewczyny
                              =&:>sygnaturka<:&=

                              Skomentuj


                                Odp: styczen2011

                                U mnie Nudy laski nadla jestem jakas zla w srodku i woogle dzis caly dzien spalam masakra



                                Sorki ze marudze;
                                JESTEM MAMĄ

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X