Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    ile mi zostało?? dopiero zaczełam 2 semestr...poszłam na studia i później zaszlam w ciąże...ale jak już zaczełam to szkoda przerywać...szczególnie jak się władowało już troszkę pieniążków...
    Mam teraz weekend następny wolny...i za następny dopiero znowu zjazd...wszytsko super mialo by być bo mama mieszka 5 minut od uczelni i zawsze na obiad czy coś ciepłego mogłam wpaść...ale na to trzeba mieć conajmniej ze 25-30 minutek...a teraz nie miałam...niestety...mam nadzieje że to tylko nam tak październik zawalili...bo w sumie jeden przedmiot mamy już zaliczony...zostały tylko 2 godziny wykladów...w drugim też już w połowie jesteśmy...jakoś będzie...byle tylko przerwy były żeby się choć przespacerować szło...a mieliśmy 5 minutek teraz tylko i tylko do toalety...i jeszcze się spóźniałam...no masakra...
    Praca w komisji wyborczej - myśle że dużo lżejsza...bo zawsze można wstać i się przejść chociaż...a to już dużo...no i nie 12 godzin chyba...




    "Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."
    Paulo Coelho(Alchemik)

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: styczniówki i lutówki 2011

      Agusza mi lekarka powiedzila zeby lepiej nie stosowac kremu depilacyjnego, bo nie wiadomo czy on zle wplywa na dzidziusia czy nie, wiec dla swietego spokoju mi odradzial. Mysle jednak ze to jest roche tak jak z frabowaniem wlosow w ciazy, moja mama przerazona ze ja farbuje, a lekarka na to ze mozna tylko czasami moze kolorek nie ten wyjsc
      Gosiaczek piekny brzusio! Musze mojego M zmolestowac zeby tez mi jakies aktulane brzuszkowe zdjecie zrobil.
      Edymis no niezle musialas sie nasiedziec na tych wykladach, ale dobrze ze Twoj M zmadrzal troszke i posprzatali, i kolacje przygotowal.
      MoniaB mysle ze dasz rade w tej komisji, a jakbys zaczela rodzic akurat, to wspomna o Tobie w wiadomosciach
      Agaaepyen straszna historia z ta malutka, mam nadzieje, ze wszystko skonczy sie dobrze.
      Moja mala cos w nocy nie bardzo spala, wkoncu zwymiotowala i jak potem zasnela to biedula spala do 10 rano. Teraz wszystko miby ok, tylko znowu spi (zasnela godzine po tym jak wstala). Goraczki brak, je ladnie, moze po prostu nadrabia zaleglosci z nocy. Bede obserwowac, najwyzej jutro uderzymy do lekarza. To ja tez uciekam na drzemke papa


      Skomentuj


        Odp: styczniówki i lutówki 2011

        Dzien dobry szanownym paniom!!!

        sloneczko slicznie swieci a aguszasza zaraz na wizyte leci no prawie zaraz...
        echhh ciekawe co powie... i ciekawe czy zrobi usg... tak bardzo chcialabym wiedziec co za pasozyta nosze

        agaaepyen - ciezko bedzie na poczatku na pewno... chlebek to u mnie nie problem bo jem go na prawde malo a razowy uwielbiam ale cala reszta... wczoraj jadlam jablko i zastanawialam sie czy powinnam... a tak mi sie go chcialo... chyba zrobie sobie liste na tak i na nie i powiesze na lodowce bedzie latwiej erknac i czegos nie wyjac a co do siostry to tak ta sama co calkiem niedawno zycie jej kolejne klody pod nogi rzucalo!a z tym nurofenm to ostatnio czytalam wlasnie ze wcale nie jest taki bezpieczny jak sie wszystkim wydaje i lepiej i bezpieczniej jechac na panadolach tyle ze moj przy goraczce powyzej 38,5 na panadol w zasadzie nie reaguje... mam nadzieje ze z mala juz lepiej! a Kubus szybko sie wylize!!!
        zdjecie do poprawki ! jak siedzisz tak to brzusio sie rozplynal

        edymis4601 - widzisz jak chce to potrafi, jak wiekszosc chlopow!!! moze zrozumie kilka rzeczy a jak sie urodzi malenstwo to zrrozumie jeszcze lepiej jak ty na wyklady a on zostanie ze wszystkim sam i co i tez sobie poradzi bo bedzie musial!!! zobaczysz powoli wszystk sie ulozy! my w pierwszej ciazy tez wiecznie mielismy ze soba na pienku!!! a teraz z roku na rok z miesiaca na miesiac jest coraz lepiej... trzeba sie podocierac po prostu a to musi potrwac!a wypracowania skrob smialo, jak i ja co mam byc jedyna

        moniaB - kazdy grosz sie liczy! bierz bez wahania chyba ze jestes na zwolnieniu chorobowym bo jakos nie kojarze jak to u ciebie to zastanaow sie zeby nie skopac sprawy! zeby nie zabrali zasilku!

        Konwalia81 - no i jak malutka lezalo jej cos tylko na zoladeczku czy cos sie wyklulo?

        ok skarby moje ide myc lepetyne suszyc ulozyc i nastrajac sie psychicznie na wizyte trzymajcie kciuki... cisnienie i tak mi skoczy do 160
        buziole!!!


        Skomentuj


          Odp: styczniówki i lutówki 2011

          Hej Kobietki

          Dziękuję za miłe słówka piękna pogoda wtedy była wiec i nastrój super .

          Aguszasza trzymam kciuki za wizytę!!!! a z dietką to na pewno będzie trudno, ale dasz radę, a jabłko to chyba nie jest zakazane wiadomo, że słodkie, ale bez przesady, bardziej chyba chodzi o słodycze, powidła itd...

          Konwalia jak mała??? oby to tylko przejściowe. O kremie to mi też lekarz mówił, żeby nie stosować bo zawierają jakieś chemiczne rzeczy, które przenikają przez skórę i mogą szkodzić dziecku.

          edymis przypuszczam,że takie siedzenie obciąża kręgosłup, może później będziecie mieć większe przerwy.

          MoniaB praca w komisji czemu nie, tylko chyba nie możesz być na zwolnieniu, sprawdź to.

          Agaaepyen to zdjęcie to nie wiem czy aktualne bo data stara ale dawaj żeby brzusio było widać. Niezłą przygodę miała twoja koleżanka, oby z mała było wszystko dobrze.

          Dzisiaj dostałam spodnie dresowe, po pierwsze miały byc grafitowe a są granatowe i powiem Wam, że takie na styk i nie wiem czy pas się sprawdzi bo ciężko sie rozciąga i trochę mnie ściska a czas pokarze jak będzie. Dzisiaj jedziemy kupić karnisze, wreszcie powieszę firanki zrobi się tak przyjemniej w mieszkanku.

          i czekam na wasze fotki...

          Miłego dzionka.
          buziaczki
          Gosia

          Zosieńko rośnij zdrowo

          Skomentuj


            Odp: styczniówki i lutówki 2011

            Hej dziewczyny, a ja właśnie odebrałam wyniki mojej małej z krwi i kału. I...:
            Morfologia wyszła mniej więcej ok. Wszystko mieści sie w normie. Ma za dużo płytek krwi bo ma 533 a norma 140-424. :P
            Za to kał na pasożyty:
            -torb. pierwotniaków nieobecne
            - jaja pasożytów: pojedyncze jaja glisty ludzkiej.

            Jeszcze dzisiaj dałam w koncu ten mocz bo nie mogłam go złapać. i w piątek pójdziemy do lekarza i sie dowiem co i jak.

            Eh.
            Last edited by karlin2; 13-10-2010, 14:28.
            Karina


            Skomentuj


              Odp: styczniówki i lutówki 2011

              a małej kupiłam ta mniej więcej takie buty http://img09.allegroimg.pl/photos/or.../56/1270815692. kożuszek ma ciut krótszy i są fioletowe :P
              Karina


              Skomentuj


                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                No i jestem... no i dupa... w poniedziałek idę do szpitala na dwa lub cztery dni zalezy jakie wyjda badania pierwszego dnia... aaaa tam odpocznę sobie

                dobrze ze i tak sie tego spodziewalam to przynajmniej sie nie denerwuje w przeciwienstwie do mojego - jak mu powiedzialam to zaczal sie wsciekac po co na co i czy nie moze byc w przychodni i co bedzie z Szymkeim... spokojnie mu odpowiedzialam ze akurat to nie on bedzie z nim siedzial i nie on go bedzie odprowadzal do przedszkola i zabieral tylko mama i wrazie lamentow to ona go bedzie uspokajac predzej niz on i ze nie ma sie co wsciekac... lepiej 4 dni niz tak jak niektore leza pol ciazy albo i cala!!! no i chyba ochlonal troche...

                zastanawiam sie teraz czy mowic mlodemu czy nie ale ja jestem za tym zawsze zeby mowic mu prawde niz wymyslac jakies cuda wianki... mam jeszcze kilka dni przemysle sprawe...

                a o krem do depilacji pytalam i macie racje nie wolno... a ja stosowalam ze trzy razy w tej ciazy nieswiadoma ale gina powiedziala ze to poprostu"dmuchanie na zimne" wiec spokojnie

                gosiaczekp81 - no t lipa z tymi spodniami ale szkoda kasy na wymiane bo to jakies tanie byly chyba nie? ja dzisaj kupilam szymkowi kombinezon na zime mam nadzieje ze bedzie super bo bym sie wkurzyla i reklamowala na pewno
                http://allegro.pl/110-116-kombinezon...271664533.html

                karlin2 - buty urocze!!! dobrze ze badania dobre a robale no coz chyba malo kto ich nie ma badz nie mial

                a ja buty w realu kupilam mniej wiecej takie: http://allegro.pl/trzewiki-sympatex-...231767167.html

                no dobra ide zjesc jakis obiad i przejrzec co mi trzeba bedzie do szpitala... moze cos trzeba dokupic...
                buzka!!!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: styczniówki i lutówki 2011

                  hej
                  dzisiaj kupiłam sobie płaszczyk czarny z kapturem.
                  później tylko guziki przeszyję.

                  fajne buty i kombinezon. mnie niestety nie stać na takie ceny
                  kurtką wymienie się z siostrą . ona da mi większą dla MArysi a ja dam jej z zeszłego roku dla jej córeczki.

                  aguszasza przykro mi że musisz iść do szpitala. ja na szczęście mam cukier w normie.

                  jutro mam wizyte u gin.




                  Skomentuj


                    Odp: styczniówki i lutówki 2011

                    To ja tez się pochwale moimi nowymi nabytkami dla synka

                    Adam po kąpaniu dość długo jeszcze buszuje więc kupiłam mu na allegro taki szlafroczekA że uwielbia bajkę z myszka miki ....
                    http://allegro.pl/show_item.php?item=1246701375

                    A to są te buty o których wspominałam http://www.sklep.bartek.com.pl/pl/pr...-9154166w.html

                    aguszasza współczuje ... ale już nie długo będziesz z powrotem

                    Ja się boje jak to będzie u mnie jak pójdę na porodówkę bo Adam nie wiem jak zareaguje A ja mam wskazane cc więc to jeszcze dużej....no nic musi być dobrze
                    Adaś ur.09.2008.
                    Michałek
                    [Iur.02.2011 o [/I]

                    Skomentuj


                      Odp: styczniówki i lutówki 2011

                      Uff... nareszcie skonczylam maraton po lekarzach. Najpierw bylam u gina na "przegladzie". Z maluszkiem wszystko bardzo dobrze, a glukoze zbadaja mi za miesiac. Pozniej wyladowalam u pediatry z mala. W nocy miala goraczke, pol nocy nie spalysmy . Okazalo sie ze zlapala wirusa, panuje tutaj cos w rodzaju jelitowki. Biedula moja odsypia teraz noc.
                      Dziewczyny widze ze szalejecie z zakupami . Tez musze malej kupic rajstopki i buty na zime.
                      Agusza jednak wykrakalas sobie ten szpital. Te kilka dni szybko minie, a bedziesz miala pewnosc ze z Toba i Kruszyna wszystko dobrze. O swoich chlopakow sie nie martw, jak to chlopy popanikuja, a pozniej dadza sobie swietnie rade sami
                      Ogladam akcje ratunkowa gornikow z Chile, za kazdym razem jak ktoregos wyciagna na powierzchnie rycze ze wzruszenia jak bobr, normalnie przezywam to jakby tam ktos z mojej rodziny byl...


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: styczniówki i lutówki 2011

                        Oj Sylwia ja tez ogladalam dzis kilku i tez za kazdym razem lzy same ciekna... niby czlowiek na drugim koncu swiata a jednak...

                        a chlopaki pewnie ze sobie poradza ty bardziej ze w domu babcia obok w nastepnej klatce ciocie ktore zawsze mozna zawezwac jakby co a z Twoja mała to szkoda mi jej strasznie bo wiem doskonale co przechodzicie... niestety! dobrze ze u Ciebie i malenstwa wszystko ok!

                        bozena normalnie szlafrok mnie rozwalil a buty widze ze trzymamy sie jednej formy, ja wole dac wiecej ale wiem ze stopa malego jest dobrze zabezpieczona i zdrowo rosnie i chodzi a ze drogie no coz ja moge chodzic w byle jakich ale dziecku nie odmowie...

                        monia trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte! a mnie tez nie za bardzo stac ale jak napisalam wyzej ja przeciupie w byle czym ale mlody ma miec cieplo sucho i wygodnie... wole pooszczedzec na innych rzeczach...

                        echhh ide spac kobietki... jutro z rana musze skoczyc do pracy zawiezc zwolnienie podbic legitke wiec moze odezwe sie kali poludnia dopiero!

                        buzzzzzzzzzzzka!

                        slodkich snow!!! i spokojnych!!!



                        Skomentuj


                          Odp: styczniówki i lutówki 2011

                          Hej dziewczyny

                          tak szybko te dni uciekaja, ze szok. Moj Kuba juz chyba zdrowy, bo rano strasznie sciemnia, ze ma kaszel i goraczke i nie moze isc do przedszkola, ehehe. Na wszelki wypadek jeszcze w domku zostaje, ale generalnie juz oki jest.
                          Od wczoraj mamy postep w utrzymywaniu porzadku. Rano przeprowadzilismy rozmowe, ze trzeba sprzatac zabawki na biezaco, jak sie przestaje jakas grupa bawic (bo jak wrocilam z pracy w poniedzialek, to ciezko bylo przejsc przez pokoj). I wyobrazcie sobie, ze malucha sprzata... I wczoraj i dzis super! Oby tak dalej po prostu.

                          gosiaczek - ano faktycznie data lipna, cala seria z urodzin Kuby tak ma mamy w aparacie taki joystick czuly, ze czesto z ta data cos nie tak, a tym razem to nawet nie zauwazylam, dopiero po wrzuceniu. Ajajaj! Z mala lepiej, ale "szalu nie ma" jak to mowi jej mamula. Szkoda, ze spodnie troszke nie teges. Ale moze sie jeszcze rozciagna...

                          karlin2 - dobrze, ze zrobilyscie badania, teraz przynajmniej wiadomo, co leczyc i bedzie na pewno poprawa, o! Ale w moczu to lepiej niech juz nie wychodzi nic. Butki slooodkie

                          aguszasza - jablka spokojnie sobie amciaj. Zalecaja tez ryz i makaron razowy/ciemny, ale ja sie jakos tak calkiem nie moge przemoc. Zreszta moze w szpitalu Ci dietke ustawia/podadza dokladnie co i jak. Z lodowkowa wywieszka swietny pomysl!
                          A Twoj Szymek bystrzacha, wiec zakladam, ze dobrze przyjmie informacje, jak mu wszystko wytlumaczysz. Tylko pytanie, kiedy najlepiej to zrobic. Ale to juz sama na pewno rozgryziesz
                          Kombinezon extra! Az sie zastanawiam
                          A malenstwo sie nie pokazalo do kamery? Jakie duze juz? Tak jak w suwaczku, czy wieksze?


                          moniaB - to jutro trzymamy kciuki za Ciebie i dzidziusia

                          boXena83 - my tez mamy szlafroczek niebieski, tylko bez myszki. Kuba wyglada w nim jak samuraj )

                          Konwalia81 - nie podawaj malej nic mlecznego, to bedzie szybciej oki. Wiem, ze to jest ciezkie u takiego maluszka, ale naprawde dziala. My oszukiwalismy kaszka na wodzie, tyle ze doslodzona i jakos sie dalo. Mielismy rotawirusa paskudnego, jak Kuba mial 1,4 miesiaca i nawet po ustapieniu objawow jeszcze 2 tygodnie bezmleczne musialy byc. Wydawalo mi sie to niemozliwe, ale udalo sie przetrwac.
                          Niesamowita sprawa z tymi gornikami, super, ze udalo sie ich uratowac - oby wszystkich. A Ty juz nie plakaj mala!

                          Dobrej nocki kobietki, dla Was i brzuszkowych mieszkancow!
                          =&:>sygnaturka<:&=

                          Skomentuj


                            Odp: styczniówki i lutówki 2011

                            Hej dziewczyny, tak mówicie o tych górnikach. Moj M jest górnikiem i nie wiem co bym zrobiła gdyby został na dole. I ja też ryczałam jak wyciągali ich i te rodziny zapłakane i wogóle. Eh. Masakra tyle czasu pod ziemią.

                            A moje małe ma właśnie czkawke i mnie denerwuje tym :PCiągle tylko puk i puk. I jego chyba też bo sie wierci. hihi

                            Ja pieniążków też nie mam na takie kombinezony drogie i buty za 140zł. Za zimowe dałam 60 i to jest taka znośna cena w miare moich zasobów finansowych. Za kurtke 50 a spodnie z zeszłego roku ma jeszcze bo miała za duże. Teraz tylko jeszcze sie poobracać za jakimiś frotowymi ratuzkami. Tylko pytanie czy na takie duże dzieci jeszcze znajde. W zeszłym roku jeszcze były na mołą. Teraz nie wiem. Zobacze.

                            A tak wogóle to u nas jeszcze mgła, a jest prawie 10.
                            Last edited by karlin2; 14-10-2010, 09:55.
                            Karina


                            Skomentuj


                              Odp: styczniówki i lutówki 2011

                              hej
                              u nas dzisiaj pada od rana. malutki się kreci niesamowicie.
                              mamy autko w naprawie i do lekarza będzie trzeba pożyczyć samochod od teścia. jak ja tego nie lubie.
                              marysia już bałagan zrobiła. ostatnio strasznie psoci. gdzie nie wejdzie tam bałagan.




                              Skomentuj


                                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                                czesc dziewczyny

                                ja z tego wszystkiego zapomnialam ale sobie przypomnialam ze za tydzien mam wizyte u poloznej kurcze ale ten czas pedzi do przodu nim sie obejrzymy a bedziemy z naszymi maluchami z tego zalatnia wczoraj pierwszy posilek zjadlam o 16 ale mi bylo niedobrze....

                                maluszek cos w tym brzuszku jest spokojniutki az nie hcce mi sie wierzc ze taki spokojny naperawde nie wiem czy mam sie martwic czy co ale rzadko sie porusza a ma dosc miejsca bo mam olbrzymi brzuchol....

                                moj mezus ostro dziala z domkiem ale chcemy klasc tapety a nie ma kto ich nam polozyc musze poszperac moze ktos za rozsadna cene polozy nam je musze podzwonic i popytac w sumie pokoje nie sa duze tylko salon ma ponad 25 m kwadratowych zobaczymy dzis moze sufity pomaluja a jutro lazienke i kuchnie dobrze by bylo gdyby to zrobili
                                ok uciekam pobuszowac po necie bo mam jeszcze kilka rzeczy do zalatwienia i do zobaczenia

                                zycze milego dzionka 3majcie sie cieplutko brzuchatki




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X