Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: styczen2011

    My od początku używamy kosmetyków Nivea Sensitive Baby. A co do wyprawki to jesli będzie kolejna dziewczynka to problem z głowy. ninkapa a jesli chodzi o wózek to do tego czasu twój synek będzie wiekszosci sam spacerował. Bynajmniej Agatka juz zeszłego lata wiekszość spacerków obyła sie bez swojej karocy jedynie bralismy go na jakies większe wyprawy do miasta.Aaa.. wczoraj byłam u lekarza i widziałam już pulsująca fasolkę


    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: styczen2011

      a co do samopoczucia to wczoraj było fatalnie. Dzisiaj jakby lepiej ale strasznie rozkojarzona jestem i zakręcona. Przed chwilą przypaliłam sos do spagettii.A rano jak przyszłam z zakupów z córka to okazało sie ze jak ja przebierałam to zapomniałam założyć jej majtki


      Skomentuj


        #78
        Odp: styczen2011

        Jestem już po spotkani w pracy, lekkie zleconka na wakacje super,czas szybciej poleciDzięki za porady bo w sklepach szok a mi chodzi o niedrogie i sprawdzone środki.Teraz obiadek i jadę do gina na usg.
        Póżniej napiszę wam co i jak.Objawy mi już przeszły tylko zgaga pozostała.
        a na przebarwienia na twarzy w aptece poradziła mi Perfecta Baby ,likwiduje i zapobiega-sprawdzimy.?

        Skomentuj


          #79
          Odp: styczen2011

          aliaga17 - to rzeczywiscie ))) troszeczke Ci sie zakrecilo, hihi. Moj synek ostatnio sam sie ubieral tak skutecznie, ze wszystko bylo tylem na przod. A ja zauwazylam po drodze do przedszkola.
          ninkapa - moj maluch jak mial roczek, to nie bylo szans, zeby go do wozka wlozyc. On musial zwiedzac swiat. Jak sie nachodzil i zmeczyl, to kladl sie na chodniku i odpoczywal Druga sprawa, ze wyprawy z nim na zakupy trwaly przez to w nieskonczonosc.

          Buziaki dla Was mamusie
          =&:>sygnaturka<:&=

          Skomentuj


            #80
            Odp: styczen2011

            czesc dziewczyny z moim maluszkiem jest juz lepiej bardzo sie ciesze i nawet dzisiaj zaryzykowalam i dalam jemu mleczko bo wody nie chcial pic i strasznie plakal bo chcial mleczko, kurcze w przyszly piatek mam jz wizytyte z polozna bardzo sie ciesze bo coraz blizej do pierwszego usg w koncu zobacze moje serduszka moje najwieksze szczescie na rowni z pierwszym maluszkiem
            aha wracajac do poprzedniej rozmowy zapomnialam juz kto ale ktoras z was pisala o proszku ze jeszcze uzywa dla dzieci ja juz w sumie od dawna uzywam naszego ale non bio i plynu do plukania lenor i nic mu sie nie dzieje, a jego ubranka prasowalam jakos do 3 miesiaca bo strawsznie nienawidze prasowac...




            Skomentuj


              #81
              Odp: ***** Lutówki 2011*****

              No ja co prawda jestem tegoroczną sierpniówką-ale gratuluję!Pewnie spora część mam które urodzą w lutym '11 nie są jeszcze świadome,że są w ciąży. Eh widzę Scaarlrtt,że już masz syneczka i to właśnie z sierpnia!Eh ja już czekam z utęsknieniem! Pozdrawiam i 3mam kciuki by ciąża przechodziła ok!

              Skomentuj


                #82
                Odp: styczen2011

                a co tutaj sie dzieje co za pustki co dziwczyny??
                a ja juz zastanawiam sie nad laktatorem bo synka niestety nie karmilam piesia mimo iz mialam nawal pokarmu bo dpiero po tyg nauczyl sie ssac ale zle i nie wytrzymalam zbyt wiele bo 3 tyg sie meczylam i jego mezylam dlatego teraz jak nie zdolam nauczyc chwytac poprawie to bede odciagala i podawala butelka
                macie jakies doswaidczenia z elektronicznymi lakatotorami??ja myslalam o avencie ale sie jeszcze zastanawiam




                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: styczen2011

                  co sie z wami dziewczyny dzieje??takie zapracowane czy zmeczone??wskakiwac na forum i pisac, fajna pamiatka bedzie po porodzie




                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: styczen2011

                    hej dziewczynki
                    jak samopoczucie???
                    ja nie mam czasu nic skrobać bo z 2 dzieciaków to zawsze jest urwanie głowy
                    za tydzień idę na ginka, muszę jeszcze badania porobić już nie mogę się doczekać.


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: styczen2011

                      nareszcie wróciłam ze szpitala...a tam kupa śmiechu - położona z nadciśnieniem miałam zazwyczaj 120/80 a czasem nawet niższe...poleżałam więc 4 dni...porobili badania...wg usg termin z 31 grudnia zmienił się na 22...będzie diobełek na święta więc...już bym go chciała mieć przy sobie...niestety nadal nie wiem czy dziewczynka czy chłopczyk, a szkoda bo chętnie bym już coś kupiła maluszkowi...

                      Poza tym nic ciekawego...straszne u nas upały i dużo śpię przez to...ale mam L4 do przyszłego tyg...w sobotę wesele szwagra i później do pracy...

                      A co tam u was?? Jakoś rzadko się dziewczyny pojawiacie...

                      Pozdrawiam serdecznie wszystkie




                      "Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."
                      Paulo Coelho(Alchemik)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: styczen2011

                        edymis to super że już jestes w domku ciśnienie masz ksiązkowe
                        wiesz cieplutko jest więc pewnie dziewczyny korzystają
                        ja dziś śpię dużo; starsza córka sobie czyta mała spała więc i ja skorzystałam
                        tio chyba jedyny objaw ciązy strasznie chce mi się spać
                        bo tak czuję się rewelacyjnie

                        a u Was kobietki jak dolegliwości ciążowe???


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: styczen2011

                          Jak sie ciesze ze u ciebie z tym cisnieinem w porzadku i ze juz jestes w domku bo przyslownie ma racje nie ma jak w domku co nie??
                          ja mieszkam w uk ale i tak nie czuje sie tuaj 4jak w4 dom4ku a mieszkam juz 5 lat wiec powinnam sie zadomowic ale moj dom to polska i serce nalezy do niej




                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: styczen2011

                            ninkapa ja mam ciocię co od 12 lat mieszka w Niemczech i teraz zdecydowała się wrócić do Polski stwierdziła że tu jej dom a nie u szwabów

                            ja od roku mieszkam poza miejscem urodzenia i już się zaklimatyzowałam i jak jadę do rodziców to szybko chcę wracać do "nas"
                            no a teraz będziemy się budować więc to na prawdę będzie nasze


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: styczen2011

                              gdyby byla inna sytuacja w polsce to nigdy w zyciu nie siedzialabym tutaj, ale zycie jest jakie jest mojemu mezowi jest tutaj dobrze, zaklimatyzowal sie tutaj ma angielskich przyjaciol ze mna jest troszke gorzej no ale zdecydowalismy sie na zycie w anglii to trzeba zyc i godzic sie na tutajesze zwyczjae, my tez planujemy wrocic do polski ale za jakies 10 lat chyba ze cos sie zmieni w naszej kkochanej polsce...




                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: ***** Lutówki 2011*****

                                Scaarlett gratuluję
                                bardzo się cieszę że Wam się udało
                                a jeszcze jakiś czas temu czytałam na staraczkach że nie chcesz zimowego dziecka hehe
                                trzymaj się


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X