Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: styczen2011

    witam, to nie fajnie masz z cisnieniem ja teraz tez mam problem z cisnieniem i pewnie gdybym byla w polsce to tez wyslaby mnie do szpitala ale tutaj karza odpoczywac i w sumie nic nie robia a spotkanie z polozna mam dopero za 2 tyg wiec do tego czasu bede sie jeszcze meczyc po ja wiem kiedy mam wysokie cisnienie bo strasznie glowa mnie boli...a jakie masz cisnienie. ja jak sobie mierzylam to mialam 195/120 a u lekarza 150/100, a jak bylam w przychodni to mialam 17/120 i mnie nie przyjeli i musialam czekac prawie 4 h na wizyte u lekarza szok ale tutaj tak jest nastepnym razem osd razu pojade na pogotowie...




    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: styczen2011

      witam ! i ja tez dolacze do tego szacownego grona
      we wtorek ide do gina potwierdzic ciaze test wyszedl pozytywnie i okresu dalej brak a do tego dochodza juz pierwsze objawy ciazy


      Skomentuj


        #63
        Odp: styczen2011

        Witajcie kobietki w słoneczny piękny poranek,wpadłam tak z rana bo póżniej będę zajęta ,goście ,grilowanko itp. wiecie mam pomysł miesiąc temu zmierzyłam mój brzusio na wysokości pępka żeby mieć odnośnik i wiecie fajna zabawa ,dziś zmierzyłam znów i 1,5 cm urósł.
        Życzę wszystkim udanego wypoczynku pa buziak

        agaimisia-witaj i czuj się u nas dobrze,ale nas przybywa super

        Skomentuj


          #64
          Odp: styczen2011

          witam nowa mamuske fajnie coraz wiecej nas sie tutaj robiu nas piekna pogoda ale j musze siedziec w domku bo maluszek chory i niestety uziemieni jestesmy...wczoraj mialam fajne smaki hehe ale wiecie co jest dobre ze sie nie objadam a jem to na co mam ochote...




          Skomentuj


            #65
            Odp: styczen2011

            Cześć...
            Jakie ciśnienie - w porównaniu z twoim to pestka widze...na wizycie pierwszej miałam 163/110...ale że miałam już wcześniej problem z ciśnieniem to lekarz odpuścił i kazał mierzyć w domu...i skonsultować jeszcze się z lekarzem ogólnym...w domu pomiary byly od 135/85 do 145/95...lekarz pierwszego kontaktu przepisał dopegyt...ale wg mnie to on nic nie dawał...czy mierzylam przed połknięciem czy tuż po tabletce czy po 2-3 godzinach ciśnienei było takie same...poszłam do gin i tam znowu 160/100...i skierowanie od razu do szpitala dostałam... dodam że jeszcze przy pierwszej wizycie to czulam się świetnie i nawet nie czułam że mam jakies wyższe ciśneinie albo co...a pielęgniarka od razu to do szpitala...no i się zdenerwowałam...i przypuszczalnie rzecz biorąc to przez nią chyba taki stres i wogóle...
            A...zobaczymy...na początku to strasznie nie chciałam iść...ale jak sobie przypomne jak sobie maluszek ruszał fajnie rączkami na usg to wolę już iść żeby dalej było z nim wszystko ok...w końcu czekałam na dziecko dosyć długo i teraz nie chce żeby coś było nie tak...

            Witam nową mamusię...pozdrawiam stale bywalczynie




            "Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."
            Paulo Coelho(Alchemik)

            Skomentuj


              #66
              Odp: styczen2011

              nononono mamuski widze ze na weekend wybylyscie z domciu, i bardzo dobrze ja niestety musze siedziec w domku, myslalam ze maluszek juz lepiej ale caly czas ma brzydki kaszel we wtroek ide do kontroli zobaczymy co powie pewnie nie przedluzy antybiotyku bo klatka piersiowa bedzie czystko i z tymi lekarzami tak to jest nie bedzie doleczony i bedziemy miec powtorke z rozrywki...




              Skomentuj


                #67
                Odp: styczen2011

                czesc mamuski a wy co sie tak obijacie ze zapomnialyscie o mamuskach z forum co??nie, nie rozumiem pewnie kozystacie z pelni pogody u nas na szczescie dzis brzydko bo my i tak musimy siedziec z dzieckiem w domku wiec niczego nie zalujemy...jak sie czujecie kochane mamcie??jak wasze samopoczucie i dolegliwosci ciaze??ustepuja cos??mi jak na razie to strasznie brzusio wystrzelil ze wygladam na 5 miesiac smiejemy sie z mezem ze beda blizniaki hehe na szczescie waga stoi w miesju czasami mniej pokqazuje ale to dlatego ze nie mam apetytu i jem bo musze choc niedlugo trzeba bedzie troszke wiecej jesc okolo 300kcl dziennnie wiecej tak czytalam ze dziecko juz bedzie tyle potrzebowalo i dlatego trzeba o tyle wiecej dostarczyc organizmowi...niedlugo mam pierwsza wizyte u poloznej i za jakies 4 tyg pierwsze usg...dobra koncze bo was i tak nie ma




                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: styczen2011

                  Witajcie dziewczynki w nowym tygodniupięknym i słonecznym!!
                  Ja z zapytaniem jak walczyć z przebarwieniami na twarzy może ma któraś jakieś przebadane sposoby? wiem unikać słońca? proszę o poradę papa i miłego dzionka

                  Skomentuj


                    #69
                    ***** Lutówki 2011*****

                    Mamusie z lutego łączmy się w oczekiwaniu na nasze skarby
                    serdecznie zapraszam do dyskusji

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: styczen2011

                      hejka:*

                      ja wprcilam z weekend w Zakopcu Mezulek mnie wziol....kochany...:

                      bylo wspaniale

                      ja sie czujecie?>??

                      pzodrawiam
                      JESTEM MAMĄ

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: styczen2011

                        Hej! jak tam po weekendzie? Mi o tych czterech dniach przytyło sie kilo wina sezonu grillowego.Troche mnie to zaskoczyło bo w pierwszej ciąży to na początku schudłam dwa kilo a tyć zaczęłam dopiero w piątym.Będe musiała sie trochę przypilować.
                        bajtel niestety ja ci nie pomogę jesli chodzi o te przebarwienia. Ja mam ciemną karnacje i z doświadczenia z pierwszej ciąży to opalałam sie( oprócz brzucha) i żadnych przebarwień nie miałam.


                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: styczen2011

                          Witam kobietki! ja dziś mam urwanie głowy! najpierw spotkanie w pracy, póżniej po południu wizytę u ginka,mam nadzieję że dziś zrobi pełne usg i dzidzka będzie dobrze widoczna.
                          Kobietki co u was ,jak się czujecie ,kompletujecie już wyprawki????
                          A może coś o kosmetykach dla niemowląt bo w sklepach jest szał, macie jakieś wypróbowane i sprawdzone napiszcie miłego dzionka papa

                          ja dziś kończę 1 trymestr -HURA !!!!

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: styczen2011

                            bajtel gratki za 1 trymestrr

                            witam:*

                            mam mdlosci a myslam ze to nie wroci
                            JESTEM MAMĄ

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: styczen2011

                              bajtelja polecam nivea sa poprostu swietne io moim zdaniem nie drogie, my uzywamy szamponu, plynu do kapieli i zelu do mycia no i kremow na sloneczko a od niedawna mleczka nawilzajacego. michasi nie uczula a ja pomagam jej w uzywaniu mleczka swietnie nawilza i ladnie pachnie. a do dupencji polecam bepanthen rewelacja.
                              proszki do prania to uzywam albo jelpa czy lovelli a nawet dzidziusia sa niezle tylko cenowo sie roznia.

                              ja dalej nie mam jakis wielkich objawow, ze w ciazy jestem ani mdlosci ani wymiotow nic i tak jakos mi dziwnie z tym wszystkim.


                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: styczen2011

                                czesc dziewczyny, ja na razie o wyprawce nie mysle bo nie znam plci dziecka dopiero jak poznam bede przebierac po synku...ja uzywam jonhsona i jego nie uczula poczawczy od plynu do kapieli, zelu (mysla) i pudru, do pusi dla mnie niezwodny jest sudocream raz mi sie skonczyl i uzylam innego i od razu mial pupcie odparzona
                                ja bede miec problem z wozek bo w sumie to mam ale nie wiem jak zareaguje moj synek bo on bedzie mial 2 latka a to chyba za wczesnei zeby nie kozystal z wozka i caly czas sie zastanawiam, druga rzecz to to ze on wazy juz prawie 13 kg a wszystkie sa do 15 wiec na bank przekroczy te 15 kg zobacze jak sytuacje sie rozwinie, teraz chodzimy na pies\ze spacerki nawet ponad godzinne zeby juz sie przyzwyczail ale to wszystko jeszcze w praciu wyjdzie...




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X