Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    MoniaB gratuluję synka! Jak ja Ci zazdroszczę, że już znasz płeć
    Edymis gratuluję Ciociu!
    Majajula co za historia z autem mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy.
    Agaaepyen Twój synek to prawdziwy twardziel, spanie na fotelu dentystycznym WOW! Piosenka super, łzy same napływają do oczu.
    Agusza fajnie, że wesele się udało. Czekamy na zdjęcia Szymka w garniturze Życzę udanej wizyty w Lublinie i dużo zdrówka dla rodzinki.
    Ninkapa do twojego USG coraz bliżej, trzyma kciuki żebyś dowiedziała się czy to chłopak, czy dziewczyna.
    U mnie wszysto dobrze, odzyskałam energię życiową Coraz częściej biegam ze szmatką, albo z odkurzaczem. M oświadczył, że schowa mi sprzęt do sprzątania, bo zaczynam wegług niego troszkę przesadzać z porządkiem
    Płaczliwa jestem strasznie, wczoraj np. płakałam na polskich wiadomościach. Jak widzę te zniszczenia i bezradnych staruszków na ruinach swojego domu, nie daje rady
    Last edited by Konwalia81; 17-08-2010, 20:14.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: styczniówki i lutówki 2011

      Tak, tak, niech M schowa i wyjmie gdzies tak w 38 tygodniu )

      Ja mam jutro usg, ale ciekawe, czy doktorek cos zdradzi. Zamawiam kciuki na 16.40!

      Czy Wy tez kobietki jestescie takie wieczorem ociezale? Brzusio wybrzusza sie na maksa i ciezko cos...
      =&:>sygnaturka<:&=

      Skomentuj


        Odp: styczniówki i lutówki 2011

        Cześć...
        Siostrzenica ma na imię Adrianna Paulina...siedziałam znowu dzisiaj w szpitalu pół dnia...ale zmykam już pod prysznic i spać...bo na jutro się umówiłam z rano z koleżanką...papa




        "Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."
        Paulo Coelho(Alchemik)

        Skomentuj


          Odp: styczniówki i lutówki 2011

          Agaaepyen i Ty przeciwko mnie


          Skomentuj


            Odp: styczniówki i lutówki 2011

            witam was brzuchatki pewnie juz niektore spore te brzuszki maja ja tylko na chwilke bo musze sie zbierac do sklepu a tak ciezko mi sie chodzi ze szok wiec troszke mi to znajmie,

            edytko gratulacje dla siostry i dla ciebie siwezo upieczona ciotko

            moj maluszek juz nie placze przed zasnieciem zato budzi sie o 23 i placze i nie moge go uspokoic za to jak maz przychodzi to maly jak reka odjal zasypia od razu chyba sprawdza czy tatus w domku bo jak inaczej to wytlumaczyc co??

            pozniej napisze cos wiecej bo teraz trzeba sie dzieckiem zajac no i jak mowilam niedlugo smigamy bo nawet bulki nie mam dla niego wiec odwrocimy harmonogram karmienia najpierw deserek pozniej bula...nic mu sie nie stanie




            Skomentuj


              Odp: styczniówki i lutówki 2011

              hej
              no mój m rano odholował auto do innego mechanika podobno niezlego -szef mojego m z nim podjechał więc może na poniedziałek zrobią. Ale raczej nie pojedziemy bo na 5 dni średnio mi się chce jechać i wymienili alternator i cos tam jeszcze i rachunek pewnie 1500 wyniesie
              zobaczymy wieczorem - musimy to przedyskutować

              dziś miałam mieć usg i doopa musiałam odwołać bo bez auta na bielany nie dojadę bym chyba o 3 nad ranem nocnymi wracała

              no nic jeszcze zdążę zrobić

              mnie głowa boli od buczenia wczoraj

              i zimno dziś brrrrr miało być ochłodzenie ale bez przesady nie o 15 stopni

              ja ostatnio wyłam jak oglądałam "nigdy nie mów nigdy" oj wyłam jak bubr


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                co do dziurek w zębach to nie zawsze przyczyną są butelki czy słodycze.
                Moja Julka nigdy nie uzywała butelki ani smoczka; pierwsze słodycze zjadła po 3 urodzinach a mimo to ma leczone mleczaki. Dentysta stwierdził że ma bardzo słabe zęby i dlatego. zresztą ja z nią szłam leczyć jak miała kropeczkę niestety po rozwierceniu ząb się rozpadał i plomba na cały zabek obecnie ma 3 leczone i 1 taki kikut bo jej wypadał po kawałku
                stałe ma zalakowane aby się nie psuły ale chyba stałe ma mocniejsze

                moja Majka była u dentysty na przeglądzie i nie chciała zejśc z fotela ale żeby spać w czasie borowaniadla mnie to niewyobrażalne bo ja osobiście wolę rodzić niż chodzić dodentysty


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: styczniówki i lutówki 2011

                  wczoraj bylo jakies chwilowe ozywienie na forum??a dzis cisza no chyba ze wieczorkiem dziewczyny zajrza...
                  u mnie nic nowego, choc dzis nie mam nerwow do mojego synka bo strasznie mnie deneruje...
                  no nic uciekam do juterka




                  Skomentuj


                    Odp: styczniówki i lutówki 2011

                    haloo czały czas was podczytuje ale sama cos nie mam weny
                    ninkapa moja córa mnie tez ostatnio strasznie denerwuje a najbardziej to jej pobudki o 6.00 rano- MAMO TO JUŻ RANEK!!!! najgorsze jest to że mam powtórkę z poprzedniej ciąży tzn, problem z snem np. dzisiaj o pierwszej jeszcze nie spałamA w dzień to mogę zapomniec o drzemce przy tej mojej "księżnice"
                    Zaczeły mi tez odkuczać skurcze nóg w nocy, no i w tych ciepłych dniach puchły mi nogi.Aaa.. i już widać ze jestem w ciąży


                    Skomentuj


                      Odp: styczniówki i lutówki 2011

                      Hej kobitki,

                      ja wlasnie wrocilam od gina. Wszystko w porzadeczku i najprawdopodobniej drugi chlopcik Zobaczymy, co za tydzien w Bydgoszczy powiedza. Na razie ulozenie posladkowe (w sumie, to niech sobie zostanie, bo na pewno dzidzia duza bedzie, lekarz stwierdzil, ze skoro pierwszy mial 4440, to drugie moze byc tylko wieksze, wiec wskazanie do cesarki by bylo), ale jeszcze sie moze maluszek obrocic kilka razy. Zapisal mi jod, a witaminek nie kazal, bo wyniki dobre.

                      Sylwia, ja tak tylko chwilowo trzymam strone Twojego M

                      Ninkapa, a ja Twoje imionko zapomnialam, przepraszam! Niedobrze, ze maly mamusie niepokoi - ale tak to juz jest z tymi naszymi pociechami, jak zasnie, bedzie znow kochany. Moj dzis wstal o 4.00 rano i zasnal, jak u lekarza bylismy. Ciekawe, czy juz na noc, czy jeszcze sie wybudzi. O i wlasnie widze, ze mi pomazal olowkiem dokumenty na biurku, na szczescie nie sa wazne ;]

                      Monika, super, ze autko odzyskane. Dzieki za pocieszenie z zabkami, moze rzeczywiscie po mnie ma, bo mezus, to ma ziabale pokazowe. Slodyczy to my dlugo nie dawalismy, ale nie da sie uniknac, bo przeciez babcie, ciocie itp. zawsze wspomoga. Ale od buteleczki z mlekiem to moze cos miec, bo strasznie dlugo zasypial przy butelce... Mam nadzieje, ze przy drugiej dzidzi bedziemy madrzejsi. U nas na szczescie wygladaly na duze te dziurasy, ale dentysta stwierdzil, ze sa bardziej powierzchowne, moze stad ta odwaga i spiochanie na fotelu.

                      A mnie dziewczyny w krzyzu zaczelo bolec dzis i doktorek kazal przechyly na bok robic i spacerowac.

                      Faktycznie sie gdzies pochowalyscie dzis! Zapraszam do klawiaturki! ))
                      =&:>sygnaturka<:&=

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: styczniówki i lutówki 2011

                        agaaepyengratuluje syneczka!! Ja mam się zgłosić 30 sierpnia to mam nadzieje że dzidziuś pokarze co ma między nogami


                        Skomentuj


                          Odp: styczniówki i lutówki 2011

                          Dziekuje bardzo aliaga Bedziemy trzymac kciuki, zeby sie Twoj maluszek odslonil!

                          A usg przesunelo mi termin porodu na 23.12.2010, dlatego ze dzidzia taka duzia.
                          =&:>sygnaturka<:&=

                          Skomentuj


                            Odp: styczniówki i lutówki 2011

                            Majajula jak dobrze, że odzyskliście samochód. trzymam kciuki żeby naprawa nie była droga i żeby udało się Wam wyjechać na zasłużony odpoczynek.

                            Aga no ja myśle, że to był tylko taki chwilowy sojusz No i oczywiście GRATULUJE synka!

                            Ninkapa moje dziecko robi dokładnie tak samo, jak tylko tata pojawia się w domu, mam małego grzecznego aniołka Mąż patrzy na mnie jak na wariata jak mu opowiadam jak mnie mała wykończyła A jego tekst: "też bym tak sobie w domu z małą poleniuchował" wrrr.... Ach ci faceci, myślą, że dziecko samo się wychowuje, a domem zajmuje się dobra wróżka, żona tylko siedzi i jeszcze jej źle... Oj chyba mam dzisiaj gorszy humorek, że tak narzekam
                            Last edited by Konwalia81; 18-08-2010, 20:28.


                            Skomentuj


                              Odp: styczniówki i lutówki 2011

                              Oj, to mamy definitywny koniec sojuszu z M, Sylwia dziekuje za gratulacje
                              =&:>sygnaturka<:&=

                              Skomentuj


                                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                                witajcie, następna "chętna" na luty 2011 aliaga17, ja też 30.08 mam następną wizytę i mam nadzieję, że uda mi się coś wypatrzyć na usg, już chciałabym wiedzieć

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X