Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: styczen2011

    Aga, to mnie pocieszylas, ze jest takich wiecej U nas roznica 9l. I sie teraz nie dziwcie, ze ja taka aktywna, hihi )))

    Ale nas ten szantazyk Twojego Szymonka rozbawil Hehe, ze moj na to nie wpadl jeszcze... ;] skonczyloby sie rumakowanie :x
    Last edited by agaaepyen; 21-07-2010, 13:39.
    =&:>sygnaturka<:&=

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: styczen2011

      Aga skończyłam miesiąc temu

      Agnieszko superowo że m taki młodziaczek


      Skomentuj


        Odp: styczen2011

        Cześć dziewczyny jeszcze raz...
        Na L4 jestem w sumie z lenistwa...ale bylam przez tydzień w szpitalu w czerwu bo miałam wysokie ciśnienie i lekarz wolał na zimne dmuchac...bop zawsze miałam wysokie...i od tego czasu każe mi lekarz lerzeć i odpoczywać...a i mierzyć 3 razy dziennie w domu i na karteczce przynosić....a że wszystko ok to się nie martwie...choć 135/85 nie jest do końca normalne i książkowe...to zawsze takie miałam...dzidzia w porządku...więc bez stresu śpie do poludnia zamiast wstawać o 6 do pracy...:d
        A co do mężą...tez jest starszy...14 lat...ale problem z sexem pojawił sie już wcześniej...przed ciążą... wlasciwie to przed samym ślubem...ale stwierdzilam że to z nerwów i po ślubie się poprawi...po jednak bylo bez zmian...więc zaczęłam go wypytywać...to stwierdził że od jakiegoś czasu ma problem z suchą skórą i seks dodatkowo go podrażnia...tym bardziej że lubie ostry i pożądny seks...Prosiłam żeby do lekarza poszedł...ale macie rozum...jak to facet...stwierdził że nie będzie po gabinecie lekarskim bez majtek biegał...odpuszczałam mu ile się dało...zaszłam w ciąże i na początku rzeczywiście wogóle mi się nie chciało...a że teraz strasznie mi sie chce to problem wraca...jak bumerang...prosilam żeby poszedł do lekarza...ale on zawsze ma 1000 argumentów na nie...a to nie ma czasu...a to cos innego...w końcu wrócil argument ze goły po gabinecie nie będzie ganiał...to ja mu powiedziałam że w szpitalu miałam badanie ginekologiczne przy 4 facetach i 2 kobietach...i tez mi było wstyd ale dla dobra swojego i dziecka się przemogłam...to juz prawie prawie się przekonał...ale odlożył w czasie...bo akurat o w piątek było...weekend to lekarze nie przyjmują...a od poniedziałku zaś zwleka...
        szkoda gadać...
        Ide obiad sobie zabrać...może później jeszcze zajrze...




        "Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."
        Paulo Coelho(Alchemik)

        Skomentuj


          Odp: styczen2011

          Edytko są specjalne żele na suchą skóre, a jednocześnie możecie się nim masować Może spróbuj to jak z gołą d... nie chce latać po gabinecie


          Skomentuj


            Odp: styczen2011

            Żele sa rewelacyjne!!!!
            ja po ciazy stosowalam przez ponad rok bo bylam starsznie sucha no nie dalo sie bez zelu i juz... nawet jak bylam podniecona maksymalnie to i tak sucha...

            kupisz i w aptece i hipermarkecie...

            no a z ta ostroscia to teraz jednak chyba trzeba troszke odpuscic, no tak troszke

            dziewczyny zdycham normalnie... siedzimy i sie na siebie przygladamy w pracy bo nie da sie pracowac... 36 na termometrze... boli mnie glowa, duszno, sennie... JA CHCE DO DOMU!!!!

            co gorsza obiecalam mlodemu spacer na starówke na lody i koncert rozpoczynajacy EUROFOLK - jak ja to przezyje nie wiem... nie mamy daleko spacerkiem 15 minut... a on uwielbia jak tancza i spiewaja... ostatnio poszlismy na koncert Zamojszczyzny na Jarmarku Hetmańskim to stał jak zaczarowany przez 1,5 godziny...


            Skomentuj


              Odp: styczen2011

              Kornelek u Ciebie grzmi juz?

              http://www.gdziejestburza.pl/

              jak ja bym chciala spokojnego dlugiego deszczu...


              Skomentuj


                Odp: styczen2011

                Aga nic nie grzmi ale od rana tak mnie ręka napierdziela na zmiane pogody że coś chyba będzie

                Ja żeli nie stosowałam a czasami posucha jest


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: styczen2011

                  A czego ja już nie próbowałam...żel tez jest...nawet sam stwierdził że był fajny...bo rzeczywiście...zarą.... są takie żele...na gorące rozgrzane ciała...chlodny(w temp.pokojowej) żel...ale co z tego jak może ze 2 razy użył i odłożył w naprzeciwległy co do łóżka półki w sypialni..




                  "Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."
                  Paulo Coelho(Alchemik)

                  Skomentuj


                    Odp: styczen2011

                    No to trzeba będzie spróbować żeli

                    A u nas padał super fajny deszcz, zrobiło się rześkie powietrze.

                    Mały już śpi a ja też idę no chyba że mężuś wróci szybciej to snu nie będzie


                    Skomentuj


                      Odp: styczen2011

                      Hej dziewczyny !!!

                      u mnie wczoraj wieczorem tez troche bokiem przeszla burza ale deszcz polal super... bylo tak rzesko, przyjemnie i wogole nie moglam sie oderwac od balkonu... a dzis przyszlam na 6,30 do pracy i mam zamiar wczesniej wyjsc bo jest strasznie goraco.... STRASZNIE

                      juz bym chetnie poszla a tu tyle roboty jeszcze na poniedzialek...

                      zaraz chyba zmocze sobie scierke na kark poloze...


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: styczen2011

                        hej dziewczynki
                        widzę temat seksu wciąż aktualny
                        u nas pierwszy raz w ciąży nie ma przeciwwskazań nic się nie skraca nie rozwiera nie ma skurczy bomba po prostu więc to na maxa wykorzystujemy

                        skwar niesamowity moja mała jak tylko wchodzimy do domuod progu woła że chce na golasa

                        co do wieku to widzę że ja młoda jestem bo tu 30 -40 hehe
                        ja we wtorek 27 skończyłam i kurcze coraz bliżej do tej 30
                        mój m w niedzielę 33 kończy więc nam w tym roku wspólna 60 stuknie


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: styczen2011

                          No to wszystkiego dobrego!!!
                          fajnie ze wszystko u Ciebie dobrze i mozesz sobie szalec ja jutro dowiem sie co i jak... mam nadzieje ze tez nie bedzie zadnych zastrzezen

                          Boziu jest tak gorąco, ze nawet pisac mi sie nie chce...


                          Skomentuj


                            Odp: styczen2011

                            Aga po tym deszczu zrobiło się fajne ale wczoraj, a dzisiaj tak jak piszesz skwar, dobrze że wiatrak mam to coś tam dmucha.

                            Moniko szalej, szalej póki jeszcze można.
                            Ja szalałam do samego końca, tak że za trzy dni urodziłam bo przez te ostatnie dni był sexik no i dostałam skurcze i urodziłam dwa dni szybciej


                            Skomentuj


                              Odp: styczen2011

                              Dzisuaj Agnieszka idzie do gina, trzymamy kciuki.


                              Skomentuj


                                Odp: styczen2011

                                pewnie ze trzymamy
                                a jutro za mnie


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X