Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    Hej kobietki !!! no dzionek minal ksiazkowo prania poprasowane - 3 pralki - obiad zrobiony i zjedzoy w zas i nawet na spacerze bilismy!!! bo po poludniu slonko wyszlo iwiatr sie troche uspokoil!!! chlopaki juz spia ja tylko skonczyc gary i mozna sie myc i wskakiwac do lozka tylko sie zastanwiam czy moze najpierw jeszcze na kogos nei wskoczyc

    nikapa - kurcze to Ty znajdujesz czas na ogladani efilmow... podziwiam... ja nie wlaczam tv prawie wcale tylko nao i wieczorem wiadomosci no i jak np nosze do odbicica... przy karmieniu ie bo malego jakos tv rozprasza i mnie tez i ie kontroluje czy je czy cmoka itd... chlopaki rozrabiaki przesympatyczne : D

    aliaga- no to zdrówka Ci i przede wszystkim malym kobietkom- kwiatuszkom slicznym - coby sie obgonily od mamusinego chorobska!!! a z duzym buistem to racja dobrze ulozony maskuje brzuszysko ; )

    karlin- jak Twoja slicznie glowke trzyma! a usmiech po mamusi uroczy co? starsza chyba zreszta tez a jaka powazna- wogole wyglada na starsza niz jest! to u Ciebie juz tak cieplo ze w cienikej kurtce mala? a co do dzieciecych programow to szyon niesustanie minimini a bron Boze zeby jakas agresja w bajkach byla - od rzu wylacza...

    moniaB - mowisz koszmarna aja sie ciesze ze moj spi po te dwie-tryz godziny w nocy... ale z tym kryzysem to tak chyba moze byckolo 3 m-ca gdies czytalam poszukujac swojego kilkudniowego chyba juz przeszlego kryzysu...

    majajula - "uroczne" -jak to mowi nasza kalina-kobiety masz- wiadomo po mamusi szczesciarze w sumie to ja nawet nie zagladam do tych konkursow moze by co wygral a peppa to u nas tez na topie mimo ze chlopak nawet mu na bal przebierancow kupilam przebranie-podobno furrore zrobil : D

    aniazio - no wykupkajcie sie wkoncu kurcze co to ma byc!!! mam nadzieje ze to jednorazowe! a moze to kolka a nie kupka? a ciemieniucha to u mnie ale tylko oliwka smarowalam ale nic nie wyczesywala...

    agaaepyen - ale irokezik boski oj ma lysine na srodku tylko nie wiem czemu a srodku mu sie powycierały???

    no to poki co tyle spokojnej nocki i milego weekendu jakby co ; ) cmoooooooook!!!


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: styczniówki i lutówki 2011

      Napisane przez karlin2 Pokaż wiadomość
      100 razy lepszy był program CbBees (czy jakoś tak sie pisze) na polsacie, który wzieli dla Telewizji "N" . To był program króry naprawde uczył. A ten z myszką Miki co kurcze teraz jest w zamian mała nie chce na to patrzeć bo woli doroślejsze kanały :P Tam było co jest jak zrobione, o cyferkach, że cyferki skakały i różne takie. Jeśli któraś z was ma N-ke to naprawde polecam dla dzieciaczków. I jestem zła na ten polsat cyfrowy. grrr
      Karlin nie wiem czy piszemy o tym samym (ja telewizji nie posiadam) ja swojej puszczam coś takiego http://www.youtube.com/watch?v=EJ8Dmz3cg7E&NR=1


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: styczniówki i lutówki 2011

        Aguszasza ostatni raz mialysmy problem kupkowy poltorej tygodnia temu i byl spokoj, mysle ze to jednak zaparcia bo kupcie robila taka zbita w kulki (takie bobelki)Ale po poludniu juz normalna zrobila



        Skomentuj


          Odp: styczniówki i lutówki 2011

          Tak majajula, teraz zamiast cbeebies jest playhouse disney i właśnie to jest przez 3/4 dnia. I nie chce na to patrzeć.

          Aga to zdjęcie jest z poniedziałku a wtedy to u mnie było tak ciepło, że ja robiłam w ogródku w krótkim rękawku. Więc co bede małą kisić w zimowej kurtce.
          Karina


          Skomentuj


            Odp: styczniówki i lutówki 2011

            Aga aguszasza na ciemieniuchę bardzo dobra jest olejuszka kosztuje około 30 zł.Stosowałam ją przy Adamie teraz n szczęście nie mamy takiej potrzeby.
            Majajula mój Adam też uwielbia myszkę miki ale muszę nowe odcinki po ściągać bo te już na pamięć prawie znamy a i też szaleje za tom i jerry
            Last edited by boXena83; 19-03-2011, 08:55.
            Adaś ur.09.2008.
            Michałek
            [Iur.02.2011 o [/I]

            Skomentuj


              Odp: styczniówki i lutówki 2011

              hej
              moja Marysia też bardzo lubi Klub Myszki Miki. do tej pory oglądała baby tv, ale ostatnio się przeniosła na Jim Jam i wieczorynki lubi oglądać.
              wrzucę wam zdjęcia moich skarbów.

              mój Mały wczoraj prawie nie spał, ciągle na ręku był.
              teraz zasnąl, mam nadzieje że trochę pośpi.
              Attached Files




              Skomentuj


                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                Napisane przez karlin2 Pokaż wiadomość
                Aliaga a twoja mała patrzy na hello kitty ? Albo gdzie leci ta bajka albo coś. Bo moja też teraz wszystko z hello kitty chce miec bo dzieci mają i kotek jej sie podoba.
                u nas na topie są barbie i ksiezniczki..( nawet zastanawiam się czym będzie sie bawić jak będzie miał 7 lat skoro już teraz bawi sie tymi chudzielcami..)no i oczywiście wszystko co różowe.. hello kitty też nie pogardzi.. ogólnie straszna z niej strojnisia..


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: styczniówki i lutówki 2011

                  a co do bajeczek.. to klub myszki miki był u nas na topie w zeszłym roku, teraz z rana oglada na nickoledeon bajeczki edukacyjne typu; Dora, Umizumi itp. a też lubi tą żółtą gąbkę.. choc mi ona to sie za bardzo nie podoba.. Ale skoro narazie nie wyłapałam tak jakiś brzydkich tekstów to jej pozwalam to ogladac.. mini mini jej sie juz znudziło czasem cos tam obejrzy.. a wieczorem to obowiązkowo na pulsie ogląda Toma i Jerrego.. ogólnie teraz dużo mniej bajek ogląda niz pół roku temu , wiecej sie bawi no i też uwielbia siedzieć przy swoich gazetkach i ksiazeczkach edukacyjnych.. uwielbia zadania typu znajdź różnice, połącz w pary itp.
                  Last edited by aliaga17; 19-03-2011, 13:02.


                  Skomentuj


                    Odp: styczniówki i lutówki 2011

                    a teraz napisze co u nas..

                    jeszcze cały czas meczą mnie zatoki, wczoraj wieczorem to już ledwo na oczy widziała..
                    Nadia też daje popalić spać wogóle nie chce teraz troche drzemkuje w łóżeczku.. . kurde nawet obiad musiałam dzisiaj z nią na rękach robić..no ale juz woła.. wiec tyle se po pisałam..


                    Skomentuj


                      Odp: styczniówki i lutówki 2011

                      Moja Klub Mikiego uwielbia dziś nawet jej książeczkę kupiłam z podobnymi zadaniami do wykonania i siedzi teraz w pokoju i wykleja

                      Aliaga nie martw się moja też bawi się barbie ale najbardziej lubi Poly Pocket tylkonie umie tych gumowych ubranek zakładać woęc ciagle ja te laleczki ubieram i rozbieram

                      No ja dziś kupiłam buciki dla Majki na wiosnę oczywiście ecco wziełam ten sam model co w tamtym roku tylko że brzoskwiniowe a miała fioletowe bo tegoroczne modele okropieństwo jakieś no i moja ma rozmiar 24 bo w 25 się topi


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: styczniówki i lutówki 2011

                        majajula my z Polly mamy takie same historie

                        no moja duża sroczka ma rozmiar buta 26..


                        Skomentuj


                          Odp: styczniówki i lutówki 2011

                          Alicja czyli normalna bo moja Julka w jej wieku też miała 26 moja Maja ma po prostu bardzo małą i chudą nóżkę i ciężko jej buciki kupić bo we wszystkich jak w chodakach wygląda
                          Olga za to ma ogromną o 2 cm większą od Majki w tym samym wieku (mamy odbijane stópki co miesiąc a od roku co pół roku)


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: styczniówki i lutówki 2011

                            Mój Adam też 26
                            Michałek ładnie sypia ale i tak na nic czasu nie mam
                            Adam chory tzn kaszel katar byliśmy (mąż był) w środe u lekarza z nim i same syropki wypisał więc nie jest źle
                            Adaś ur.09.2008.
                            Michałek
                            [Iur.02.2011 o [/I]

                            Skomentuj


                              Odp: styczniówki i lutówki 2011

                              Moja mała ma rozmiar 26-27 zależy jaki but
                              Karina


                              Skomentuj


                                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                                to moj chyba wszystkich bobil bo on ma rozmiar 26-27 i na pewno te rozmiary odpowidaja polskim bo mial po kuzynie buty zimowe rozmiar 23 ale rok temu ale moj starszak jest dosc wyrosniety i nosi rozmiar 94-98 bo 92 juz za male...




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X