Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    hej Mamcie

    ja wczoraj miałam zabiegany dzień byłam na ćwiczeniach relaksacyjno-oddechowych i szkole rodzenia, wróciliśmy już późnym popołudniem i tak jakoś nie chciało mi się pisać, potem zajęłam sie układaniem puzzli, uwielbiam to no i tak mi zleciał cały dzień. A dzisiaj się wybieram do znajomej wiec zaraz zmykam. Odezwę się jak wrócę, również do waszych postów.

    Miłego dzionka
    Gosia

    Zosieńko rośnij zdrowo

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: styczniówki i lutówki 2011

      Hej mamuskiJa już się naprodukowałam dzisiaj to mi posta zjadłoNo cóż grzecznie leże i łykam nospe plus magnez z potasem i czekam na rozwuj sytuacji.Czop całkiem nie odszedł bo dzisiaj rano znowu miałam tak 1/3 tego co wczoraj.
      U mnie pieniążek też nie jest znany i powiem wam że bałabym się że dziecko może połknąć taka niespodzianke.
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        Odp: styczniówki i lutówki 2011

        Hej!
        ejonczyk: no wlasnie dziecko... chyba o tym to mi sie nie pomyslalo :P
        Bylas gdzies po fachowa porade mamusia, czy sama te nospe i magnez z potasem aplikujesz? Trzymaj sie, jeszcze chociaz troszke zeby sie udalo przedluzyc...


        gosiaczek: milego wypadu do znajomej
        =&:>sygnaturka<:&=

        Skomentuj


          Odp: styczniówki i lutówki 2011

          Mam dwa domy od siebie pielęgniarkę i jej zapytałam.A tak naprawdę to chce przeżyć do poniedziałku do powrotu mojego lekarza.I niech mi da coś silniejszego żeby wytrwać jeszcze 2tyg.do 37tyg.Mały się rusza więc nie jest narazie źle.
          Ewa
          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
          3150g.55cm.
          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

          Skomentuj


            Odp: styczniówki i lutówki 2011

            hej dziewuszki !!
            przezyłam glukozę bez problemu nawet dobra była hehe.
            wczoraj mialam wizyte u lekarki i powiedziala mi ze moja mała to kluseczka i ponętnych usteczkach he ale zastanaiam sie nad jedną rzeczą tz, nad terminem porodu z usg jesli kobieta miała nieregularne miesiączki to czy bardziej brac go pod uwagę?? jak myslicie??


            Skomentuj


              Odp: styczniówki i lutówki 2011

              zapomniałam napisać ze moja malutka jak na 30 tydzien to lekarka powiedziała ze jest duzo wieksza od dzieci w tym wieku ciąży ...ciekawe co to znaczy pewnie bedzie sporo wazyła i moze wczesniej sie urodzi!


              Skomentuj


                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                ejonczyk1801: nio to trzymaj sie do poniedzialku i do 37 tygodnia (uo matko, to ja juz w nastepnym moge bez problemu rodzic? ) )

                misiaczek, to super, ze wszystko w porzadeczku i ze mala taka niunia ponetna, hihi. A co do terminu, to przy duzej dzidzi usg podaje szybsze, ale wcale nie musi sie w tym szybszym terminie urodzic... Czekamy i juz! )
                Moj pierwszy dzidzioszek mial termin z usg na 11 wrzesnia, z miesiaczki na 18, a urodzil sie 29

                Sama jestem ciekawa, jak bedzie tym razem, bo wychodzi podobny scenariusz.
                =&:>sygnaturka<:&=

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: styczniówki i lutówki 2011

                  Hej laseczki jestem juz pierozkow nalepilysmy 160 !!!
                  polowa dla nas polowa zostala u szwagierki ja zjadlam 6 choc powinnam max 4 ale nie moglam sie oprzec...

                  u nas -3 ale z wiatrem to daje z -10 normalnie zimno jak cholera... i snieg prószy... brrrrrrr dobrze ze jutro sobota i nigdzie nie musze wychodzic ... no chyba ze z chlopalami na sanki!

                  a co do pieniązka to np my w uszka wkladamy a dzieciakom sie je kroi zeby nie bylo niespodzianki z zadlawieniem czy polknieciem

                  ninkapa - oj licza juz licza i ty pewnie tezz dnia na dzien blizej az sie wierzyc nie chce ze dopiero startowalysmy...

                  agaaepyen - no dzielny moj chlopak, oby tak dalej!!!a Twoj teskni za przedszkolem czy slowem nie wspomina? bo moj jak byl u dziadkow to odliczal dni zeby wrocic do przedszkola bo tesknil strasznie i mowil ze szczegolnie Blazejowi tez pewnie smutno bez niego i juz chce wracac i koniec... a jak sie rzucili sobie w objecia to az sie poprzewracali...

                  gosiaczekp81 - i jak na cwiczeniach warte sa tych 30 zlociszy?

                  ejonczyk1801 - trzymaj sie mam nadzieje ze poczekasz jeszcze bo ten czop to niekoniecznie odrazu do porodu tylko trzeba uwazac na infekcje no i z sexiku nici

                  misiaczek23 - dzielna dziewucha ale smakowalo...??? podziwiam... mnie czeka to 8 tyg po porodzie bleeeeeeeeeee juz mi niedobrze na sama mysl.... a wynik dobry ma sie rozumiec?! a z terminem to wszystko orientacyjne... ja tam sie nie nastawiam... Szymek mial byc na 31 stycznia z okresu na 3 z usg urodzil sie 5 lutego teraz z okresu mam na 5 ltego z usg na 13 a gina mowi ze jak dochodze do lutego to sie bardzo zdizwi... wiec nie ma sie co nastawiac tylko byc gotowym na wszystko!

                  no a teraz musze pobawic sie na uliczkowym dywanie ale bede was podgladac!!!

                  a dziewczyny mam bardzo intymne pyatnie... macie hemoroidy? robicie cos z nimi? bo ja mam ale nic nie robie bo nie bola ale zastanawiam sie co bedzie przy porodzie???


                  Skomentuj


                    Odp: styczniówki i lutówki 2011

                    aguszasza-ta glukoza nawet smakowała spodziewałam sie wiekszych problemów no a wynik dobry zmiesciłam sie w normie bo miałam 135 czegos ale mowie odrazu ze piłam 75g.
                    a czemu po porodzie??
                    a moja mała Zosia z tego co na usg widze to wazy chyba 2018gram bo napisane jest tak:GA(EFW)Shinozuka 2018 grams 33w1d +/-12d +2,14SD
                    i tak główkóje o co moze chodzic??!!


                    Skomentuj


                      Odp: styczniówki i lutówki 2011

                      sorki mały ortograficzny błędzik


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: styczniówki i lutówki 2011

                        hej dziewczyny, ja juz po wizycie ale niedlugo mykam do lekarza a mowie wam co sie naklocilam z polozna bo ona byla na zastepstwie i poprzednia polozna w komputerze cos dziwnie napislam ze wyniki z pazdziernika to te z listopada wtedy kiedy mialam pobierana krew na tarczyce w szpitalu no wiec jej tlumacze ze to na pewno nie jest ten wynik i w koncu dodzwonila sie do laboratorum i oczywiscie jeden wynik bardzo zly a drugi w normie choc nie za bardzo bo w ciazy wyniki sie obnizaja wiec jakby tak na to patrzec to mam nadczynnosc tarczycy i kilka objawow zauwazylam u siebie i nawet jak bylam u lekrza to tlumaczyl bo w ciazy na wszystko wytlumaczeniem byla ciaza za 1,5h mam wizyte u lekarza to wszystko sie okaze ale tez nie dam sobie w kasze dmuchac bo mam juz ch dosc, aha maluszech zdrowy i juz glowka w kanale rodnym wiec moge rodzic juz normalnie na dniach ale i tak pewnie urodze po terminie

                        co do hemoroidow to moja dziecieca choroba mam je od 9 roku zycia i teraz mi sie pogorszylo bo strasznie krwawia moze powiem to lekarzowi...no i bola oczywiscie....po icazy nie mialam z nimi problemow bo mowia ze moga peknac albo ze bol straszny a ja mialam luzik a tak sie tego balam

                        aha zapomnialam dodac ze pozniej tej p[oloznej bylo troszke glupio bo mialam racje w sumie tez choruje na nadczynnosc od dziecka i wiem kiedy cos jest nie tak a kiedy ok wiec zobacze co powie lekarz ale ja w glebi duszy wiem ze to zbagatelizuje....




                        Skomentuj


                          Odp: styczniówki i lutówki 2011

                          misiaczek23 - ja musze po porodzie bo mam cukrzyce ciazowa i trzeba bedzie sprawdzic czy po ciazy przeszlo czy zostanie na dluzej...
                          a z tymi danymi na zdjeciu usg to jest kosmos na pewno 33w1d to oznacza wg usg 33 tydzien ciazy i jeden dzien +- 12 dni no i waga 1018 gramów a reszta nie wiem

                          ninkapa napisz koniecznie czy lekarz coz zadzialal czy olal temat! i co Ci powiedzial z hemo bo tez jestem ciekawa ja swojej giny nie pytalam bo jakos mi wogole do glowy nie przyszlo bo mi nie dokuczaja... kiepsko z ta nadczynnoscia... wiem niestety jak to jest... najwazniejsze ze z maluszkiem ok i juz gotow do startu!

                          a ja robie salatke śmieciuchę z makreli


                          Skomentuj


                            Odp: styczniówki i lutówki 2011

                            Ninkapa, no nie daj sie zbyc tam, nie daj. Oni jakos strasznie na luzaka podchodza w tej UK :P

                            misiaczek23: wyglada na chlopski rozum, ze mala ma faktycznie 2018 gram, jestes w 33 tygodniu ciazy wg usg i w 1 dniu, a potem chiba +/-12 dni, a dalej nie wiem

                            aguszasza: no to ladnie nalepilyscie! z tesciowka pewnie? moj Kuba w ogole nie teskni za przedszkolem Jakis taki aspoleczny jest i najchetniej to ze mna w domku - tylko powtarza, ze nie moze isc do przedszkola, bo mama ma chora noge, bo sie poslizgnela.
                            Zaczal duzo malowac, co mnie cieszy, bo jeszcze niedawno bardzo tego nie lubil. Dzis malujemy zaciekle smoki z filmu "jak wytresowac smoka", a maja takie przesmieszne nazwy: koszmar pomocnik, zebirog zamkoglowy, zębacz, nocna furia...
                            A hemoroidow nie mam, moze mialam w pierwszej ciazy, bo sie krew czasem pokazywala i straszne zatwardzenia byly, a teraz dzieki dietce nie ma problemow z wyproznianiem.
                            Aaa i jak Ty sie na tym uliczkowym dywanie czujesz, bo ja sie potem do pionu wygramolic nie moge (u nas jest kawalek chodnika taki tez uliczkowy)?
                            I hm, ciekawe, czy mi tez zleca to badanie glukozowe po porodzie. Zapytam na tej wizycie 6 tyg. po, albo na nastepnej, jak nie zapomne!

                            Buziolaki!
                            =&:>sygnaturka<:&=

                            Skomentuj


                              Odp: styczniówki i lutówki 2011

                              Dzień dobry witam się pięknie...

                              Dobrnęłam wczoraj do tego prasowania...ale torby już nie miałam siły przepakować...byłam dzisiaj u lekarza i wszystko bylo ok...nawet ciśnienie książkowe aż mi pielęgniarka chciała 2 raz mierzyć się nadziwić nie mogła...ale to pewnie przez te tabletki...
                              Lekarz kazał mi jeszcze teraz magnez dodatkowo łykać z powodu tych tabletek na ciśnienie...poszłam do apteki...poprosiłam o magnez...mówie że do mnie...widać porządnie że jestem w ciąży...jeszcze się mnie Pani pyta czy biore jakiś kompleks witamin...to ja mówie że już nie i ona dała mi magnzez jakiś...MG500B6 chyba...i przyszłam do domu...czytam opakowanie a tam pisze że niewskazany dla dzieci , kobiet ciężarnych i karmiących...i teraz nie wiem czy się przejmować czy nie...Co myślicie...??

                              Ja hemoroidów chyba nie mam...przynajmniej nie zauważyłam... trochę mnie zaparcia męczą ale daje rade...

                              [Poza tym nic ciekawego...
                              Jedziemy do sklepu z m...kupimy juz pieluszki...i jak cos fajnego zobaczymy...dawno nie byliśm,y tak połazić bo na nic nie ma czasu...a lubimy...

                              Ktoś pytał o moją "firmę"... sklepik mały z odzieżą używaną sobie wziełam na głowę...wczoraj już ładny utarg był...a dzis znowu pustki...ale myśle ze z powodu pogody znowu bo sypało u nas cały dzień...i zimno jak cholera...

                              A powiedcie mi dziewczyny jeszcze - co to jest czop...śmieszne i durne pytanie ale pierwsze słysze o jakimś czopie...jak to wygląda??

                              Zajrze później...albo kiedy indziej...jeszcze mnie weekend na studiach czeka jeden...mam nadzieje że dam rade...
                              papa




                              "Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."
                              Paulo Coelho(Alchemik)

                              Skomentuj


                                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                                mialam sie meldowac po wizycie to sie melduje i sprawa wyglda tak ze musze isc do specjalisty wiec pewnie z tydzien czy dwa albo i po nowym roku wiec w sumie po urodzeniu dziecka tylko jak urodze to jak pojde z takim maluszkiem na szpitalne spotkanie ale oni sobie lekcewaza... mam nadzieje ze w przed swietami zobacze sie z tym specjalista bo inaczej to lipa nawet nie bede miala z kim zostawic dzieci chyba ze maz zostanie a ja autobusem bede sie tlukla....choc wole jak maz jest ze mna bo wiecej kuma po angielsku a i znowu kolejny problem.....uciekam bo maly nie spal w dzien wiec poloze go troszke szybciej




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X