Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Lutówki 2011*****

    Melduje się
    Wczoraj dopadły mnie mdłości i jeszcze na dokładkę małej zaczeły ząbki wychodzić (wyobraźcie sobie, ze moje dziecko ma ponad rok, a posiada tylko dwie dolne jedynki ) Marudziła wczoraj cały dzień i noc też nienajlepsza była.
    Ostatnio ciężko mi jedzenie wchodzi, muszę się zmuszać i te zapachy... M śmieje się, że mam węch jak pies policyjny
    Agusza, jak tam Twój ból krzyża? Mam nadzieję, że już przeszedł.
    Agusia, mieszkam w usa, bardzo blisko granicy kanadyjsiej
    Miłego popołudnia i wieczorku życzę.
    Trzymajcie się!


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: styczen2011

      Cześć dziewczyny...ja tez byłam dzisiaj u lekarza...wszystko w porządku...witaminki kazał dalej łykać...aż mnie normalnie strach bierze jak mi przyjdzie takie smoczysko urodzić...
      Z mężem nadal wojna...cicha bo cicha ale wojna...całe dopołudnia biegam po mieście...lekarz, kosmetyczka L4 oddać, samochód umyć bank i wszytsko po kolei bo jutro na ślub jego brata idziemy...a przychodze skonana do domu koło południa a ten w łóżku sobie leży...bo mamusia nie każe mu nic zrobić - niestety mieszkamy z teściami...a ja jeszcze mam jutro egzamin ostatni na studiach...a ten się nie ruszy...a pewnie jeszcze za 2-3 dni mi powie - jak zwykle zresztą - że to ja mam humory i się go czepiam i wogóle...tragedia...

      Dobra zmykam dalej do książek...nie będzie mnie przez weekend z powodu tego ślubu...życze wszystkim Paniom miłego wypoczynku...




      "Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."
      Paulo Coelho(Alchemik)

      Skomentuj


        Odp: styczen2011

        witam widze ze wszystkie kozystaja z weekendu u nas fatalna pogoda...maly buszej juz od 06.20 wczoraj zasnal o 20.25 wiec wczesniej wstal chociaz dobre to ze siedzi w lozeczku to nic ze sciagnal sobie skarpetki i dol pizamki potem rzucal smoczkiem i musialam mu podawac ch chwile ale wlaczylam baje i dalam jemu klocki to troszke sie zajal wiec pospalam do 8 wtedy biegiem mleczko robbic bo pewnie krzyczal juz z glodu i no teraz pije kawke i buszuje po necie...normalnie wiecie co mam jakiegos chopla na punkcie wagi i codziennie staje na nia bo nie chce miec powtroki z rozrywki i powiem wam jak na razie jestem zadowolona bo waga stoi w miescu wiecie czasami jest kilo wiecej ae w ciagu kilku dni go juz nie ma zalezy czy sobie pozwole na weekendowe szalenstwo obzarstwo chipsy pizza i takie na niezdrowe jedzenie ale bardzo zadnko
        ! we wtorek ide do lekarza bo normalhnie nie moge patrzec w lustro takie mam zmiany hormonale i zeby wyjsc z domu to bez pudru sie nie obejdzie, mam nadzieje ze da mi jakas masc oczywiscie bezpieczna dla dzidzi
        a co tam u was?




        Skomentuj


          Odp: ***** Lutówki 2011*****

          Cześć dziewczyny
          Mam nadzieję, że dołączę do waszego grona, robiłam teścik i są dwie kreseczki, czeka mnie jeszcze wizyta u gina, ale to dopiero za 2-3 ty. jak już będzie bicie serduszka
          Tutaj też pustki, to chyba przez deszczową pogodę.


          Skomentuj


            Odp: styczen2011

            a u mnie do BANI maz porazka
            JESTEM MAMĄ

            Skomentuj


              Odp: ***** Lutówki 2011*****

              Hej dziewczyny

              Sorki, że się nie odwzywalam ale w piatek siedzialam dluzej w pracy i wrocilam do domu taka padnieta ze juz mi sie kompletnie nic nie chcialo nawet kompa nie otworzylam...

              Kornelek witamy i gratulujemy!!!

              Konwalia jak tam ząbki i zapachy? krzyż niestety dalej szwankuje, ja mam pracę przed kompem więc to moze z siedzenia...

              Agusia jak imprezka? Myśle ze udana

              Ja tez dzisaj bylam na imprezce troche ludzi powiadomilam tym samym o swoim stanie

              a teraz ide spac bo kladzie mnie juz gdzies od 19 ale moje dziecko postanowilo dzisiaj poszalec i poszlo spac pol godzinmy temu...


              Dobranoc dziewczynki!!!


              Skomentuj


                Odp: styczen2011

                witam was dziewczynki i od razu prosze sie meldowac ale to juz obowiazkowo!!
                ja jutro smigam do lekarza bo moja luzka wymaga leczenia okropne mam pryszcze i plamy wygladam jak potwor polozna uznala ze jeszcze nie jest tragicznie ale po pierwszej ciazy mi nie zniknelo a teraz jest coraz gorzej...kurcze nigdy nie mialam takich pryszczya do tego nawet w okresie dojrzewania wszyscy mowili ze bedzie dziewczynka bo ponoc odbiera urode ale ja wiedzialam ze to chlopak coz widac ze chlopcy tez odbieraja....
                czuje sie znacznie lepiej
                teraz z ogromna niecierpliwoscia oczekuje listu ze szpitala z terminem usg i termin porodu po tym mi sie zmieni
                a co u was dziewczyny slychac co??




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: styczen2011

                  WitamCo słychać u was dziewczynki?Jak samopoczucie?U mnie mdłości okropneAle skurcze przeszły mi po lekach tak więc jest dobrzeNinka ja też mam jeden syf na gębie.
                  Molala skarbie co się dzieje?
                  Edymis współczuję Ci kochana mieszkania z teściami.I trzymam kciuki za egzamin
                  Ewa
                  moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                  Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                  3150g.55cm.
                  10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                  Skomentuj


                    Odp: styczen2011

                    ewciu to dobrze ze skurcze ustapily, a mdlosci hmnn bynajmiej wiesz ze ze jest ok gorzej gdybys nie miala oznak ciazy, a one za niedlugo pewnie przejda,
                    co do klopotow z mezem niestety oni tacy sa moze nie wszyscy ale znaczna wiekszosc wiec kochana nie deneruj sie tylko wpusc jednym a wypusc drugim uchem...nie warto sie denerowac wiem cos o tym bo w pierwszej ciazy bylam strasznie nerowa a teraz synek tez jest nerwusem nie wiem czy przez to ale lepiej byc spokojnym...




                    Skomentuj


                      Odp: ***** Lutówki 2011*****

                      Hej dziewczyny gdzie jestescie jak sie czujecie?

                      Ja dzisaij mam nerwa moi klienci doprowadzaja mnie do szewskiej pasji, jak jeszcze jakis bedzie mial pretensje to chyba sie zle skonczy tylko nie wiem dla kogo...

                      Moja szefowa wrocila z urlopu powiedzialam jej o ciazy byla wniebowzieta wysciskala mnie i wycalowala i powiedziala ze super sie sklada

                      Wszystkim zycze takich szefów

                      A Wam zyczę miłego nie nerwowego dnia...


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Lutówki 2011*****

                        A guszasza pozazdrościć takiego szefostwa, chociaż mój też jest taki.
                        Czy któraś z was była już u gina?
                        Ja jeszcze nie mam typowych dolegliwości ciążowych, ani nie bolą mnie piersi, anie nie jestem senna, jedynie przed spodziewanym okresem miałam brzuch zduty jak balon, co nie zdarzyło mi się w ciąży, a czytałam że niektóre kobiety tak wzdyma. No i czasami kłucia w podbrzuszu. I to tyle dolegliwości. Naet nie mam mdłośći


                        Skomentuj


                          Odp: ***** Lutówki 2011*****

                          No i fajnie ja w poprzedniej ciąży poza sennością nie miałam NIC

                          i mam nadzieje ze w tej bedzie podobnie wczoraj co prawda w kościele mnie zamdlilo ale bylo bez rewolucji i szybko przeszlo

                          A sennośc tak jak poprzednio zaczyna się znowu...

                          Byłam u giny 09 czerwca ale nic nie bylo widac jeszcze i ide w ten piatek juz nie moge sie doczekac mam nadzieje ze zobacze juz Ziarenko moje, choc pewnie jeszcze serduszka nie bedzie widac. w sumie to nawet sie zastanawialam czy poczekac jeszcze tydzien ale chyba jako zniose a tym bardziej ze Mój ma w piątek 40 i chce mu oprawic zdjatko w ramke


                          a a wzdecia tez mialam jakby przed okresem


                          Skomentuj


                            Odp: styczen2011

                            hej
                            u mnie wszystko ok dalej zero dolegliwości ciążowych nawet bolącejeszcze3tyg temu piersi przestały waga spada mimo normalnego odzywiania i braku wymiotów och tylko sennośc mnie dopada czasami


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: styczen2011

                              a mnie wczoraj maz zlapal za piersi ale mu sie oberwalo bo od czasu do czasu strasznie mnie bola...
                              molalala jak tam z mezem??juz lepiej??moze szczera rozmowa wam pomoze niech zrozumie ze hormony ci szaleja moj w pierwszej ciazy byl podobny zloscil sie na mnie bo ja byla okropna teraz juz wie ze to ciazowe dolegliwosci...
                              ja jeszcze nie dokonca uporalam sie ciazowymi dolegliwosciami
                              niedlugo za jakies 3 tyg wybierami sie ze znajomymi na 3 dniowy wypadzik za miasto w sumie do wajniego turystycznego miasteczka oddalonego jakies 160 mile od nas juz nie moge sie doczekac...
                              piscie co u was??




                              Skomentuj


                                Odp: styczen2011

                                heja
                                u nas dziś słonko więc troszkę porządków mam zamiar zrobić - ciekawe czy coś zrobię hehe
                                moja kuzynka urodziła własnie ślicznego synka Mikołaja mam cichą nadzieję że u mnie tym razem będzie synuś

                                a Wy jak tam ??? jak samopoczucie??? Molalala ja w poprzedniej ciązy też miałam dośc męża a on mnie hehe oj kłóciłam się z nim po 100 razydziennie
                                teraz jak na razie spokój


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X