Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak rodzić?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • monikuca
    replied
    to trzymaj się.POWODZENIA! ja mam jeszcze trochę czasu. będę krojona dokładnie wtedy jak pani doktor mi termin obliczyła. nie chciała wcześniej żeby dzidzi roku nie przypisywać. noi od stycznia 2 tyg. więcej macieżyńskiego jest. oby tylko zosia wytrzymała.

    Leave a comment:

  •    
       

  • Baby mama
    replied
    Tak samo obawiam sie dojscia do siebie po cesarce,to chyba gorsze niz przemeczyc sie podczas porodu.Mam tylko nadzieje,ze bede miec na tyle sily aby zajac sie dzidzia po powrocie do domu. W piatek beda juz mnie kroic ale przynajmniej do swiat bedziemy w domku choc stracha mam oooogromnego.

    Leave a comment:


  • monikuca
    replied
    też mi się córcia nie obróciła i mam zaplanowaną cesarkę na 2 stycznia o ile coś się wcześniej nie wydarzy. wiem że dzidzia może się obrócic przed samym porodem ale moja pani doktor powiedziała że to są żadkie przypadki. szkoda bo wolałabym rodzić naturalnie bo bardziej niż bólu porodowego boję się powrotu do kondycji po cesarce.

    Leave a comment:


  • lola_lu
    replied
    Mojej przyjaciółce dzidzia się odwróciła dzień przed planowana cesarką

    Mimo iż lekarze mówili że dziecko jest za duże i się nie obróci

    Jeszcze jest szansa

    Last edited by lola_lu; 10-12-2008, 18:51.

    Leave a comment:


  • Baby mama
    replied
    Jestem w 38tygodniu ciazy i bardzo chcialabym urodzic naturalnie ale jest juz za pozno,dzidzia sie nie chce obrocic i ciagle jest glowka u gory,mam juz termin na cesarke w przyszlym tygodniu i bardzo sie boje.To chyba gorsze kiedy sie zna ta dokladna date niz czekanie na skurcze i wody.Zazdroszcze tym co moga rodzic o wlasnych silach.

    Leave a comment:


  • luska884
    replied
    jestem w 35 tyg ciąży i zdecydowanie chce rodzic naturalnie na cc zgodzę się jedynie kiedy to będzie bezwzględne wyjście aby moje maleństwo urodziło się zdrowe i bez komplikacji żadnych

    Leave a comment:


  • rachotka
    replied
    marzyłam żeby rodzić naturalnie. Niestety poród zaczął się 1,5 miesiąca za wcześnie i Maja była ułożona miednicowo. nie było wyjscia, miałam cesarkę

    Leave a comment:

  •    
       

  • karolina2070
    replied
    uważam że lepiej naturalnie sama tak rodziłam choć miałam ciężki poród to za nic w świecie nie chciałabym cesarki

    Leave a comment:


  • madzik291
    replied
    Witam! Ja pierwsze dziecko urodziłam naturalnie,drugie przez cesarskie cięcie i teraz znow prawdopodobnie czeka mnie cesarka(tak powiedział mi lekarz).Szczerze mówiąc,to się ucieszyłam,bo porównanie miałam.Może trudniej dojść do siebie po cc ale przynajmniej nie czuje sie bólu.

    Leave a comment:


  • mmamma
    replied
    Zdecydowanie naturalnie!

    Leave a comment:

  •    
       

  • Aninka
    replied
    nie znam chyba przykładu, gdzie natura przegrywa z wymysłem człowieka

    Leave a comment:


  • ewelcia0803
    replied
    dokładnie.Ostatnio jest moda na cesarkę,bo kobiety boją się bólu, a przecież po cesarce kobieta czuje się o wiele gorzej,nawet nie może wstać.

    Leave a comment:


  • GosiaInuszka
    replied
    Jestem za porodem naturalnym, cesarka to ostateczność i lekarz powinien o tym decydować.

    Leave a comment:


  • ewelcia0803
    replied
    ja rodziłam naturalnie.Nawet szybko poszło

    Leave a comment:


  • CherryLady
    replied
    oczywiście siłami natury, jeśli nie ma przeciwwskazań.

    Leave a comment:

       
Working...
X