Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak rodzić?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • jaka_ja
    replied
    Dziękuję Jasmin...mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze...

    Przygotowywałaś się w jakiś specjalny sposób do porodu? Ćwiczyłaś?
    Piszesz, że urodziłaś bez nacięcia, wiem, że zdarza się to rzadko, przeważnie jest konieczność nacięcia...czy w jakiś szczególny sposób przygotowywałaś swoje ciało?

    Leave a comment:

  •    
       

  • Jasmin
    replied
    Napisane przez jaka_ja Pokaż wiadomość
    Ja chcę rodzić naturalnie, o ile oczywiście będzie to możliwe, jestem drobną osóbką i jeszcze do końca nie wiem, czy będzie mi dane naturalnie urodzić...
    Wiesz...Ja może nie jestem drobna, ale byłam na prawdę szczupła i mam dosyć wąską miednicę...ponad to mój synek był na prawdę duży przy urodzeniu, ale jakoś mi się udało urodzić naturalnie (bez nacięcia i bez znieczulenia). Nie powiem poród był trudny i nie obeszło się bez komplikacji ale się udało.

    Poród naturalny jest o niebo lepszy dla maluszka niż cesarskie cięcie, więc życzę powodzenia i Tobie i maluszkowi

    Leave a comment:


  • jaka_ja
    replied
    Ja chcę rodzić naturalnie, o ile oczywiście będzie to możliwe, jestem drobną osóbką i jeszcze do końca nie wiem, czy będzie mi dane naturalnie urodzić...

    Leave a comment:


  • kolorowyptak
    replied
    A ja gratuluję wszystkim mamom ich porodów, i tych naturalnych i tych przez cc. Taki poród to nielada sprawa, dlatego uważam że wszystkie mamy są jednakowo dzielne!!!

    Leave a comment:


  • annaroj
    replied
    Ja rodziłam naturalnie (w imersji wodnej-super sprawa) i jestem z siebie zadowolona. Teraz już wiem na ile mnie stać (przez cały poród nie pisnęłam, ale na koniec się rozpłakałam jak wzięłam moją córeczkę na ręce i przytuliłam mocno do siebie).

    Leave a comment:


  • Jasmin
    replied
    Ja rodziłam naturalnie i źle wspominam poród, ale i tak zdecydowała bym się na poród naturalny...Gdyby natura chciała, żebyśmy miały rodzić w inny sposób niż tak jak to robią wszystkie ssaki na ziemi, to pewnie by tak było. Ja uważam, że cc powinno być ostatecznością, a nie wyborem, dla mnie jest to zwykłe wygodnictwo, a i to nie do końca, bo pewnie znajdą się kobiety, które źle wspominają cc...
    Już nawet nie wspomnę, że poród przez cc ma niezbyt dobry wpływ na noworodka...

    Leave a comment:


  • freelanserboy
    started a poll Jak rodzić?

    Jak rodzić?

    9
    naturalnie
    88,89%
    8
    przez cesarskie cięcie
    11,11%
    1

    The poll is expired.

    Czy rodzić naturalnie czy przez cesarskie cięcie?
       
Working...
X