Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrześniówki 2010!!!!

    Ale pustki sie zrobiły....

    mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
    gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
    Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
    Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
    Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrześniówki 2010!!!!

      To i ja do Was dołączam. Termin mam na 3 września. Mam już zdjęcie mojego maluszka, jest śliczny ;-) Wszystko jest pięknie, tylko gdyby nie te mdłości i to ciągłe zmęczenie.


      Skomentuj


        Odp: Wrześniówki 2010!!!!

        Agula serdecznie witamy. Ja tez czuje ze ciągle jestem zmęczona a tu trzeba do pracy chodzić i nie ma kiedy pospać.
        Gizelko- napisz jutro jak tam po wizycie u ginka?


        Skomentuj


          Odp: Wrześniówki 2010!!!!

          Agula witamy....
          Na pewno dam znać po wizycie co i jak....mam jutro na 13.10-chyba umrę do tego czasu.....-ze strachu....
          Agula nie jesteś sama...ja od 3 tyg.mam mdłości i się nasilają...ale nie zwracam....do tego spać i spać,a zmeczenie daje mi w znaki....-mimo,że nie pracuję....chyba wychodzi zmeczenie kiedy pracowałam jako opiekunka i tam nie było zmiłuj sie od 7-22praca a w nocy jak trzeba było,też pomagałam....i teraz zapewne to wyłazi....Mam cichą nadzieję,że w drugim trymestrze będzie lepiej-będzie wiosna

          mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
          gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
          Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
          Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
          Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

          Skomentuj


            Odp: Wrześniówki 2010!!!!

            Witaj Agula!
            Fajnie że jesteś z nami u nas jest super zobaczysz.
            Przyjechałam z pracy padnięta i jeszcze jutromam dość .
            Dolegliwości na zmianę się mijają nigdy nie wiadomo na co się nastawić,okropność...ale się cieszę bo czym ja gorzej się czuję tym kruszynka lepiej--podobno,ha ha,
            czeka mnie wizyta u lekarza ma zadzwonić kiedy mu pasuje bo prywatnie chodzę a teraz prawdziwe oblężenie po świętach tyle ciężarnych że szok,mam nadzieję że serducho usłyszę buziaki papa

            Skomentuj


              Odp: Wrześniówki 2010!!!!

              Oj jak samopoczucie złe to z dzieckiem lepiej,to chyba kolejne zabobony,ja czuję sie bardzo dobrze,zreszta nie pierwszy raz tylko już 3,jedyny objaw ciąży to ciaża

              Skomentuj


                Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                Oj jak samopoczucie złe to z dzieckiem lepiej,to chyba kolejne zabobony-podolec ja czułam się świetnie,jedyny objaw to ciąża i tak sobie chodziłam szczęśliwa a póżniej okazało się że to pusta ciąża stąd moje porównanie do mojego organizmu,ale oczywiście każda ciąża jest inna i każdy organizm inny , nie jest to regułą oczywiście!!!!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                  Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
                  Oj jak samopoczucie złe to z dzieckiem lepiej,to chyba kolejne zabobony-podolec ja czułam się świetnie,jedyny objaw to ciąża i tak sobie chodziłam szczęśliwa a póżniej okazało się że to pusta ciąża stąd moje porównanie do mojego organizmu,ale oczywiście każda ciąża jest inna i każdy organizm inny , nie jest to regułą oczywiście!!!!!!
                  popieram bajtel ja miałam tak samo i to 3 razy 3 ciąże obumarły a ja czułam sie świetnie, brak mdłości, niebolące piersi i to u mnie był zły objaw

                  dopiero w 4 tej ciązy od początku było inaczej, były mdłości, był okropny ból piersi i senność i teraz mam 10 miesieczną córke
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                    Dziewczynki przepraszam że się wtrące ale u mnie było w dwóch ciążąch podobnie tylko z ta różnica że piesi mnie bolały i nic poza tym,tylko teraz byłam zmęczona-ale i tak stracilamPrzy synku nie miałam takich boli piersi i było ok.Wiec to nie reguła.Tak wiec dziewczynki które nie odczuwają żadnych dolegliwości to nie oznacza nic złegoPozdrawiam i przesyłam buziaczki dla moich dziewczynek:*
                    Ewa
                    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                    3150g.55cm.
                    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                    Skomentuj


                      Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                      Ja miałam podobnie jak Ewcia. W ciąży z synkiem tylko zmęczenie odczuwałam, zero mdłości, bolących piersi, a z dzieckiem było wszystko w porządku.
                      Teraz przy 3 poronionych ciążach okropne bóle piersi i kiepskie samopoczucie. Jedyna złą oznaka to za każdym razem rano przestawały mnie boleć piersi i nachodziło mnie uczucie, że nie jestem już w ciąży, a za chwilę pojawiało się krwawienie.
                      myślę, że nie trzeba się nawzajem straszyć, bo stres jest najmniej potrzebny tutaj mamusiom spodziewającym się fasolek. każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na ciążę. nie można mówić, że coś jest normą i tak ma być. Jedna czuje się fatalnie, druga może góry przenosić.
                      Proszę nie nakręcajcie się nawzajem dziewczynki, kiedy jest wszystko w porządku, nie ma sensu martwić się na zapas. jesteście w upragnionej ciąży i cieszcie się z niej! buziaki, bądźcie dzielne!
                      Last edited by Scaarlett; 28-01-2010, 09:15.

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                        Każda ciaża jest inna, u mnie w pierwszej zero mdłości, zmeczenia, bólu piersi nawet momentami zastanawiałam się czy jestem w ciaży a teraz mam rano mdłości, i ciągle chce mi się spać..buziaki


                        Skomentuj


                          Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                          Hej, wkleje swojego posta tez do WAS bo duzo mamusiek sie tu przenioslo.

                          Dziś rano miałam przygode. Wstałam poszlam do toalety zrobilam siusiu i za chwile dopadl mnie straszny skurcz macicy. Ból taki że musiałam się położyć bo się aż biało przed oczami robiło i myślałam że padnę. Masakra normalnie. Zjadłam NO-SPE zeby rozkurczyc. Trwalo to ponad 30 minut nie moglam sie ruszyc taki bol, jeszcze gorszy od tego jak sie okres dostaje. Potem powoli zaczelo wracać do normy, czulam ciagniecie przez jakis czas az przeszlo.

                          Juz myslalm ze do pracy nie pojde tak bolalo, zreszta i tak przyszlam godzine pozniej przez to.

                          Mam dzis 24 dc. Napewno tym razem ten bol mi sie nie przywidzial. Miala ktoras z Was cos podobnego?

                          Pozdrawiam i całuje wszystkie !!!


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                            Kurcze, Dotka, nie wiem z czego mógł być ten ból, ale ja bym się chyba przestraszyła i skonsultowała to z lekarzem. Chociaż na pewno będzie wszystko dobrze, ale warto sprawdzić.
                            Co do ciąż, to rzeczywiście objawy mogą być bardzo różne. Ale to, że im gorzej czuje się mama, tym lepiej dzidzi, to raczej jakiś przesąd .
                            Ja w pierwszej ciąży zamiast mdłości miałam ciągłą zgagę, sama nie wiem co gorsze. A zmęczenie było wtedy i jest teraz. Tyle, że teraz synek nie daje mi już tyle odpoczywać ile wtedy mogłam


                            Skomentuj


                              Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                              Agula ale ja nie mam stwierdzonej ciazy wiec do lekarza nie ma sensu tym bardizej ze bol szybko minal, nie ma zadnych plamien ani nic wiec nie wiadomo z czego to a moze faktycznie jelita ale ewidentnie czulam ze to w macicy, a teraz takie dzwine uczucie w lewym jajniku juz nie bol ale tak jakby cos tam sie dzialo w srdoku


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                                Może nie długo będziesz wiedziała co to,może fasolka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X