Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Czesc!
    Beau piękny brzuszek! I faktycznie, ładna sukienka W taka pogode kiecuszki sa najlepsze!

    Ja nzow w HM-ie bylam - sa przeceny, ale nie na dzieciece ciuszki, niestety...
    Zaraz zrobie zdjecia bodziakow, butkow i rybaczek /te akurat z real'a/.

    Pogoda juz nie do zniesienia u mnie... Szukam jakichs tanich klimatyzatorow bo nie moge pracowac juz...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      pierwsze ciuszki dla Matyldy od mamy
      Attached Files

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        annamaja świetne te bodziaczki! też takie chce! butki i spodenki też ładniusie!
        a jakie fajne kocisko tam u ciebie widzę!
        Last edited by beau; 05-07-2010, 11:43.

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Napisane przez beau Pokaż wiadomość
          annamaja świetne te bodziaczki! też takie chce! butki i spodenki też ładniusie!
          a jakie fajne kocisko tam u ciebie widzę!
          Tez mi sie podobaja i co najwazniejsze - cale sie rozpinaja - nie bedzie sie dzidzia /i ja/ musiala stresowac przy zakladaniu

          a kociak wlasnie podpija mi wode z miski, w ktorej chlodze stopy, hehe
          spuchly mi nogi wczoraj i stosuje sie do wyczytanych zalecen - podobno chlodna woda ma pomoc... ojjj, jeszcze tyle przed nami...

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Witam was mamusie....Dawno mnie nie było....
            Beau jesteś piękną mamusią....a sukienka rewelacja,a brzunio jaki pokażny
            Mamuśki śliczności macie dla swoich maleństw....
            Dobrego dzionka dla każdej z was!

            Moje największe szczęście

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              witam Was brzuszki ufff jak gorąco
              beau brzusio i mamunia śliczni i ciuszki również
              annamaja te bodziaczki są przecudne chyba muszę siostrę do reala wysłać bo u nas niestety nie ma ostatnio byłam w zielonej górze w auchan i tam też było dużo rzeczy dla maluszków po przecenianych ale jak na złość zapomnałam wziąć karte....w piątek była w zielonej ale o 5 rano więc jeszcze wszystko pozamykane, bedę dopiero znowu za 3 tyg jak będę po mężusia jechać, bo u mnie w gorzowie to tylko tesco a tam też ciuszki ładne ale nie tak po przeceniane jak w auchan...ja czekam teraz na paczuszkę z allegro bo kilka rzeczy zamówiłam
              Pozdrowionka i miłego popołudnia


              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Napisane przez marlenabog Pokaż wiadomość
                witam Was brzuszki ufff jak gorąco
                beau brzusio i mamunia śliczni i ciuszki również
                annamaja te bodziaczki są przecudne chyba muszę siostrę do reala wysłać bo u nas niestety nie ma ostatnio byłam w zielonej górze w auchan i tam też było dużo rzeczy dla maluszków po przecenianych ale jak na złość zapomnałam wziąć karte....w piątek była w zielonej ale o 5 rano więc jeszcze wszystko pozamykane, bedę dopiero znowu za 3 tyg jak będę po mężusia jechać, bo u mnie w gorzowie to tylko tesco a tam też ciuszki ładne ale nie tak po przeceniane jak w auchan...ja czekam teraz na paczuszkę z allegro bo kilka rzeczy zamówiłam
                Pozdrowionka i miłego popołudnia
                marlenko, bodziaki i butki sa z H&M'u a rybaczki ocieplane sa Real'a. a w tesco widzialam duzo fajnych ciuszkow. musze tez wybrac sie w tym temacie do auchan'a skoro mowisz ze sa przeceny. pozdrawiam!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  dziękuję gizelko marlenko a brzusio mam już wymiarowo jak Twój Gizelko jak ostatnio podawałaś 114 cm duży jest
                  w weekend mam wesele może małż porobi mi troche więcej zdjęć to Wam tu wkleję, on tak lubi sobie popstrykać
                  dziewczyny bylam w tesco w sobote i z cherokee faktycznie są prześliczne ciuszki ale niezbyt przecienione niestety a auchana u mnie w mieście nie ma musiałabym pojechać do miast aobok (jakieś 22km) ale ja już tych malusich ciuszków raczej kupować nie będę bo mam ich trochę no chyba że coś ślicznego będzie i nie będę mogła przejść obojętnie obok takiego ciuszka

                  annamaja agatko
                  jak wasze wiZyty u fryzjera?
                  pytam bo moja bratowa znalazła dla mnie chwilkę czasu wczoraj i zrobiła mi balejaż i podcięła moją grzywkę! jupi!
                  u nas dziś pada jest znacznie chłodniej ale dość ciepło na krótki rękawek, od jutra ponoć znowu tropiki!
                  Last edited by beau; 06-07-2010, 07:49.

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Hej,
                    Beau moja fryzura ok, podciełam sobie tak za ucho, ale nie farbowałam, chociaż kusi mnie żeby zrobić jakiś balejaż
                    Wczoraj byłam z mamą na zakupach i kupiłam trochę ciuszków w Smyku, miałyśmy jechać do H&M ale popsuł się nam samochód i trzeba było jechać autobusem więc pojechałyśmy do Smyka bo bliżej. Ciuszki są super kupiłam troche bodziaków, kafataniki, spioszki... postaram się zrobić zdjęcie i wstawić ale nie wiem kiedy bo zgubiła mi się gdzieś ładowarka do aparatu a bateria mi siadła.


                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Czesc mamunie,

                      beau, ja tylko pdcielam i mam za ramiona, asymetrycznie z przodu - czyli lewy bok wycieniowany a prawy taka sama dlugosc wlosow, przedzialek po lewej, prostowane. balejaz mialam juz dlugo ale od zajscia w ciaze farbuje tylko odrost na ciemniejszy odcien, taka farba 10 minut, zeby nie siedziec w oparach za dlugo.

                      u mnie w nocy padalo a teraz apiac slonce daje czadu...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        cześć dziewczyny...ale mi narobiłyście checi na tego fryzjera....chciałam sobie zrobić pasemka bo już troszke mam odrosty ale to dopiero w sierpniu, bo w październiku ide na wesele a we wrześniu to już chyba nie dam rady wybrać sie do fryzjera


                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Ja bym chciała tylko obciąć włoski bo juz mam za długie

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            jestem znowu, właśnie skończyłam czytać książkę i szukam na allegro jakiejś kolejnej
                            zaraz też chyba pójdę spać bo jakoś oczy mi się same zamykają....
                            dobranoc mamusie!

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              puk puk melduję się!
                              a tu pusto!
                              miłego dzionka Wam życzę drogie mamusie, u nas dziś znowu ciepły dzionek bo wczoraj lało cały dzień...
                              gizelko miałam pisać wcześniej że jeszcze czekamy na Twoje aktualne zdjęcie

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Hej,
                                Ja jestem
                                U mnie za to kiepska pogoda, pada i zimno jest.
                                A czy Was też tak puchną i bolą nogi? Jak troche dłużej postoje to całe mi drętwieją


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X