Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Hej
    Dziękuje dziewczynki za słowa otuchy, ja trochę poszperałam w internecie, i tak jak lekarz powiedział to nic groźnego i zazwyczaj zanika jeszcze przed urodzeniem albo po, no ale musze poczekać do usg to będe bardziej spokojna

    Kasia, podolec, Agula super że z z Waszymi maluszkami wszystko ok.
    Agula a twoja dziewczynka to już spora, ładnie rośnie, gratuluje dziewczynki

    Witam nowa mamusie i tez życze żeby dzidzia pokazała co ma między nogami.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Ciesze sie dziewczynki ze Was wszytsko oki. Ze usg powychodzilo dobrze.
      U mnie bez zmian nadal walcze z wyborem imienia i mam wilki problem. Pogoda u mnie okropna od samego rana leje a tyle planow na weekend mialam. Jedziemy do dziadkow ale pogoda nie dopisala.
      Wiece co ostatnio jakos jak dluzej posiedze albo po nocy boli mnie prawe biodro. Moze dzieciaczek tak sie ulozyl ze na cos naciska.
      Mimo deszcze pozdrawiam promiennie

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Dziewczyny, help! Co na ból gardła radzicie? boli mnie przy przełykaniu...

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          dzień dobry wszystkim mamusiom!
          widzę że się rozpisałyście od wczoraj witam marlenkę wśród nas!

          dziewczyny i ja się cieszę że z waszymi dzidziusiami wszystko dobrze już te wasze dzidzie ważą troszkę, aż sama mam ochotę pójśc znowu na badanie i zobaczyc moją dzidzię
          ja idę w następnym tygodniu ale muszę wcześniej zadzwonic umówić się!

          agusiu mam ten sam dylemat co ty tęz nie wiem jakie imię wybrać dla dzidziusia
          pogoda u nas też mizerna na razie nie pada ale taka szarówka że tylko na spanie bierze...na weekend nie mam planów bo malż do szkoły i będę się nudzić zapewne

          annamaja może jakieś tabletki homeopatyczne?

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Annamaja Tantum verde tabletki do ssania.W homeopatie nie wieżę,pic na wodę fotomontaż

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              ja nie stosowalam zadnych takich specyfików ale cos kiedys wyczytalam ze homeopatyczne w ciazy mozna
              ale jak podolec mowi że nie działają to...

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                witam w ten pochmurny dzień drogie mamusie...ja mam obecnie chwike wytchnienia, bo dzisiaj cały dzien siedze w kuchni (męzuś w koncu po 3 tyg wraca do domku) i jeszcze z młodszym łobuzem do fryzjera jechałam także cały dzień jestem zalatana.......Miłego wieczorku dziewuszki







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Dziewczyny, dzieki za rady! Wiecie co, najlepiej pomaga mi plukanie woda z sola oraz septolete.. Tantum verde zastosuje jak do poniedzialku nie przejdzie. Milego sobotniego wieczoru!

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Hej mamusie u mnie też pochmurna paskudna sobota...ja dziś jakaś ociężała jestem a mój 2,5-letni bratanek chciał się ze mną bawić miałam skakać chodzić na czworaka jak piesek i jakieś wygibusy robić na szczęście dał się przekonać że nie dam rady i odpuścił mi ufff
                    pozdrawiam Was serdecznie

                    annamaja jak napisałaś o płukaniu gardełka to mi się właśnie przypomniało że czytałam że to pomaga...

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      witam mamusie wrzesniowe ja mam termin na 4 wrzesnia i juz wiem ze bedzie dziewuszka a jak u was??? pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        http://fotoona.pl/d_nasz-corcia-w-br...t-c_dabif.html

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Napisane przez marzena2401 Pokaż wiadomość
                          witam mamusie wrzesniowe ja mam termin na 4 wrzesnia i juz wiem ze bedzie dziewuszka a jak u was??? pozdrawiam
                          witam ja nie mogę sie doczeka jutrzejszego dnia, bo może też wkońcu sie dowiem co moje maleństwo ma między nóżkami...ja mam termin na 16 września...pozdrawiam i miłej niedzieli życzę





                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Witam w ten deszczowy dzien. Tzn juz jest noc
                            Kochane u mnie caly dzien lalo i juz mam dosc tej pogody, nienawidze deszczu i zimna. Taka pogoda mnie przygnebia. No ale coz trzba sie przyzwyczaic bo yak ma byc jeszce dlugo niestety....
                            Dziewczyny mam pewnien problem z moich piersi zaczelo sie cos saczyc. Czyzby to juz pocztaki mleka? Nie wiem czy dzwonic do mojego gina czy poczekac do wizyty 1 czerwca. Troszke sie obawiam bo nie wiem czy to nie za wczesnie na mleko? Czy ktoras z Was tak miala?? A moze ma? podpowiedzcie co robic?
                            Dziewczyny zycze cieplej nocy i jutro duzo slonka papaap

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Xagusiaxpl ja tak nie miałam ale sporo dziewczyn tak ma,to początki mleka czyli siara.U nas też deszczowo

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Cześć dziewczynki,
                                U mnie też deszczowo, koszmar, wczoraj to samo, siedzieliśmy w domu a z małą to nie łatwe bo ona chciałaby tylko na dworze być.
                                Xagusia pewnie to siara,marlenabog trzymam kciuki za usg i daj znać po
                                Witam nową mamusie, miłego poniedziałku


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X