Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Agatko cieszę się, że randka się udała No i dziękuję za trzymanie kciuków. Na pewno się przyda Oj stęskniłam się za mężem przez te 2,5 tygodnia





    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Oj jak ja bym chciala aby moj m mnie zaprosil na jakas randke juz nie pamietam kiedy ostatni raz bylam
      A wyniki odebralam wyszlo mi 120 po 2h ale nie wiem czy to dobrze czy zle ide w pon do ginka wiec sie wszytskiego dowiem. Mam nadzieje ze mnie nie wysle do diabetyka


      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Hej dziewuszki nie było mnie wczoraj bo zaraz po pracy pojechalam do teściowej na obiad, bo dzwoniła że coś długo nas nie widziała (znaczy mnie i m) no i posiedziałam u niej trochę pogadałam potem m po pracy przyjechał też bo umówiliśmy się na miejscu, oczywiście najadłam sie jak balon, a jak wróciłam do domu to juz nie chcialo mi sie pisać nic bo w chałupie trzeba bylo coś niecoś ogarnać bo m nawet łózka rano nie pościelił
        Ja czuję się dobrze dziś świetna pogoda to mysle ze żadna z was żadnego dola nie ma!!!!
        gizelko i mamakacperka też trzymam kciuki żeby was do szpitala nie wsadzili!!
        agatakul no ja nie pamiętam kiedy to w kinie ostatnio byłam a moj m dostał zaproszenie na kolacje we dwoje do takije restauracyjki i tez czekam az mnie zaprosi na jakąs randkę
        podolec -moja dzidzia nadal nie szaleje ale cos moj m przykladał wczoraj ucho do brzusia i mowil ze cos bulgocze to moze niedlugo poczuje jak fasolek bryka
        ada trzymam kciuki zeby lot w koncu sie odbył!
        buziaczki ślę wszystkim ciężaroweczkom i znikam, będe później bo teraz kończę sprzątanie i jeszcze obiad mnie czeka a m w szkole dziś

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Helooooł miałam być wczoraj wkleić zdjęcie brzusia ale jestem dziś...z brzusiem oczywiście a raczej brzucholkiem bo jest już spory zobaczcie....
          Last edited by beau; 25-04-2010, 08:08.

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            nie mogę załączyć coś

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              U mnie to chyba bez zmian juz w srode ide do lekarza to bede wiedziesz na 100% czy to chlopiec-chociaz podobno przy chlopcu sie nie myli nikt I wiecie co nawet myslalam intensywnie nam imionami i moze bedzie kacperek albo Olivier? Ktore Wam sie bardziej podoba?
              Kochane mnie moj m tez nie wiem kiedy ostatnio gdzies zabral tak na kolacje we dwoje albo do kina. Bylismy tylko na sushi ale z Nati no to wiecie jak bylo.
              Dzis zapowiada sie piekny dzien. Wczoraj bylam w szkole, dzis tez mam zajecia ale moze nie pojde. Musze kupic jeszce kilka rzeczy do mieszkania a jak m pojdzie jutro do pracy to znow sama bede musiala.A tak to on podzwiga( karnisze, krzeselko, deska do prasowania itp) Co prawda duzo nam jeszce brakuje ale stopniowo moze sie wyrobimy)
              A jak u Was kochane?

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                cześć xagusiaxpl moj m wlasnie poszedl do szkoły i dziś kolokwium pisze musze kciuki trzymac
                nie wiem co zle robie chcialam brzuszek zalaczyc ale mi nie wychodzi, czy jak zdjecie za duze to sie nie zaladuje? bo robie tak jak ostatnio ale nie dziala

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  dobra zmniejszyłam zdjęcie i próbuję dalej je tu zamieścić...
                  o teraz będzie dobrze zdjęcie było zbyt duże i nie chciało tu wejść
                  Attached Files

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    beau no brzusio sliczniutki juz jest)) juz widac ze dzidzia pieknie rosnie.
                    A za m trzymaj mocno kciuki coby zdal

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      xagusiaxpl heh no jak zaliczy to koło to już ma egzamin do przodu
                      wczoraj rozmawiałam z kolezanka na temat łóżeczek ona miała dla 1 dziecka zwykle drewniane a dla 2 dziecka turystyczne z fisher price i poleca mi te turystyczne i mam dylemat co wybrac, co prawda jeszcze czas jest ale musze poczytac co lepiej wybrac

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Witam mamuśki..Beau brzusio cudny,a pępuszek jak ci juz wystaje....to ja was rzebijam bo każdy myśli,że poród mam tuz tuż.......jak mój przyjedzie to zrobię zdjęcie samego gołego brzuszka i wam wkleję....mam pełno rozstępów,ale sie tym nie przejmuję,bo mam o wiele większe problemy niz moje rozstępy....
                        Xagusia trzymam kciuki by twoje maleństwo pokazało co ma między nóżkami...mnie osobiście to dwa sie podobają ,ale znając mojego to by wybrał Olivier bo Kacper dla niego kojzry sie z tym duszkiem....A ja kiedyś opiekowałam się chłopczykiem Kacperkiem....i mnie sie podoba pasuje wszędzie....Ale to już wy kochana musicie wybrać...ja juz do brzuszka wołam Michałek....i co nAjlepsze,jest ułożony główką w dół dlatego te ruchy nie są tak intensywne.....,czuje go ale to nie są typowe mocne kopniaczki....

                        Moje największe szczęście

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Fajny brzuszek,ja też mam duży.

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            To naprawdę mój brzusio-21tydzień....
                            Attached Files

                            Moje największe szczęście

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              o matko gizelka to jakiś kawał chłopa chyba będzie

                              ja w 39 tyg miałam mniejszy brzucholek no ale moje dziecię malutkie sie urodziło
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Gizelka brzuszek śliczny i rzeczywiście gigantyczny ja również nie mogłam się takim pochwalić w 41 tyg ciąży a może tam się gdzieś chowa druga dzidzia

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X