Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    agatakul ja też dziś z jakimś glutem w gardle sie obudziłam

    oby gizelki długo nie trzymali!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Jestem i zaległości już nadrobiłam Niestety mam w domu problemy z internetem więc pewnie jeszcze trochę mnie nie będzie
      Co do imion, to chłopięce jakoś nie możemy się z mężem dogadać. Jak jednemu się coś podoba, to drugiemu nie Ale zaczniemy myśleć jak będziemy znali płeć. Na razie się tym nie przejmuję.
      Agatko życzę zdrowia Karolci i udanego wyjazdu. A gdzie się wybieracie, jeśli można spytać?
      Gizelko Tobie życzę zdrówka i szybkiego powrotu do nas.





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Hej,
        Ada my jedziemy pod Łodz do dinopraku, jade z siostra i jej 3 letnim synkiem, na szczęście Karolci przeszło więc się wybieramy
        A dziś dostałam info od koleżanki która miała termin jakoś na 20 Maja a urodziła wczroraj.Synek jej pospieszył się na świat na szczęście jest zdrowy


        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          jestem w końcu- koniec miesiąca to roboty w pracy trochę miałam...

          agatko to dobrze że maluszek koleżanki zdrowy

          wiecie ja już też bym chciała żeby ten mój termin porodu to już tuż tuz był juz bym dzidzie powóziała a pogoda ładniusia więc na dwor mozna pojsc z maluszkiem

          ja jeszcze nie wiem co będe w weekend majowy robić pewnie trochę pogrilujemy z mężem, nie wiem czy gdzieś pojedziemy bo mnie to zaraz po tych spacerkach nogi bolą, wczoraj z meżem wybralismy się na loda niedaleko od naszego domku i się okazało że nieczynne więc poszliśmy do galerii w drugą stronę i wiecie co już nie mogłam czlapać tak mnie nogi bolały!

          ale Wam życzę udanego weekendu i oby pogoda dopisala
          buziaczki

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            I jak dziewczynki Wam weekend mija? U nas bylo slodko i cieplawo ale dzis sie rozpadalo i z naszych planow nici. No ale coz jutro tez dzien tylko jutro tez ma padac. A szkoda bo mialo byc tak pieknie
            A tak ogolnie to spoko sie czuje, i nawet apetyt zaczyna mi za bardzo dopisywac

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              hej agusiu hej dziewczynki ja się chyba coś przeziębiłam najpierw myślałam że to alergia bo katar mnie złapał i oczy mnie piekły i swędziały ale katar jest gęsty i od tego smarkania aż łeb mnie boli w dodatku wyskoczyła mi opryszczka!!! to na bank przeziebienie buuu a łeb mnie boli drugi dzień juz, nie chce mi się jutro do pracy isc jak mam sie czuc tak do kitu jak dziś!

              a tak poza tym to weekend majowy minał tak sobie byłam na spacerku z malżem ale dziś to chlodny wiatr to długo nie byliśmy...i szybko wolne się skonczylo od jutra znowu dzień świstaka-znaczy do roboty trzeba eh...
              pozdrawiam WAS papa!

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                puk puk mamusie jesteście? ja dziś troszkę lepiej się czuję, już glowa tak nie boli katar jest ale jakby ciut mniejszy..
                a co u Was słychać? jak majówka minęła?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Hej u nas fajnie czuje sie dobrze brzuszek rośnie. W niedziele z robiliśmy sobie wycieczke po naszysz pięknych okolicach i zanależliśmy miejsca których dotąd nie znaliśmy więc niedziela udana
                  Czekamy na Ciebie maleństwo



                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Nawet nawet było,w niedzielę był mały grill,wczoraj u brata byliśmy a w sobotę też u brata tyle że drugiego na imprezie ale krotko.
                    Gizelka dziś wraca

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Witajcie dziewczynki. Pewno mnie już nie pamiętacie tak dawno nie pisałam. Ale zagladać zaglądałam i czytałam prawie że na bieżąco. Fajnie macie, że już tyle z was zna płeć swojego maleństwa, ja mam usg na 13 maja (jak agatakul, o ile mnie pamięć nie myli ;-)) i mam nadzieję, że dzidzia się pokaże jak trzeba. Narazie mam zrobić ponowne badanie krwi i moczu. Narazie czuję się super, brzusio już spory, ruchy czuję już od 16 tygodnia. Jeżeli chodzi o cukier to też mam trochę obawy, bo przy pierwszej ciąży niestety cukrzyca mnie dopadła. Ale wystarczyło trzymać dietę, regularnie mierzyć cukier i wszystko było ok. Chociaż teraz wolałabym tego uniknąć, bo trochę to kłopotliwe. Tak więc Gizelko nie martw się, wszystko będzie dobrze, a po ciąży póki co nie mam kłopotów z cukrem więc i tobie pewno minie.
                      Co do majowego weekendu to pogoda niestety nie dopisała. W niedzielę byliśmy na komunii, więc jak zwykle sie objadłam. A w poniedziałek kiedy popołudniu przestało padać wybraliśmy sie pospacerować po lesie. Niestety wialiśmy stamtąd czym prędzej bo normalnie roje komarów zaczęły atakować.
                      Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko i postaram się częściej wpadać.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Hej dziewczynki
                        U mnie majówka super, pogoda w miare dopisała,( deszcz padał tylko w czasie drogi) dzieciaki zachwycone, dużo atrakcji miały i nie chciały wracać.
                        Agula tak masz racje ja tez ide 13 Maja na usg, może się wtedy obie dowiemy jaka płeć
                        Gizelko odezwij się ,jak się czujesz? pozdrawiam


                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          No i jestem kochane mamusie....Czuję się dobrze a mój synek juz na całego bryka u mamusi....brzuszek mi skacze jak mnie kopie....był bardzo szczegółowo badany i jest zdrowy....,a ja mam insulinę 5 razy dziennie...Za 10dni jadę na kontrol do Poznania i będę tam częściej i rodzić tam też będę.....
                          Cieszę się ,ze wróciłam do domku i do was....nie wyspana jestem bo miałam nocne mierzenie poziomu cukrów co 2h...ale sobię teraz odbiję...

                          Moje największe szczęście

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            ooooo jest gizelka!!! dobrze że już cie wypuścili bo nam tu smutno bez ciebie było
                            dobrze ze z maluszkiem wszystko w porzadku moj maluszek tej juz bryka

                            a powiedz gizelko daleko masz do poznania? ja tak się zastanawiam bo kazdy mnie pyta gdzie zamierzam rodzic i dla mnie oczywiste bylo ze w szpitalu w mojej miejscowosci, wiem ze niektore dziewczyny planuja porod gdzies w innych szpitalach z uwagi na lepsze warunki, ale np na jakims forum wyczytalam ze dziewczyna pomimo iz wybrala szpital oddalony od swojej miejscowosci o 40 km to jak zaczal sie porod to nie zdazyla tam dojechac...
                            u nas jest tez prywatna klinika gdzie mozna rodzic, ale ja tam nie chce isc bo w razie komplikacji dziecko wioza do szpitala do innej miejscowosci oddalonej o 22 km! kilka lat temu w tej klinice zmarła siostra mojej koleznki-rodzila blizniaki nie wiem co sie dokladnie stalo, ale nie uratowali jej
                            a jak tam u innych mamuś też wybrałyscie szpital w innej miejscowosci?

                            dziewuszki najadlam sie dzis czosnku i mam nadzieje ze moje przeziebienie zostawi mnie!!!

                            P.S. fajnie ze majówki się wam udały u aguli może trochę mniej...
                            ehhh nie lubie takiej szaro-buro-ponurej pogody jak dziś-niech będzie ciepło!!!

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Beau ja mam prawie 200km do Poznania...a będę tam rodzić ze względu na cukrzyce....wiem,że z 3 tyg.przed terminem będę już w klinice aż do porodu...

                              Moje największe szczęście

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                gizelko 200 km masz?!?!?!? kawał drogi!!!

                                a przedwczoraj widziałam takiego maluszka marcelka mojej kuzynki 10 maja skonczy 3 m-ce taki malusi jak go zobaczylam to juz chcialam mieć swojego obok a ta kuzynka to urodziła młodziutko bo ona 19 lat ma i wiecie dziewuszki ze ona przytyła 37 kg!!!??? ale mowi ze wód miala dużo i jak urodziła to 20 kg mniej, teraz juz jest szczupła może troszkę oponki jej zostały ale już wygląda okej...
                                ooo a ja dziś dostałam od pana kuriera z DHLa 2 butelki z Aventu ale mnie zaskoczył heh ale mówi ze kiedys woził te butelki do szpitali i ze mial np 10 kartonów a szpital nie chciał 10-ciu tylko np 8 i mu zostało i z tego co zrozumiałam to jeszcze troche tych butelek mu zostało

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X