Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Napisane przez gizelka79 Pokaż wiadomość
    Witam kochane....ja już w domku ale niestety wyniki są b.złe-w czwartek mam sie wstawic w klinice w poznaniu-już jestem umówiona...,niestety glukoze miałam od razu 75 i po 2h.wyszła 170...także długo mnie nie będzie ale jutro jeszcze jestem w domku....
    Mamakacperka ty też rób wyniki....
    ojej to nie dobrze czyli musisz poleżeć w szpitalu, ale wiesz jak długo i co będą ci robić ???
    gizelka a ty wcześniej miałaś problemy z wysokim cukrem czy teraz dopiero w ciąży ??
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Gizelko kochana trzymaj się, poleżysz troche w szpitalu to napewno wyniki się poprawią, trzymam mocno kciuki, buziaki


      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
        ojej to nie dobrze czyli musisz poleżeć w szpitalu, ale wiesz jak długo i co będą ci robić ???
        gizelka a ty wcześniej miałaś problemy z wysokim cukrem czy teraz dopiero w ciąży ??
        Kala nigdy nie miałam problemu z cukrem...nawet miesiąć temu było wszystko ok....dopiero teraz (tydzień temu) w moczu wyszedł cukier i od tego sie zaczęło...Normalnie płakać mi się chce...bo nie tylko takie mam problemy a niestety nie potrafię o tym nie myśleć....-przerasta mnie to bo chyba za mało mam tych problemów i akurat w takim trudnym czasie....Wiem ,ze z dzieckiem wszystko ok....ale czy będzie miał cukrzycę to okaże sie po porodzie....dlatego tam będe rodzić....-chcę wierzyć ,że ominie mojego synka ta cukrzyca....

        Moje największe szczęście

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Aż ja się boję ciekawe czy bedę miała to badanie na cukier na czczo?Gizelka trzymaj się będzie dobrze.Beu nie wież we wszystko co mówia bo trupem padniesz

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            To ile miałas tego cukru z moczu?Bo ja prawie 100 w szpitalu jak mi robili

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              o jej dziewczyny no ale skąd ten cukier? jak gizelka mówi że miesiąc temu miała dobre wyniki???

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
                To ile miałas tego cukru z moczu?Bo ja prawie 100 w szpitalu jak mi robili
                Podolec,a w ogóle to w moczu był cukier? bo jak tak powinni ci pobrać krew i zrobić z krwi-norma jest do 110....Jakbyś w moczu miała glukozę skierowaliby cię na tą krzywą cukrową....Coś mi sie wydaje,że z krwi ci tyle wyszło...bo normalnie zdrowy człowiek w moczu nie ma glukozy,pojawia się tylko wtedy gdy poziom cukru jest wysoki w organiżmie....

                To jest cukrzyca ciążowa i pojawia sie nagle....

                Moje największe szczęście

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Alem zielona a ja myślałam że to wynik z moczuNie wiem z kąt wziełam mocz,pisze badanie biochemiczne i glukoza 96.8 to raczej nie mało

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Gizelko kurcze a juz myslalam ze sie uda. Ale zostajesz tam do konca czy wracasz?? Sorki ze nie odpisalam ale przeczytalam dopiero po 23 wiec juz pozno bylo a dzis to od rana na nogach jestem.
                    Mi wyslo 120 wiec jest ok i nie mam tej cukrzycy ciazowej. To strasznie duzo ciekawe od czego. Wiesz maly niw koniecznie ja musi miec. A po porodzie zapewne zniknie.
                    A krzywa cukrowa kazda ciezarna zazwyczaj ma ale to dopiero w 26 tygodniu lekarz kieruje. tak wiec spokojnie dziewczynki macie jeszcze czas a ja by lekarz was nie kierowal to sie o to upomnijcie albo same zrobcie na swoja kieszen nie wiem jaki koszt bo mialam skierowanie. Wiem tyle ze trzeba miec swoja glukoze.
                    Gizelko trzymaj sie kochana i pisz do mnie co i jak i ja tez bede. pozdrawiam ide na maly spacerek bede wieczorkiem.


                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Witam Ja również spodziewam się urodzin dzidziusia w tych miesiącach. Dokładnie mam termin na 16 września, ale pewnie jak zwykle urodzę po terminie. Pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Napisane przez szin Pokaż wiadomość
                        Witam Ja również spodziewam się urodzin dzidziusia w tych miesiącach. Dokładnie mam termin na 16 września, ale pewnie jak zwykle urodzę po terminie. Pozdrawiam
                        Witaj Szin w naszych progach i Gratulujemy dzieciątka....

                        Moje największe szczęście

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Napisane przez szin Pokaż wiadomość
                          Witam Ja również spodziewam się urodzin dzidziusia w tych miesiącach. Dokładnie mam termin na 16 września, ale pewnie jak zwykle urodzę po terminie. Pozdrawiam
                          witaj szin a widze ze juz masz dwie pociechy a czy juz znasz płec nastepnego dzidziusia?

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Witaj Szin.
                            Niestety cukier pojawia sie nagle i stad robia te badania glukozy!!


                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
                              Alem zielona a ja myślałam że to wynik z moczuNie wiem z kąt wziełam mocz,pisze badanie biochemiczne i glukoza 96.8 to raczej nie mało
                              Podolec mało też nie jest,ale gdybyś przekroczyła normę kazali by ci wcześniej zrobić krzywą cukrową-tzw. obciążenie glukozą 50 lub 75.Normalnie teraz wszystkie kobiety w ciąży robią tą glukozę,ale ok.26-28tyg.ciąży...mnie już teraz wyszedł.... Także kochana w/g norm mieścisz się w normach,lekarze reagują jak przekracza te 110....

                              Moje największe szczęście

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Teraz muszę nauczyć się żyć z cukrzycą....

                                Moje największe szczęście

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X