Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Napisane przez gizelka79 Pokaż wiadomość
    Dzięki Agusia....tylko,ze wiesz nas też czeka zamiana mieszkania na ciut większe,bo rodzice mojego M powiedzieli,ze pomogą-wezmą kredyt by opłacić to wszystko....,boję się tego wszystkiego...nie mam żadnych dochodów ze swojej strony dlatego tak ciężko u nas...., i nie wiem czy nie będę musiała zrezygnować z lekarza prywatnie i niestety chodzić na kasę chorych-aż ryczeć mi się chce.....
    Rozumiem Cie doskonale. Ale skoro tescie pomoga to pomysl sobie ze jakos to musi byc. A nawet jak bedziesz musiala chodzic na kase to trudno tam tez potrafia byc dobrzy doktorzy, bedziesz tylko troszke bardziej czujna i wszytsko sie jakos ulozy. Pomysl sobie ze inaczej byc nie moze, musi byc dobrze i bedzie nie mysl o zlych sprawach bo wtedy je przyciagasz do siebie(ksiazka "sekret" polecam). Glowa do gory dosc zamartwiania. Musisz myslec o malenstwie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Gizelko nie wszyscy lekarze na kase chorych musza byc do bani i nie znac sie na swoich zawodach. Mi sie udalo i mam nadzieje ze tobie tez mysle ze tam gdzie mieszkasz sa dobrzy ludzie a jak cos bedzie nie tak raz na jakis czas w ostatcznosci pojdziesz prywatnie a jak cos przy furka lekarz tp mu powiesz ze jest od tego aby cie dobrze obsluzyc.
      najwazniejsze ze nie jestes sama masz super meza i tesciow ktorzy chca wam pomoc i wezma wam ten kredyt a o ciuszki sie nie martw jak sie babcie zakochaja w wnuku czy w wnuczce to bede tak rozpieszczac ze bedziesz miec za natto. Ja tez sie boje jak to dalej bedzie. Dzisiaj praca jest a juz moze jej nie byc zreszta wiec jakie jest bezrobocie u nas, ale trzeba byc dobrej mysli i wierzyc ze wszystko sie uda. A ciuszki nie musza byc koniecznie nowe bo moga byc uzywane nie raz w ciuchach skandynawskich sie cos fajnego znajdzie i nie drogiego a teraz ubierac sie to nie wstyd tak wiec przejsc sie i poszukac a napewno cos sie znajdzie. Glowkoa do góry gizelko


      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Gizelko jak maleństwo się urodzi to zobaczysz wszystko się uloży.
        A ubranka to kazdy Ci bedzie kupował na prezent a i jak bedziesz chciała pójść do pracy to coś się znajdzie. A co do lekarza państwowego to i tam pracują dobrzy lekarze.Kolezanka chodzi do szpitala do lekarza i bardzo sobie chwali i nie musi płacić.Bądz dobrej myśli
        Ja się zastanawiam i czasami też mi nachodzą czarne myśli jak to będzie z dwójeczką i czy dam rade w opiec nad nimi. Karolinka jest bardzo żywym dzieckiem a tu z drugiej strony malutkie dziecko do opieki. Staram się nie martwić za bardzo żeby nie szkodzić maleństwu. Miłego słonecznego dnia pa


        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Ja dziś czuję się świetnie, dostałam energii Kiedy byłam na USG w 13 tyg. to ginekolog powiedziała, że coś tam widzi między nóżkami, ale za moment dodała, że nie będziemy się wygłupiać bo to jest za wcześnie Ja w każdym razie będę się cieszyć i na chłopca i na dziewczynkę choć na ten moment bliżej mi do dziewuszki Nie martwcie się finansami, teraz to wszystko jest na prawdę nie ważne! Pozytywne myślenie wpływa dobroczynnie tak na nas jak i na maleństwa, więc zachęcam do częstego uśmiechania się

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Gizelko nie martw się jakoś się ułoży. Zobaczysz teściowie na pewno pomogą, ubranek na pewno dużo dostaniesz, a o lekarza też się nie martw. Ja chodzę na kasę chorych i jestem bardzo zadowolona. Babka jest naprawdę konkretna. Także jak widać można znaleźć dobrego lekarza na kasę.





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Oj, coś dziś tu pusto... Czyżby pogoda Was nie nastrajała? Odłóżcie smutki na bok i podzielcie się co robicie na Święta Aha i czy macie jakieś sposoby na zdrowy sen? Nie wysypiam się od dłuższego czasu i będę wdzięczna za dobre rady. Miłego dnia mamunie!

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Oj pustki i to wielkie nie ma nawet z kim popisac.
                Ja zauwazylam ze moj humor jest juz teraz uzalezniony od pogody jak juz czlowiek poczul wiosne to pozniej na kazdy deszcz jakos tak zle reaguje. Ale poki co jest juz dobrze i maz moze ze mna wytrzymac hihi

                Hmm co na swieta ja za duzo nie bede robic bo nie ma sensu bo to tylko 2 dni i tak nigdy jakos zbytnio tych swiat nie czulam za krotko i bez tej ztmosfery zdecydowanie wole boze narodzenie. A co do jedzenia to robie bigosik salatke warzywna jajeczka kiebaska biala i zwykla i ciasta upieke. sernik jableczni i piernika babeczke dostane od swojej babci a ty annamaja co przygotowujesz??

                Boze ja juz zaczyna 6 miesiac ale ten czas leci. byle by do 19 wytrzymac i wtedy zaczne za przygotowania sie na swiat dzidzi.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Hej, a ja mam to szczęście że idę do rodziców w związku z tym mam b. mało do przygotowania i jest mi to na rękę. Nie przepadam za porządkami a poza tym mam jeszcze trochę pracy.. Po śniadaniu świątecznym pojedziemy do Kołobrzegu na jeden dzień. Ciekawe czy pogoda dopisze... Oj, u mnie dziś słonko i mogłoby już tak zostać bo tak jak mówisz mamaKacperkaIfasolki... byle deszczyk i już humor jakby gorszy..
                  Dziś o dziwo spałam dobrze, bo zwykle mam z tym kłopoty. Pomogła chyba lektura wciągającej książki do 1:00 w nocy Ściski dla Was!

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    To tak jak u mie słoneczko tez swieci i odrazu czlowiek lepiej sie czuje i ma chceci do wszystkiego
                    to tylko ci pozazdroscic ja od kad mieszkam juz nie z rodzicami to co jakie swieta t robie w domu ale na wigilie to chyba albo mama przyjedzie pomoc albo do nich bo nie dam rady chociaz juz mala bedzie miala 5 miesiecy. ale jeszcze daleko do tych swiata poki co.
                    pozdrawiam i zycze milego dnia


                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Hej,
                      Ja dziś byłam u fryzjera i mam super humor
                      Jutro ide na usg więc trzymajcie kciuki.
                      Co do porzadków i gotowania na święta to pierwszego dnia ide do rodziców a drugiego do teściów więc za wiele nie przygotowuje. Miłego dnia pa


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        My siedzimy w domku bo kasy brak na wyjazdy

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Podolec my też w domciu,bo też kasy brak

                          Moje największe szczęście

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Nie to, że szastam kasą, bo to mija się z prawdą ale na wypad nad morze coś wyskrobiemy to jest kwestia kosztu paliwa i chęci. Na szczęście do morza mamy blisko a chęci są duże więc damy radę Dobrej nocy!

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Witajcie dziewczynki ja na chwile chcialabym zlozyc wam serdeczne zyczenia swiateczne :

                              Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego
                              a przy tym wszystkim stołu bogatego.
                              Mokrego dyngusa, smacznego jajka
                              i niech te święta będą jak bajka.


                              I oby nasze fasoleczki przyszyl na swiata piekne i zdrowe.



                              No coz jak na kobiete przystalo trzeba zaczac szykowac smakolyki na Wielkanocny stół tak wiec uciekam do kuchni dzis gotowac a jutro piec ciasta


                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Dziewczynki byłam na usg wszystko ok
                                Maleństwo podobno duże waży 100gram, miałam bardzo szczegółowe te usg, mierzyła głowe, kręgosłup,brzuszek. Dostałam fajne zdjecia, widać jak wyciąga rączke i pokazuje paluszki, twarz też było widać.Fotki wstawię później, pewnie wieczorem bo mężuś zabrał mi zdjęcia i opis z usg. Płci nie znam bo jesze za wcześnie ale może już na następnym usg się dowiem.pa


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X