Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Ja też noszę ciążówki juz bo od lata przytyłam16kilo.Byłam u mojej lekarki też mam bakterie w moczu,dostałam antybiotyk,Urosept,Nastacyna czy ki ciort.Nie zrobiła przezierności karkowej bo niby za wcześnie,a wczoraj lekarz prywatnie mi zrobił.Co lekarz inna szkoła jazdy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
      Ja też noszę ciążówki juz bo od lata przytyłam16kilo.Byłam u mojej lekarki też mam bakterie w moczu,dostałam antybiotyk,Urosept,Nastacyna czy ki ciort.Nie zrobiła przezierności karkowej bo niby za wcześnie,a wczoraj lekarz prywatnie mi zrobił.Co lekarz inna szkoła jazdy
      Z tego co wiem to się robi ją do 14tc,a najlepiej 10-13tc.....(tak w internecie piszą)

      mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
      gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
      Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
      Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
      Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Z małym mi robiła chyba w12 tygodniu a teraz gada że to zawcześnie,szwagierka podsumowała że jest nie douczona,ja to badanie miałam wczoraj prywatnie więc mi wisi kiedy ona to zrobi

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          A JA .... muszę się wypisać z wrześniówek - moję przypuszczenia się sprawdziły chociaż nastawienie miałam ostatnio dobre :-( jutro idę na czyszczenie do szpitala. Zyczę wam wszstkiego dobrego i samych zdrowych brzdącó ja znowu się muszę męczyć BOŻEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE RYCZEĆĆĆ MI SIĘ CHEEEEEEEEEEE

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Napisane przez sic1982 Pokaż wiadomość
            a ja .... Muszę się wypisać z wrześniówek - moję przypuszczenia się sprawdziły chociaż nastawienie miałam ostatnio dobre :-( jutro idę na czyszczenie do szpitala. Zyczę wam wszstkiego dobrego i samych zdrowych brzdącó ja znowu się muszę męczyć bożeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ryczeććć mi się cheeeeeeeeeee
            ach sylwuniu....tak mi bardzo przykro!!!!!płaczę z tobą....tulę mocno do serca i trzymaj się cieplutko.....mimo to będziesz mamą...ten los czasami jest okrutny....

            mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
            gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
            Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
            Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
            Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Sylwia tak mi przykro kochana , cięzko mi na serduszku, czemu tak się dzieję?, jestem z Tobą, trzymaj się


              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Witajcie dziewczynki w słoneczny jak u mnie dzionek tylko jeszcze nie taka temperaturka za oknem jaką by się chciało ale może jeszcze będzie dopiero wczesna godzina
                Sylwuś tak mi przykro jestem z Tobą
                Co do ciuszków ciążowych to ja też jestem już od jakiegoś czasu zwłaszcza że ja szybko brzuszek dostać zaczełam no i trochę też go miałam po pierwszej ciąży.
                A jak tam wasze brzuszki rosną?Moja dzidzia już coraz wiecej kompie nawet mały dziś rączke przyłożyl i poczuł.
                Dziewczynki mał male dyskretne pytanko czy Was też ze tak powiem swedziła lub swedzi pomiedzy nogami?? Ale nie ma zadnego pieczenia bolu nic? czy to odrazu musi znaczyc ze cos jest nie tak i trzeba do laekarza??

                Pozdrawiam


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Sic bardzo mi przykro kochanaWiem że to ciężkie bo sama to przechodziłam ale dasz radę kochana.Jeśli chciałabyś pogadać to napisz mi na priv. Podolec śliczne te zdjęcia
                  Ewa
                  moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                  Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                  3150g.55cm.
                  10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Sylwia ja też jestem z Tobą w tych trudnych chwilach, wiem doskonale co czujesz, ale wiem też że czas leczy rany a życie potrafi wynagrodzic taki ból i to nawet podwójnie.
                    mamaKacperkaIfasolki takie swędzenie może nic nie oznaczać, ale ja bym zrobiła posiew(to możesz zrobić sama kosztuje grosze,jeżeli do wizyty masz daleko) , u mnie też tak było i oznaczało bakterie i antybiotyk, najlepiej sprawdzić i być spokojną.


                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Mnie nie swędzi a mam zakażenie dróg moczowych i antybiotyki.
                      Sylwia przykro mi.
                      Ja zmieniłam lekarza na tego co byłam we wtorek prywatnie,ide do niego 26marca

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Sylwia, nie wiem co powiedzieć, bardzo mi przykro...
                        Co do brzuszka, to u mnie też już wyraźny, ale jeszcze ubrań ciążowych nie noszę. Chociaż robiłam już poszukiwania moich jesnsów ciążowych z poprzedniej ciąży... no i nigdzie ich nie ma, nie wiem co sie z nimi stało


                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          cześć kobietki,pozdrawiam serdecznie

                          swędzenie trzeba jak najszybciej skonsultować z lekarzem

                          sylwia żadne słowa nie ukoją bólu,trzymaj się jestem z tobą

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Sic bardzo mi przykro kochana

                            U mnie brzuszek jeszcze nie rośnie. Chociaż ogólnie trochę mam, ale to jeszcze nie ciążowy

                            Mam takie pytanie. Czy do pracy trzeba przynieść jakieś zaświadczenie, że się jest w ciąży? Gdzieś czytałam, że trzeba dostarczyć, ale nie jestem pewna tych informacji, więc pytam Was. W końcu jesteście na bieżąco





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Sywia Bardzo mi przykro i tak jak dziewczyny mowia zadne słowa tego bołu nie ukoja. Tule Cie z całego serduszka.
                              Jak juz odpoczniesz i ak bedziesz na siłach słonce to jak chcesz to wskocz do nas na staraczki.Buziaki i wszystkie tu jestesmy z toba pamietaj o tym


                              Uważam za szczęśliwego tego,
                              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                              ale podziwiam i szanuję tego,
                              który szczęcie stworzył sobie sam,
                              który stworzył je silną wola i energią.
                              Hippolyte Taine

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                czesc kobitki
                                co tak wszystkie pouciekaly co?/ odzywac sie mi tu bo pustki i smutki tutaj sa


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X