Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    A ja też kupiłam Igusi w Biedronie rajstopki; takie różowe z Kubusiem Puchatkiem ale te w Lidlu też mi się podobały. Tylko, że nie miałam dziś już czasu podskoczyć i kupić.

    Pampersy też jeszcze mam,więc po same rajstopki tak ciężej się wybrać.
    Beau, ja też używam Pampers sleep&play. Uważam, że są naprawdę dobre. Czego nie mogę powiedzieć o Huggiesach. Kompletnie mi nie odpowiadają.

    Annamaja, Ty to masz dobrze z tymi kupkami. Mój dzidziuś potrafi zrobić 3 dziennie!
    A Igusia dziś w ogóle nie chciała jeść mleka modyfikowanego,bo od czwartku była tylko na cycku. Ja jak jestem w domu, to tylko piersią ją karmię, jedynie na noc butlą co by mi dłużej pospała. A Igusia i tak chętnie ssie cycusia niż je z butli. Wie co dobre! Teraz sobie śpi, więc ja się poduczę na jutrzejszy egzamin. W sobotę mam ustny niemiecki... <zgroza!>

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Hej, my po dlugim spacerze, 2i pól godzinki bo mala ladnie spała.
      A w superpharm gdzie kupuje huggiesy podrożały po nowym roku z 37 zł na 44 zł 82 pieluszki
      My też 3 kupujemy ale nie robie już tyle zapasów tylko na bieżąco kupuje bo ostatnio zostałam z 2 paczkami po 90 pieluch jak mała wyrosła. Dobrze ze mam kolezanke co odkupiła
      A my dzis konczymy 5 miesięcy!!!!



      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        najlepszego dla Gabrielki! niuniakura

        moja wlasnie spi w wozeczku, uspilam ja spiewajac aaa, matysia, aaa, matysia, ...

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Niuniakura, wszystkiego najlepszego dla Gabrysi!!

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Wszystkiego co dobre dla Gabi.

            My po szczepieniu mała waży6600,mam jej zmienić mleko na bebilon pepti

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Niuniakura najlepsze życzenia dla Gabi

              Annamaja tak twoje rady bardzo pomogły, dziękuje

              Aduś super że chrzciny się udały, może wkleisz jakąś fotkę?

              Ja dziś byłam ze starszą u pediatry i niestety musiała wziąść antybiola bo syrop nie pomógł

              Idę na kolacje, Hania leży w łóżeczku ale jeszcze nie śpi.
              Miłego wieczoru mamuski


              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                dziekuje za zyczenia w imieniu Gabrysi!!!

                annamaja ja podobnie śpiewam tylko Matysia zamieniam na Gabrysia
                A najlepiej na nia działa jak już przy karmieniu mrucze melodie aaa, kotki 2 i tak aż do połozenia do lózeczka i ostatnio pieknie zasypia.

                Dziś byłam z koleżanka na spacerze ale jej córeczka jak nie spi to nie potrafi leżeć w wózku tylko płacze (ale to jak). No i niestety musiała pędzić do domku prędko wiec same spacerowałyśmy bo gabrysia najpierw pół godzinki leżala i oglądała krajobrazy a dopiero póżniej usnęła. Super ze potrafi leżec w wózku bez płaczu, kochana jest.

                Jutro do chirurga jedziemy a pojutrze pediatra i ostatnie szczepienie na pneumokoki.

                agata zdrówka dla Karolci, ale sie biedula pochorowala. Zeby tylko Hani nie zaraziła!



                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Niuniakura dzięki, mam nadzieję że już w końcu wyzdrowieje ale do przedszkola to wyśle ją dopiero na wiosnę bo mam dość co wyzdrowieje to znowu chora... na szczęście Hania zdrowa.

                  Niniaukura napisz co powiedział chirurg a i powiem Ci że moja Hania też bardzo lubi w wózeczku jeździć i jak nie śpi to nie płacze tylko się rozgląda

                  My jutro jedziemy na badanie krwi żeby sprawdzić żelazo jeju bardzo nie chce jej kłuć ale wiem że to ważne... a potem do kontroli do pediatry.

                  A co u innych mamusiek?


                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Hej mamcie melduję się!

                    niuniakura spóźniłam się z życzeniami dla Gabi, ale oczywiście wszystkiego najlepszego dla malutkiej

                    moje dziecię coś nawet przesypia noce, no na smoka jedynie się budzi około 4, ale jak mu wetknę to śpi dalej, potem wtykam znowu smoka po 6, ale karmić się nie musimy za to rano ja mam piersi-kamyki!
                    idę dziś z małym na roletic ciekawe jak będzie bo teściowa chora nie mam go z kim zostawić wezmę mu matę do wózka położę go na wykładzinie na macie i już!

                    niuniakurka
                    mój też w wózku będzie leżał spokojnie nawet jak nie śpi, dobre dziecko a co do śpiewania to to samo ostatnio śpiewałam Kubusiowi bo plakał jak go do łóżeczka położyłam a widziałam że śpiący jest no i patrzył na mnie wielkimi gałkami zamiast spać chyba tak bardzo nie fałszowałam?

                    agatko
                    mojego brata synek też znowu chory-angina, zastrzyki ma- pupę już ma taką obolała a i zastrzyki bolące- też ciągle ze żłobka przynosi choróbska bidulek

                    P.S. mam tu dla Was foteczkę z chrzcin...
                    Attached Files
                    Last edited by beau; 01-02-2011, 11:18.

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      I ja składam spóźnione życzenia dla Gabrysi
                      Co do kupek to chętnie bym się zamieniła. Moja robi raz w tygodniu, a po kilku dniach widać, że już się męczy Dlatego chętnie bym się zamieniła nawet na 3 dziennie
                      Beau zazdroszczę przes[anych nocek. Zosia znowu budzi mi się co 2-3 godziny w nocy na jedzonko. Mały głodomorek
                      Zosia dostała matę na chrzciny i chyba jej się podoba. Wczoraj godzinę na niej przeleżała





                      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        A to zdjęcie z chrzcin
                        Attached Files





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Ada śliczna śnieżynka z Zosi.

                          Gabi dzis próbowala szpinak z ryzem ale o mało nie skonczyło sie wymiotami. Potem obrazona na mnie marchewki juz nie chciała, nawt mleka nie wypila i obiadu nic nie zjadła..... KRÓLEWNA jedna. Juz fochy w tym wieku, kto to widział!



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Aduś, Beau fajne zdjęcia dzieciaczków z chrzcin, Kubuś elegancik i Zosienka ślicznotka
                            My postanowiliśmy że robimy chrzest w knajpie, teraz jesteśmy właśnie na etapie wybierania.
                            Dziewczynki śpią więc i ja troszkę odsapnę bo zaraz na pewno Hania się obudzi.


                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              cześć Mamusie!

                              jestem i ja, ale tylko na chwilkę, bo po prostu padam. Igusia znów w nocy co chwila się budzi i od 6 już nie śpi w ogóle.
                              O egzaminie na razie nic nie piszę, jak będzie się czym chwalić, to napiszę.

                              Ada, Beau, słodziaki z tych Waszych maluchów!

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                My mieliśmy mieć tą wizyte u chirurga ale zadzwonili z rejestracji że lekarka chora i cały tydzień jej nie będzie. Dopiero mamy kolejna wizytę na 15 lutego umówiona.
                                Jutro szczepienie i wizyta u pediatry. Ciekawe ile Gabi przybrała. My juz zaczniemy mięsko podawać bo słoiczki od 5 miesiaca mają już miesko królika i indyka. Zawsze to dodatkowe białko a nie samo mleko. Ciekawe czy bedzie mojemu wybredziuchowi smakowało. Dziś zaryzykowałam ze szpinakiem i o mały włos by zwymiotowała po 2 łyżeczkach. Potem nawet marchewka z ziemniakiem jej nie udobruchała, nastepnie spróbowałam mleko i tez nie dało rady. Foch na całego poszedł . A Gabi bez obiadku została..... Ech, ten mój zarłok. I oprócz półtora godzinki na spacerze znowu nic nie spala, teraz musiałam o 18.30 zaczać kąpanko bo była nie do życia.

                                Myssia czekam na dobre wieści o wynikach



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X