Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Niuniakura, no to mnie pocieszyłaś! no tak, ale ważne, że cokolwiek ma po mnie!

    Igusia sobie teraz leży na łóżku, patrzy co ja robię i trzyma się za nóżkę! mały Słodziaczek.
    Moja Igusia też na brzuszku leżeć nie lubi i niestety jeszcze nie znalazłam na nią sposobu.Najgorzej było jak się okazało, że z bioderkami jest coś nie hallo i lekarz zalecił, aby dużo leżała na brzuszku.
    No, ale Igusia nic sobie z jego zaleceń nie robiła i na brzuszku leżeć nie chciała. Na szczęście na kontroli okazało się, że już wszystko jest dobrze. Nie mniej jednak lekarz kazał pokazać się jeszcze,więc myślę, że po egzaminach pójdę ustalić termin.
    Nie darowałabym sobie gdybym to zaniedbała, a potem Igusia miałaby mieć problemy;(.

    moja Igusia jak jadła po 7, tak do tej pory nic i nic. Woli krzyczeć!
    moja nd niestety nie będzie fajna, bo wiecie dziewczyny.. we wt zaczynacie trzymać kciuki! :] oby do 11 lutego, wtedy mam ostatni egzamin i w końcu odetchnę!

    Dziś u nas jest taka piękna pogoda, słonko świeci od rana. Myślę, że jak tylko się ogarnę, to od razu zabieram Igusię na spacerek. Przy okazji dotlenię szare komórki! to mi się na pewno przyda.

    Mamusie, życzę udanej niedzieli!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Myssia trzymam kciuki bo pamietam co to sesja. U mnie było nawet 10 egzaminów w 14 dni wiec niezła jazda była....



      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Niuniakura, a na jakim kierunku byłaś??
        Ja teraz mam niby tylko 4 egzaminy, ale jeden mam z trzech lat:|. I w sumie nie mam zbyt dużo czasu, żeby przysiąść i się tak porządnie nauczyć.
        Igusia jest bardzo absorbująca!


        Właśnie wróciłyśmy ze spacerku. Dziś jest tak pięknie, aczkolwiek chłodno. Marzę, żeby była już wiosna..

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Ja przez pierwsze 3 lata studiowałam w nauczycielskim collegu i tam miałam tak wiele egzaminów. oprócz tego przynajmniej 3 kolokwia tygodniowo wiec miałam szkołę zycia. Ale ciesze sie bo nie da sie inaczej zmobilizować do nauki a przy jezykach systematyczność to podstawa.



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Niuniakura, co prawda, to prawda..
            Ja ten egzamin z trzech lat mam właśnie z niemieckiego, ale nie mam jakiś kosmicznych braków, ale po powtarzam sobie, bo na egzaminie z tych nerwów, to mogę zgłupieć!
            Moja siostra studiowała lingwistykę stosowaną i teraz co by nie zapomnieć języka dwa razy dziennie ogląda jakiś sucharski serial po niemiecku.
            Coś a'la Moda na sukces!

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              My już po chrzcinach Zosia w domu była bardzo marudna. Chyba za dużo ludzi było i w związku z tym większość imprezy przesiedziałam z nią w drugim pokoju Za to martwiłam się, że w kościele będzie płakać a ona grzecznie leżała sobie w wózku i słuchała co się dzieje. Oczywiście całą mszę nie spała. Cieszę się, że mamy już imprezkę z głowy

              Agatko ja też myślę, żeby nie budzić Hani w nocy. Jak będzie głodna to się obudzi.
              Niuniakura bardzo mi przykro z powodu tego dzieciaczka. To jest straszne!
              Mysia ja też trzymam kciuki za sesję. Już prawie zapomniałam jak to było, a zdarzało się, że egaminy miałam dzień po dniu
              Kubuś, Igusia, Hanusia i Matysia śliczne dzieciaczki





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Dziewczyny, od poniedziałku w lidlu promocja pieluch
                http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl...ndex_16332.htm



                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  ja mam takie zapasy pieluch zrobione przez dziadków, że hohohooho.

                  Ada84, zazdroszczę, że masz już chrzciny za sobą i że się udały jakby nie było.. ja mam to wciąż przed sobą..

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Niuniakura, weszłam sobie na stronkę Lidla i już planuje kolejne zakupki, bo te rajstopki i śpiworki ładne są.

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Ja rajstopki wzięłam w Biedronce ,jeszcze ładniejsze niz w Lidlu,i w 51015kurtke kupiłam niuni

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Hej mamcie rozpisałyście się zaraz muszę to nadrobić a tymczasem przyłączam się podolec też kupiłam w biedronce rajtuzki bo były ładniejsze i dużo wzorów, co do pieluch to w biedronce są w takiej wielkiej pace huggisy 99 sztuk za 39,90 i ostatnio te mam najczęściej albo pampersa sleep&play ale one już jakby małe robią się na mojego pulpecika te 3-ki, ale i tak pójdę do lidla dziś popatrzę sobie i tak
                        Oki to teraz czytam co tam napisałyście

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Ja pieluchy mam biedronkowe Dada rozmiar3

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            W takim razie muszę wysłać męża do lidla
                            Mnie neistety dopadło straszne przeziębienie Pewnie po tym kościele w sobotę, bo było strasznie zimno i bardzo zmarzłam Ale Zosi chyba odpowiadała taka temperatura. Ciekawe po kim ona ma tą zimnolubność Mam tylko nadzieję, że jej nie zarażę.
                            Dzisiaj była u nas pielęgniarka środowiskowa. Popytała trochę o Zosię i stwierdziłą, że dobrze, że Zosia nie chce pić herbatki i nic z butelki. Dla mnie to może nie do końca, bo jak będzie potrzeba to nawet wyjść za bardzo nie będę mogła.





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Byłam na spacerze z małym wstąpiłam do lidla zimno dziś u nas więc długo nie pochodziłam, kupiłam kaszkę jakąś z nestle żeby małemu z mlekiem wymieszać, przyszłam znowu popstrykałam parę zdjęć małemu.

                              Ada u nas w kościele ksiądz grzał cieplutko było nawet dzieciaczkom czapeczki pościągali! Zdrówka Ci życzę Aduś

                              Kurczę moje dziecię coś krzyczy muszę lecieć!

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                czesc mamunie,

                                faktycznie taniej te pampersy w lidlu, przy okazji zakupie paczke tym bardziej, ze moja wczoraj zrobila 2 kupki a dzis znow kolejna.. a ogolnie robi 2,3 w tygogodniu, wiec mamy duze zuzycie pieluch

                                ja dzis klikam projekt a mala z moja mama na dole sie krzataja, gotuja i bawia... ale super uczucie! pracuje i mam mala pod reka i pod dobra opieka

                                dziewczyny, nie chorowac mi tu!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X