Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Napisane przez niuniakura Pokaż wiadomość
    Myssia najgorsze ze żadne witaminy i odżywki na to nie pomagają, kupiłam juz Hennavax- ponoć rewelacja ale guzik!!! Nic, łysieje dalej
    No cóz, przeczekamy. Widziałam na allegro za 15 zł peruki, zawsze można sobie taką różową strzelić
    Dziewczyny! Nie wylysiejecie! Wlosy kiedys przestana wypadac i zaczna Wam rosnac nowe. Ja wiem, ze te ilosci wypadajacych wlosow sa przerazajace, ale wierzcie mi, lyse nie bedziecie.



    Rosne...
    14.09.2009 4170 gr, 51 cm
    17.09.2009 3810 gr, 51 cm
    13.10.2009 4750 gr, 56 cm
    16.11.2009 5620 gr, -
    16.12.2009 6700 gr, 62 cm
    19.03.2010 8150 gr, 68 cm
    17.06.2010 9250 gr, -
    06.09.2010 10600 gr, 77cm
    14.12.2010 11600 gr, 81cm
    05.05.2011 11900 gr, 83cm
    20.09.2011 13200 gr, 90cm
    14.01.2012 14300 gr, 93cm
    19.07.2012 15500 gr, 98cm



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      AMSW dzieki za podtrzymywanie nadziei...

      Pamietacie jak pisałam ze strasznie boli mnie w srodku przy stosunku....
      otóż .......
      musze powiedzieć ze wreszcie jak sie seximy to NIC mnie nie boli i nie wiem czy wypada pisac ale sex jest za*****isty!!!! Lepiej wszystko czuję niż przed ciążą, ostatnio 4 godziny szaleliśmy, nie wiedzialam kiedy to przeleciało aż nam na koncu gumka pękła...

      jak tak dalej pojdzie to Gabi będzie wcześniej rodzeństwo miala bo na razie w planach czekać rok!!!



      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        mmmm. Nianiakura, Ty to masz doznania. Ja się nadal boję, boję się właśnie bólu, bo jakby nie było, to miałam nacinane krocze. To będzie jakby drugi pierwszy raz.
        W ogóle mam dziś paskudny nastrój; smutno mi i płakać mi się chcę. Czuję się taka wypruta, nieatrakcyjna. Pewnie jutro mi minie, ale dziś jest fatalnie. Czasem sobie myślę, że moje życie tak strasznie się zmieniło, bo przecież dziecko to jest wielka rewolucja w życiu i chwilami czuję taką straszną tęsknotę za tym co było. Noo, a jak już tak tęsknie, to czuję się jeszcze gorzej, bo myślę sobie, że jestem złą matką, choć kocham Igusię bardzo i cieszę się, że ją mam, ale jak mogę tęsknić za tym co było??

        ach... :| :|

        Nianiakura, mówiłam mojej znajomej farmaceutce o moich problemach z włosami. Powiedziała, że po porodzie to normalne, a jeszcze jak się karmi piersią, to tym bardziej. Zaleciła mi zrobić sobie domową maseczkę, a nie te kupne, bo one nic nie pomagają. I tak: należy zmieszać jajko, olejek rycynowy i trochę cytryny i wmasować w skórę głowy i trzymać przynajmniej pół godziny.
        Ja już zaczęłam działać!

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          My już po wizycie. Prawy staw biodrowy określił w skali 1b, a lewy 1a. Tak więc lewy wyleczony a prawy na pograniczu. Mamy się pokazać na kontroli za 2,5 miesiąca, ale już nie musimy nosić ręcznika. Hura!!!
          Mysia widzę, że jakiegoś doła złapałaś. Często tęsknimy za jakimś okresem naszego życia, także nie jesteś złą matką!!!
          Niuniakura no to ładnie poszaleliście Muszę przyznać, że też więcej czuję niż przed ciążą ale za to libido mi spadło





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Myssia też byłam cieta i po 3 miesiacach jak pierwszy raz próbowaliśmy to masakra była. Ale dalismy na wstrzymanie, kolejna próba po 3 tyg- znowu klapa i tak naprawde dopiero 2 tygodnie jest ok, nie ma bólu. Więc na to potrzeba czasu i cierpliwości męża i twojej....
            Co do dola- to przez ta pogode i brak słońca. Też czasem tęsknie za tą wolnośćia a ty dodatkowo jesteś bardzo młodziutka. Jak byłam w twoim wieku ( BOŻE, JAK TO DZIWNIE BRZMI!!!!) to jeszcze takie szalone imprezy zaliczałam i tak do 26 roku zycia jeszcze mi dzieci w głowie nie były, dlatego podziwiam takie młode mamuski. Jak tęsknię za wolnością to tylko przez chwilę, potem spojrze na Gabi i mi przechodzi!!!!

            Najgorsze jest to ze chciała bym rano do pracy wrócić, a nie tylko na popołudnia ale nie opłaca mi sie finansowo niańki na kilka godzin zatrudniać bo prawie wszystko musiała bym jej oddać. W warszawie opiekunki sie cenią a nie chce zeby teściowa sie mała opiekowała bo musiała by u nas mieszkać a to nie wchodzi w grę bo czekał by mnie psychiatryk.



            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Nianiakura, chyba nie muszę mówić, że ja nie planowałam jeszcze mieć dzidziusia, ale stało się i nie ma czego żałować. Igusia jest moim Szczęściem, tylko czasem chciałabym mieć tę swobodę, którą miałam jeszcze nie tak dawno. Fakt, 22 lata, no no, mogłabym szaleć i szaleć.
              Nam niby ma kto pomóc, ale wiesz, ja mam wyrzuty, że ją zostawiam jak jadę na uczelnie i tęsknie za nią. A poza tym chyba powinnam wydorśleć

              Nianiakura, to Twoja tęsciowa taka straszna?? <grrrr>

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                ok myssia ty moze jeszcze chciałas poczekac ale znam sporo mam w twoim wieku które dokonały takiego wyboru....
                Tesciowa nie straszna ale nie lubie jak mi sie ktos, oprócz meza, pałeta po domu.



                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Też byłam nacinana a pierwszy raz po porodzie był ok3tygodnie i nic mnie nie bolało.
                  My wczoraj szaleliśmy i też sie zastanawialam czy gumka pękła czy to moje soki,mąż robił test gumka cała-po praniu można użyć jeszcze raz

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    hehehe podolec używajcię, uzywajcie

                    Znalazłam coś na temat puzli z pianki, koniecznie przeczytajcie. ja jestem w szoku!

                    http://dzieci.pl/breedingAid,1295390...puticaid=6b9fe

                    My po dlugim spacerku z koleżanką. Całkiem inaczej sie z kimś chodzi, a jeszcze jak się można spostrzeżeniami o dzieciakach podzielic to już calkiem fajnie.

                    Dziś wizyta i szczepienie. Musze lekarce ta pokrzywkę pokazać co gabi wyskoczyła i dopytać o podawanie witaminy D.
                    Mam nadzieje ze mnie nie opierdzieli ze małej badań krwi nie zrobiłam



                    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Do nas dziś przyszła pielęgniarka środowiskowa żeby zobaczyć jak się czuje Hania. Byłam w szoku ale teraz odwiedzają podobno po 3 miesiącu.

                      niuniakura,podolec ale działacie u nas to zawsze szybko się odbywa zazwyczaj pół godzinki.

                      ninuakura jak tam spotkanie z pediatrą.Odbyło się bez krzyków??

                      Jutro idę do ginka, cytologie muszę zrobić a potem jadę do pracy w odwiedziny to na forum zajrzę pewnie w piątek pa


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        agata dzis mamy wizytę ale Gabrysia bardzo dobrze znosi, tylko biedulka przy szczepieniach chwilke płacze.
                        Dam znać jak bylo i ile mała waży bo samą mnie ciekawość zżera.



                        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Agatakul u nas też to trwa zazwyczaj krótko ok10-15minut,wczoraj nie chciałam by mąż oglądał film to mu przeszkodziłam
                          W następny czwartek pierwsza wizyta u gina,pogadam na temat antykoncepcji bo nie wiem co brac,po hormonach libido ma równe 0-zeru

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            podolec ja tez sie na hormony nie pisze bo podobnie jak u ciebie jest więc gumki zostają.

                            Gabi jak zwykle ma niedowagę- 5900g.

                            Zaszczepiona ale tylko na pneumokoki bo za 2 tygodnie ma mieć kontrolę wagi i zaszczepimy 6w1.

                            No i pani doktor ustaliła schemat zywienia duuużo różniący sie od dotychczasowego:

                            Rano- kaszka ryżowa albo kukurydziana lub kleik na mleku

                            10-11 owoc z kaszką- pół sloiczka

                            13- zupka jarzynowa z kaszka i dodać mleczka w proszku

                            15 mleczko

                            17 druga część owocu ze sloiczka z kaszkąi mlekiem w proszku

                            19 kaszka na mleku
                            W nocy tylko mleko i w miedzyczasie w dzień dużo picia- soki, herbatka.

                            My tak na razie tylko jedliśmy marchewkę raz dziennie ALBO owoc a tu trzeba już więcej tego. :| :|

                            Witaminy D nie podawać bo ciemiączko już tylko ma pól centymetra więc ładnie zarasta. No i tuczyć, tuczyć choć i ja i mój mąż byliśmy niejadkami jako dzieci więc bede miała ciężki orzech do zgryzienia....



                            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              oj Mamusie, a ja to na nic nie mam czasu. A na takie przyjemności, to już w ogólejestem wykończona, a do tego taaaka zestresowana. Za tydzień zaczyna mi się sesja.. Igusia dziś chce być cały dzień na rączkach, a jak tylko leży, to płacze..Ja idę z nią na szczepienie 2 lutego; też jestem ciekawa ile waży i mierzy.Nianiakura i czego dowiedziałaś się na temat witaminy D? ja też muszę zapytać lekarę jak podawać, żeby nie zaszkodzić Igusi.

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Oj to sporo ma już jeść ciekawe czy będzie chciała.Moja na ostatnim szczepieniu ważyła 5800.
                                Co do antykoncepcji gin co prowadził moją ciążę mówił że są tabletki na podniesienie libido i obiecał mnie wyleczyć ino kasy na wizytę brak-90zł,więc idę do gina do mojej przychodni na NFZ,zobaczę co powie ten jak nie to ciułać kasę i do tamtego będzie trza iść,on mi polecał spiralę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X