Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Cześć mamusie!

    xagusiu ja piję inke staram się pić dużo w ciągu dnia, kupiłam herbatkę na laktację wcześniej miałam z hippa ale mi nie pomagała, teraz mam z herbapolu i ściągam więcej pokarmu bo około 180 ml, dodatkowo piję soczek karotkę, wodę mineralną ogólnie duuuużo duuużo płynów, laktatorem ściągam co 3 godz-czasem co 4 jak się nie obudzę w porę albo małym się zajmuję...to tyle mogę CI poradzić-a wcześniej ściągałam średnio 120 ml...tyle że lewa pierś to 80% tego co ściagam prawa ma się gorzej

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Xagusiu powiem Ci jak u nas było. Karolinka poszła do przedszkola miesiąc przed porodem i na początku było wszystko ok cieszyła się że idzie do przedszkola, kryzys przyszedł dwa tygodnie po bo bardzo tęskniła za mną ,płakała, nie chciała jeść itd.. i zaczęła przynosić choroby z przedszkola...jak urodziła się Hania to bardzo pozytywnie ją przyjęła a teraz wręcz przepada za nią, uwielbia ją myć, cały czas chce ją dotykać, mówi kocham Ci siostrzyczko. Co było dziwne bo nie przejawiała do niej żadnych złych emocji ale zaczeła się gorzej zachowywać czyli...krzyczala, rzucała się na podłoge, nie pozwala męzowi np ubierać się a któregoś dnia płakała chybna z 5 godzin bez powodu....pomyślałam wtedy że ona po prostu odregowuje to wszystko nowe przedszkole i rodzeństwo.A teraz od tygodnia nie poznaje swojego dziecka... zrobiła się jak aniołek, pomaga mi przebierać mała, sama się bawi, nie ma żadnych płaczów.. tylko że w tej chwili od 2 tygodni nie chodzi do przedszkola bo jest chora, siedzi ze mną w domu ... zastanawiam się jak będzie gdy wróci do przedszkola.Ja myśle że twoja córeczka Xagusiu pewnie tez przechodzi taki etap i że to na pewno minie, musisz tylko okazywać jej dużo miłości,spędzać z nią dużo czasu ( a jestem przekonana że tak jest) niech Ci pomaga przy Filipku to na pewno pomoże... a co do przedszkola to jak Ci nie przeszkadza że będzie chorowała to myśle że to dobry pomyśl bo się tam rozwinie, pozna rówieśników a i ty będziesz miała więcej czasu dla Filipka... jeju ale się rozpisałam
      a co do kawy to ja pije czasami zbożową


      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        xagusia mojej Zosi dość często się ulewa. Ostatnio prawie po każdym karmieniu. Aż zaczęłam się martwić. Ale niedługo muszę iść do lekarza po skierowanie na bioderka i po witaminki, to zapytam.
        Co do kawy to ja piję rozpuszczalną albo inkę.
        Agatko widzę, że trochę zazdrości jest u Karolinki, ale nie przejmuj się, to na pewno przejdzie.





        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          czesc dziewczyny, co do kawy to ja, tak jak w ciazy pije caly czas riccore z mlekiem. Matysienka nie ulewa, ale za to ma problem z gazami.. pije caly czas koper wloski, ale raz jest lepiej a raz kiepsko. ja caly czas tylko piersia karmie, troche sciagam na wypadek mojego wyjscia bez niej, ale sciagam tak max 90 mili z jednej piersi.

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Witam. my wczoraj byliśmy z Zuzią chwilkę na cmentarzu znicza pozapalać....a na bioderka idę w środę tylko że prywatnie z Dominikiem płaciłam 30 zł a teraz kosztuje 40 zł więc jak mam iśc do lekarza po skierowanie a potem jeszcze czekać na wizytę to wole sobie pójść prywatnie...Z niedzieli na poniedziałek w nocy jeszcze jechałam do dentysty ząb "głupoty" wyrwać bo myślałąm że umre tak mnie bolał...Koleżanka przyszła do Zuzi, bo Dominik był u babci a ja pognałam. Ulga niesamowita


            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              czesc kobitki, ja dzis zauwazylam rozstęp na piersi.. tez macie z tym problem?

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Cześć dziewczyny, nie miałam kiedy zaglądać. ogólnie kiepsko z czasem bo mała caly czas na rekach chce być...

                Co do rozstępów na piersi to mam takie malutkie ale dużo. dziwne, bo na brzuchu mi sie ani jeden nie zrobiła a na piersiach tak.

                Beau ty nie przystawiasz dzieciaka do piersi tylko sciągasz i podajesz w butli? Dlaczego?
                Faktycznie, herbatka laktacyjan z herbapolu jest tańsza i duuuzo lepsza!

                Jeśli chodzio kawę to ja rano pijęrozpuszczalną ale staram sie zaraz po karmieniu bo 2-3 godz po karmieniu kofeiny już w mleku nie ma i spokojnie można ponownie karmić. A oprócz tego inke z mlekiem. Niestety kozim bo moja mała krowiego nie toleruje. Ale zawsze to coś!!
                Uciekam bo dziś strasznie zmeczona jestem. Mąż dopiero o 20 przyszedł i cały dzień same jesteśmy.... plecy mi odpadają!

                Do jutra, moze będzeie czas zeby wpaść.

                Pozdrawiam wszystkie mamusie!



                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Dziewczynki8 dziekuje bardzo za odpowiedzi)
                  Jesli chodzi o kawe to ja tez pije ale bezkofeinowa. Balam sie napic zwyklej zeby malemu nie szkodzilo.
                  Dziewczyny a te z Was ktore karmia piersia daja dziecku cos do picia? Ja zapomnialam zapytac mojego lekarza jak bylam ostatnio czy moge dawac malemu cos do pica i co najlepiej? Dokarmiam tez go butelka. Jak myslicie dziewczyny?
                  Bylam dzis w sklepie i kupilam wielkie nic wciaz za gruba zeby dobrze wygladac w ubrankach. A w grudniu beda chrzciny to musze w cos ladnego sie wciskac-tylko mam lenia i nie bardzo chche mi sie cwiczyc.
                  Pomysle jeszcze o tym przedszkolu dla malej. Ale dzis musze ja pochwalic bo byla bardzo grzeczna.

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Napisane przez xagusiaxpl Pokaż wiadomość
                    Dziewczynki8 dziekuje bardzo za odpowiedzi)
                    Jesli chodzi o kawe to ja tez pije ale bezkofeinowa. Balam sie napic zwyklej zeby malemu nie szkodzilo.
                    Dziewczyny a te z Was ktore karmia piersia daja dziecku cos do picia? Ja zapomnialam zapytac mojego lekarza jak bylam ostatnio czy moge dawac malemu cos do pica i co najlepiej? Dokarmiam tez go butelka. Jak myslicie dziewczyny?
                    Bylam dzis w sklepie i kupilam wielkie nic wciaz za gruba zeby dobrze wygladac w ubrankach. A w grudniu beda chrzciny to musze w cos ladnego sie wciskac-tylko mam lenia i nie bardzo chche mi sie cwiczyc.
                    Pomysle jeszcze o tym przedszkolu dla malej. Ale dzis musze ja pochwalic bo byla bardzo grzeczna.
                    Przy karmieniu wyłacznie piersia nie ma potrzeby dopajania bo mleko pierwszej fazy jest własnie takim piciem dla maluszka. Jeśli dokarmiasz modyfikowanym to można podawać np. herbatkę koperkową hipp w miarę potrzeby zeby nie było zatwardzenia u dziecka. Ale to zależy ile tego modyfikowanego pije, jak raz dziennie to tez nie trzeba ale jeśli wiecej niż pirsi to koniecznie.

                    Mojej czasem podaję Hipp koperkową ale wypije 20 ml i juz ma dość, woli cycusia.
                    Od 1 kawki to nic dziecku nie będzie, nie ma co przesadzać. ja winko czasem pije i jest ok tylko zaraz po karmieniu zeby zdążyło wyparować



                    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Zosia ostatnio strasznie niespokojna jest i cały czas płacze. Nawet jak już zaspokoi pierwszy głód to przy piersi płacze Od wczoraj znowu nic niepewnego nie jem, ale nie wiem czy to coś daje. Jak będzie dziś też cały dzień taka niespokojna, to chyba się jutro do lekarza wybiorę.

                      Annamaja ja też mam sporo rozstępów na piersi. Pojawiły mi się już w ciąży i właściwie tylko na piersiach, na brzuchu nie.

                      xagusia mi lekarka mówiła, że przy karmieniu piersią nic już nie podajemy do 4 miesiąca, ale ja nie dokarmiam butlą





                      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Witam...moja dzidzia już po porannym karmieniu i znowu śpi Kochana jest. Co do kawy to z Dominikiem jak karmiłam piersią to też piłam i szczeże jadłam wszystko i nic mu nie było żadnych kolek itp, nawet lekarz mówił żeby do swojej diety wprowadzac powoli jedzonko które niby jest zabronione przy karmieniu piersią, ponieważ my też nie mozeby sie odżywiać tylko chlebem. Teraz nie mam takiego problemu, bo karmie butelką a dlatego też że jak Dominika karmiłam piersią to po ok 2 tyg miałam wstręt do jedzenia i tak już później zostało w pewnym momencie przy wzroście 173 ważyłam 40 kg. Później zaszłam w ciążę więc przytyłam i szczeże to sie bałam znowu karmić (do 2 tyg karmiłam ale zaczynało sie to samo) i dlatego karmię butelką i chociaż apetyt mam.


                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Hej mamusie,
                          Jak byłam u lekarza i pytałam czy mam dokarmiać lub podawać coś do picia to powiedziała mi że tylko podawać na każde żądanie pierś więc na razie Hania jest tylko na cycusiu
                          Zrobiłam trochę fotek..pozdrawiam
                          Attached Files


                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            ada gratulacje ukonczenia miesiąca przez twoja pociechę!



                            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Agatko widzę, że Karolinka to dumna starsza siostra No i Hania jak urosła
                              Niuniakura dziękuję





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                ja dzisaj po południu była z moim słoneczkiem na szczepieniu a teraz sobie smacznie śpi. Lekarz był zdziwiony że taka silna jest, bo jak złapała jego palce to bez problemu sie podciagała. a teraz odliczam godzinki do powrotu męzusia W KONCU wraca. Zaraz jadę dzieci zawieść do rodziców i będę gnać na Zieloną Górę


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X