Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Jak w mamusię niejadek to i schabowe może lubić w mamusię-bardzo lubię schabowe.Dziś dałam jej spróbować jabłuszka to pluła-tak zubelek uskrobałam,więcej jej nie dam bo za mała,może JA wytrzymam te dwa tygodnie z tym potworkiem

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      hehehe, pluła powiadasz!! Ja sie nie mogę doczekać miny Gabrysi kiedy jej pierwszy taz coś takiego zaserwuje Ale będzie ubaw, koleżanka przysłala mi filmik jak karmi pierwszy raz córkę. Mala ruszała noskiem jak kroliczek, a takie miny robila że myślałam ze padnę.



      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Oj ciekawe jakie moja będzie robić minki jak zje pierwsze papu.
        Teraz gada gadzina po jedzeniu,byłam z nia na podwórku po13 to zasnęła ,obudziła sie po 16,sporo pospała.Teraz meczy się na brzutu

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          hej mamcie! i znowu mam zaległości, znowu rozpisałyście się
          a mój m. chory i śpi w izolatce znaczy w 2 pokoju żeby małego nie zarazić a że tam jest komp to nie wchodziłam co by zarazków nie przenosić

          podolec mój mały też od paru dni mniej je dziś np zjadł 80 i mu wystarczyło a wcześniej jadł 2 razy tyle, a w nocy o 2 go karmiłam to potem rano dopiero o 9 bo niby obudził się wcześniej ale nie był głodny, coś ostatnio rano nie chce jeść, wczoraj też jak o 12 był karmiony akurat 160 zjadł to potem kolejne karmienie o 17 wcześniej mu zrobiłam ale nie chciał- tylko spał? coś mu się poprzestawiało?

          co do chrzcin u nas to jeszcze nie wiem kiedy zrobimy, może w styczniu, jak małż będzie miał wolny weekend, a zrobimy albo w restauracji jakiejś albo u moich rodziców bo oni w domku mieszkają to sie pomieścimy, u nas ciasno, zresztą mama pomoże gotować jak coś...

          mój maluszek właśnie usnął on tak od 21 śpi a ja muszę zaraz iść odciągnąć pokarm

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            aha ja też nie dostałam okresu jeszcze, ale nie jest mi przykro z tego powodu

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Cześć mamuśki. Juz mam dość nocek, znowu co półtorej godziny na jedzenie sie budziła....
              Powiedzcie mi, czy ja ju z mogę na noc kaszkę jej podać bo wykoncze sie przy takim jej wstawaniu. Musze sie do pediatry wybrac ale kolejka dluga i jak sie nie ma wizyty umówionej to dopiero na swoja kolej trzeba czekać



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                niuniakura współczuję, Gabi głodomorek mały- ja nie wiem czy kaszkę można już podawać może mądrzejsze mamy się wypowiedzą
                a długo ci je z piersi wieczorkiem czy w nocy?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  beau nie mozna, zasiegałam opinii fachowca i mozna tylko dziecku zaszkodzić!!!!!

                  Mała przechodzi teraz tzw. skok rozwojowy który od 15 tyg. może trwac nawet 6 tygodni i takie jazdy mogą być. Trzeba przeczekać a nie kombinować...oj, biedna ja, biedna!!!

                  Zmienie system karmienia teraz, w dzień cyc a w nocy butla. Może to troche pomoże!

                  Oj, ale paskudna pogoda dziś. Już tydzień prawie z domu nie wychodzimy bo by mi mała wywiało z wózka!!! Koszmar.
                  Last edited by niuniakura; 10-12-2010, 12:14.



                  Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    My tez dziś siedzimy w domu, straszna zawierucha...
                    Ja pamiętam że dałam kaszkę dopiero w 6 miesiącu i na początek to chyba tylko łyżeczkę. Moja mała się obudziła i kręci się w łóżeczku.. a ja wybieram jakieś prezenty dla dziewczynek.. muszę niedługo zamówić żeby przyszły przed gwiazdką.A wy co kupujecie dla Waszych maluszków?


                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Ja w tym roku nic, mała ma wszystko a i nawet jeszcze wiecej
                      za rok dostanie pierwsze prezenty jak juz kumata będzie...



                      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Przy karmieniu piersią nie daje się tak wcześnie kaszki jak by była na butli to tak.Chyba tylko taka krzywda że by sie przyzwyczaiła do butli nic więcej.Ja malej podam kaszke po skończeniu 3miesiaca i raczej nic jej nie bedzie z tego powodu

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Oj my też już dawno na spacerku nie byłyśmy Najpierw Zosia była długo przeziębiona, a potem zrobiła się paskudna pogoda
                          My w tym roku też nic nie kupujemy. Nie mamy za bardzo kasy
                          Muszę powiedzieć, żę te lekarstwa na kolki pomagają. W dzień już wogóle nie ma, a ostatnio nawet wieczorami kolki zanikły Jedno lekarstwo Zosia traktuje jako dodatkowe jedzonko nie mleczne i nawet jej smakuje, bo słodkie





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            podolec mała jest na piesi i na sztucznym- po równo.
                            Ale nie będe kombinować bo kaszki powodują zaparcia i nie chce mieć z tym problemów później.

                            Własnie robię rybe po grecku, ale zapachy w kuchni. Nos chce ukręcić!!!!

                            ada a czego uzywasz? To może tez wynikać że układ pokarmowy coraz bardziej dojrzewa i samoistnie kolki mogą przejść. U nas trzeba było odstawić alergeny i przeszło a jak jadłam banany to mimo stosowania 3 specyfików- w tym osławionego sab simplexu z Niemiec kolki były dalej.
                            Teraz minęły na szczeście!
                            Last edited by niuniakura; 10-12-2010, 14:36.



                            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              ja też nic swojemu nie kupuje na gwiazdkę i też siedzę kolejny dzień w domu
                              pogoda do d..y a w dodatku przez ten śnieg i tak ledwo wózkiem można się przebić!

                              a dzis mój jakiś marudny ledwo go uśpiłam to na 20 min i potem znowu płacz i kwękanie, nie wiem czemu taki niespokojny...za to pospaliśmy troszkę w nocy bo o 2 mieliśmy karmienie a kolejne o 10!

                              niuniakura no ja jak jeszcze byłam w ciązy to czytałam o tym sab simplexie właśnie z Niemiec, mówisz że nie pomogło Twojej Gabi?

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                No ja i tak już wszystko ze swojej diety wyeliminowałam co małej szkodziło, a kolki i tak miała i to przez cały dzień.
                                Podaję jej eputicon 3xdziennie po 3-5 kropel (to spowodowało zmniejszenie kolek do nocnych i czasem porannych). Później dokupiliśmy lek zapisany przez lekarza debridat i kolki zniknęły właściwie całkowicie. No chyba, że zjem coś nieodpowiedniego. Miałam jeszcze podawać lek biogaia, ale nie mieli w aptece, a teraz nie wiem czy będziemy kupować.





                                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X