Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    witajcie mamusie!

    mam chwilkę bo Jakubek zasypia właśnie, może pośpi dłużej bo zauważyłam że w taką ponurą pogodę nawet śpiący jest...

    annamaja czapusia śliczna a i matyldzia wygląda rewelacyjnie w tej czapusi, niestety dla chłopców nie ma takich fikuśnych czapek

    ja nie noszę wkładek bo mi nie cieknie jakoś za to biustonosz noszę cały czas bo mi jakoś ciężko z tymi piersiami bez jakby mi się urwać miały??? a co do piersi no niestety dużo dziewczyn mówi że po karmieniu piersi są jak "uszy jamnika"!!!
    ja na razie nie wiem jak to u mnie z pracą będzie ja w rodzinnej firmie pracuję, zobaczymy potem...moja teściowa nie pracuje to ewentualnie może jej będę podrzucać małego...

    u nas dziś -11 póki co więc w ten mróz na pewno nie wyjdę na dwór

    aduś daj znać czy kropelki zosieńce pomogły na te kolki i ten ręczniczek przez 3 tyg ma nosić a potem do kontroli?

    p.s. oczywiście Kubusia załączam
    Attached Files

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Aduś u mnie dobrze z bioderkami, na szczęście nic nie kazał nosić między nogami, powiedział że za ok miesiąc jak główkę bedzie sama już utrzymywała to wtedy nosić ją na " zabkę"... ale wiesz to jest już drugi lekarz bo się wkurzyłam na pierwszego bo on mi kazał szeroko pieluchować, nie widział usg a już kazał to robić więc zapisałam Hanie do innego


      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        agatakul dobrze ze zmieniłaś. Po co dziecko męczyć niepotrzebnie!!!!



        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Tak, do kontroli mamy przyjść za 3-4 tygodnie.
          Beau ale Kubuś sobie słodko śpi
          Agatko cieszę się, że u Was wszystko ok.





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            witam w ten okropnie mroźny dzionek. Moja żaba śpi a ja gotuje obiadek sprzątam i w międzyczasie zerkam sobie na neta. Dzisiaj Mimi nie poszedł do przedszkola, bo ja bym nie miała jak go odebrać, bo w taki mróz z Zuźką nie wyjdę. Jeszcze mróz jak mróz ale ten okropnie zimny wiatr, a auta znowu do końca tyg nie mam bo siostra pożyczyła, bo przeprowadza sie do Szczecina a ja mam combi a troszkę rzeczy ma do przewiezienia


            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              hej mamusie ponownie!
              ja robię obiadek małżowi, Kubuś leży i robi samolociki buzią...

              co do przeprowadzek to mój m też dziś mojemu bratu pomaga poprzewozić co nieco do nowego mieszkania...

              u nas też mroźno i na dwór nie poszłam!

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                I ja się witam ponownie:
                U mnie dziś masakra w domu, starsza ma wirusa i choruje na brzuch cały dzień tylko leży i się męczy.. trochę się przespała to się poczuła lepiej..ale jest na dziś na diecie

                Co do pracy to ja chce wrócić pewnie za jakiś rok, urlop macierzyński skończy mi się jakoś w marcu i wezmę urlop wychowawczy na pół roku... pracę mam dobrą więc szkoda by było ją stracić..

                Ja wkładki laktacyjne nosze czasami w dzień, w nocy już nie... dziś nawet nie założyłam żeby zobaczyć czy dużo leci ... i jest ok wiec niedługo rezygnuje z noszenia!!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Wtaki mróz to i mnie nikt z domu nie wygoni,poczekam na cieplejsze dni

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    cześć, my po wizycie i szczepieniu.
                    Dobiłam się wreszcie do bardzo dobrejlekarki dzieciecej no i niestety musze zrobić małej badanie moczu i krwi bo podejrzewa anemie bo bardzo mało przybrała. ^ tyg. temu ważyła 3900 a teraz tylko 4800.
                    Lekarka sugerowała mi ze po pierwsze- za malo jem przy karmieniu piersią, po drugie za mało karmie- a mala na cycu caly czas wisi, tylko ze może za krótko jeść, po trzecie- właśnie ta anemia może być bo mam za ubogą diete za względu na nietilerancję małej na różne produkty i z tego względu sugeruje powoli przechodzić na mleko modyfikowane bo jednak nie zawsze mamy mleko najlepsze dla dziecka o czym świadczy waga małej
                    No i szczerze mówiąc to zgadzam sie bo podstawowe warzywa jakie jem to ziemniaki i marcher gotowana. Zjadłam teraz pomidora i ogórka to znowu ją obsypało.
                    Kurcze, musze to przemysleć i chyba faktycznnie na początku zacznę dokarmiać sztucznym częściej w dzień a piersi na noc zostawie i zobaczymy co z tego będzie!!! Bo martwi mnie to troche!!!
                    Co do wychodzenia w zimie lekarka mówiła ze wychodzi sie raczej tylko do -7 stopni i to na 20 minut. Z tym że można 2, 3 razy po 20 min ale nie godzine na raz by dziecka nie wychłodzić za bardzo.
                    Podolec- mnie też z tym wózkiem sie nie chce wyłazi, tym bardziej ze ja muszę znieść 1 kondygnacje schodów i na 20 min to mi sie średnio chce. W dodatku nadgarstki mnie strasznie bolą- pediatra podejrzewa zspół cieśni nadgarstka i kazała do ortopedy sie wybrać..... no nieciekawie sie zapowiada!!!



                    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Hej,
                      U nas dziś lepiej, Karolinka na razie nie narzeka na brzuszek
                      Niedawno wstałyśmy, nakarmiłam Hanie i już spi.
                      Niuniakura przemyśl sobie to, jak Gabi mało przybiera to na pewno warto ją czymś dokarmiać a i Ty będziesz mogła wtedy więcej coś zjeść
                      Idę na śniadanko a oto moje dziewczynki
                      Attached Files


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        dzien dobry mamunie,

                        no i zasypalo szczecin...

                        niuniakura, moze rzeczywiscie, sproboj w dzien modyfikowanea na noc swoje, nie rezygnuj calkiem z piersi, szkoda by bylo.. Tyle dajemy ze swoim mlekiem przeciwcial dzieciaczkom...
                        agatakul sliczne dziewuszki, a jakie podobne sie robia!

                        moja dzis i wczoraj ladnie przesypiala nocki, takze powoli zaczne ja klasc do jej lozeczka na noc, bo narazie tylko jako odkladacz roznych rzeczy nam sluzy .

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          agata śliczne te twoje dziewczyny sa!!!!
                          Idalnie by było żeby w dzień jadła sztuczne a w nocy cyca. Tylko czy tak sie bedzie dało.

                          No nic, na razie odciągnełam 160ml i odstawiłam do lodówki, bede robić sztuczne i dolewać miojego i odciagac jeszcze w miedzyczasie. Zobaczymy co z tego wyjdzie



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Niuniakura może lepiej podawać mleko modyfikowane jak mała tak mało przybiera. Ale podawaj też pierś, tak długo jak będzie chciała.
                            Agatko dziewczyny śliczne. A jak Hania ładnie głowkę trzyma leżąc na brzuszku Zosia wogóle nie lubi leżeć na brzuszku. Od razu się wścieka.





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Witam. ja dzisiaj rano jak dzieci spały wyskoczyłam do pobliskiego sklepiku po chleb, bo kompletnie nie mam juz nic do jedzenia. Przez tą wredna pogodę i brak auta jestem uziemiona. Moja tez nie lubi leżeć na brzuszku jak ją położe to mała cwaniara tak sobie rękę podstawi, że zaraz przewraca sie na plecki. Ja też musze iśc po receptę i kupie już szczepionkę a pójdę przed albo zaraz po świętach


                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                co do lezenia na brzuszku- u nas to samo.Lekarka powiedziała ze trzeba kłasc, nie na pół godziny od razu ale nawet na minute ale kilkanascie razy dziennie i wyjdzie na to samo!



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X