Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Cześć dziewczyny,
    Wczoraj bylam z Hanią na usg i wszystko dobrze, bioderka ma zdrowe
    Marlenka nie przejmuj się m. na pewno się pogodzicie
    Laurunia brawo tak trzymaj... jak zadbasz o siebie i wyjdziesz z domu to depresja zaraz minie.. ale dziś mroźno u mnie -2 aż mi się na dwór nie chce wychodzić.A jak tam plany na weekend? My jutro mamy imprezkę u tesciów z okazji 40 rocznicy ślubu a w niedziele jedziemy do mojej mamy więc weekend rodzinnie spędzimy


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Czesc mamuski, tez miałam na spacerek isc ale wystawiłam mała na balkon a ja siedze z okładem ciepłym na piersi bo znowu mi sie zatkał ten kanalik itwardy cyc z jednej strony...
      Kurcze, martwiie sie tym troche...
      laurunia brawo, tak trzymac kobieto.
      Last edited by niuniakura; 26-11-2010, 11:18.



      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        witajcie dziewczynki brrrr ale zimno przed chwilą wróciłam z dworu bo moje starsze dziecko po powrocie z przedszkola wymyśliło sobie ze będzie lepić bałwana. Wyszliśmy na pół godzinki ale my z Zuzią już wróciliśmy a Mimi jeszcze bawi sie śniegiem na dworze. RAno jak go prowadziłam jeszcze nic nie było a teraz bałwana można lepić, zaraz na pewno przyjdzie zeby mu sanki z piwnicy wyciągnąć


        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Cześć mamusie!
          Ja dziś 1-wsza się melduję
          U nas też śnieg pada, miałam jechać do rodziców standardowo jak to w weekend, ale mi się nie chce wychodzić na taka pogodę, po drugie późno poszłam spać bo nie mogłam przerwać książki czytałam i czytałam aż tu 2 w nocy, ale skończyłam
          Teraz biorę się za prasowanie bo mi się ostatnio nie chciało i nazbierało mi się!
          Jutro idziemy na obiadek do teściów, dawno u nich nie byliśmy bo teść przeziebiony był to nie chcialam małego tam zabierać!
          Buziaczki weekendowe Wam i Waszym maleństwom ślę papatki zajrzę później

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            witam... ja wczoraj sobie poprasowałam bo z 2 tyg mi sie nazbierało...Ciężko było ale mam spokój Dzisiaj rano teściówka przyniosła mi świeże bułeczki na śniadanie żebym rano nie musiała lecieć do sklepu.


            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Napisane przez marlenabog Pokaż wiadomość
              witam... ja wczoraj sobie poprasowałam bo z 2 tyg mi sie nazbierało...Ciężko było ale mam spokój Dzisiaj rano teściówka przyniosła mi świeże bułeczki na śniadanie żebym rano nie musiała lecieć do sklepu.
              oj to dobra teściowa

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Witam was wszystkie moje kobitki i ich maluszki!!!
                Oj dawno mnie tu nie było....a wiec po kolei Michaś rośnie msc temu ważył 6800 od dziś przeszliśmy na pampersy-nr.4,bo trójka za bardzo wbijala mu się w ciałko....,my kupujemy DADA a czasami jak w promocji sa pampersy to kupujemy je....Rehabilituje się Michałek co 3tyg.,ale ja z nim ćwiczę codziennie...teraz jedziemy na 3grudnia. A 22 grudnia ma 3 szczepienie.
                Wychodzą mu 2 ząbki-bedzie wampirkiem! Djaę mu już gotowaną marchewkę-zmiksowana z odrobiną mięska drobiowego oraz kaszkę z bananem i o dziwo nic mu nie jest....a wcina....na początku tylko sie krzywił.
                U nas jest tez ciężko...szukam pracy ale nigdzie mnie nie chcą-za małe dziecko i brak doświadczenia. Ale we etork jadę do ZG na rozmowe kwalifikacyjną do banku Nordea jak przejdę to będę mogła pracować w domu....ale zobaczymy ponoć jest wymaganie min.średnie....pytałam się jaki jest zakres wymagania wiadomości ponoć żaden,no ale zobaczymy....no i kłaniałby mi się półroczny kurs-co 2tyg. za który nic nie płacę tylko za końcowy egzamin i certyfikat. Praca jest na umowę zlecenie,ale dobre i to by było...bo dziecko mam pod ręką.
                A jak to nie wypali to............aż boję sie pomyśleć-już wzieliśmy kredyt na życie,bo miałam moment,że nie miałam za co kupić mleka.....
                Ok.dziewczyny czasami do was wdepnę...ale i tak o was myślę o waszych maluszkach....pozdrawiam i buziaki!
                A to Michałek:
                Attached Files

                Moje największe szczęście

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  To oby wypaliło z ta pracą.
                  Michałek juz duży chłopak,rośnie jak na drożdżach

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Napisane przez beau Pokaż wiadomość
                    oj to dobra teściowa
                    beau dobrze ze to oczko dodałaś hehe


                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Napisane przez gizelka79 Pokaż wiadomość
                      Witam was wszystkie moje kobitki i ich maluszki!!!
                      Oj dawno mnie tu nie było....a wiec po kolei Michaś rośnie msc temu ważył 6800 od dziś przeszliśmy na pampersy-nr.4,bo trójka za bardzo wbijala mu się w ciałko....,my kupujemy DADA a czasami jak w promocji sa pampersy to kupujemy je....Rehabilituje się Michałek co 3tyg.,ale ja z nim ćwiczę codziennie...teraz jedziemy na 3grudnia. A 22 grudnia ma 3 szczepienie.
                      Wychodzą mu 2 ząbki-bedzie wampirkiem! Djaę mu już gotowaną marchewkę-zmiksowana z odrobiną mięska drobiowego oraz kaszkę z bananem i o dziwo nic mu nie jest....a wcina....na początku tylko sie krzywił.
                      U nas jest tez ciężko...szukam pracy ale nigdzie mnie nie chcą-za małe dziecko i brak doświadczenia. Ale we etork jadę do ZG na rozmowe kwalifikacyjną do banku Nordea jak przejdę to będę mogła pracować w domu....ale zobaczymy ponoć jest wymaganie min.średnie....pytałam się jaki jest zakres wymagania wiadomości ponoć żaden,no ale zobaczymy....no i kłaniałby mi się półroczny kurs-co 2tyg. za który nic nie płacę tylko za końcowy egzamin i certyfikat. Praca jest na umowę zlecenie,ale dobre i to by było...bo dziecko mam pod ręką.
                      A jak to nie wypali to............aż boję sie pomyśleć-już wzieliśmy kredyt na życie,bo miałam moment,że nie miałam za co kupić mleka.....
                      Ok.dziewczyny czasami do was wdepnę...ale i tak o was myślę o waszych maluszkach....pozdrawiam i buziaki!
                      A to Michałek:
                      Michałek to już duży chłopczyk
                      Ja tez z miłą chęcią poszła bym gdzieś do pracy bo na głowe dostane w domu. Dominik miał 4 miesiące ja poszłam do pracy i teraz też coraz częściej sie nad tym zastanawiam żeby z powrotem nianię wynająć i wrócic do pracy...tylko, że znowu jak pójde do pracy to będę chciała w domu siedzieć. Tak więc ja chyba sobie poczekam przynajmniej jak mała skończy rok


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        cześć mamusie
                        cześć gizelko! właśnie ostatnio zastanawiałam się co u ciebie słychać
                        michałek faktycznie duży chłopczyk i mówisz że już papkę wcina no no
                        gizelko trzymam kciuki za tą pracę!!!
                        u nas mróz za oknem brrr trzeba się będzie opatulić i do teściowej na obiad iść a nie chce mi się że hoho!
                        a mój kubuś to o wpół do 2 dziś się obudził zjadł i usnął do 7.30 potem znowu zjadl i spaliśmy do 11!!!!!! masakra dawno nie wstałam tak późno, no ale dziś mąż w domu to leniuchujemy póki co

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          witam w to niedzielne popołudnie ja własnie skończyłam robić obiadek, dzisiaj tylko rosół ale po co na nasza dwójeczkę więcej. Może zaraz sie przejde na spacerek ale tak z domu mi sie nie chce wyjśc, najgorsze dla mnie jest to ubieranie dzieciaczków, bo jedno ubiore a zanim drugie sie opatuli to pierwsze juz spocone MASAKRA


                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Moja dzidzia jak zjadła wczoraj ok20 to spać poszła ok23 i pobudka na papu byla dziś o 5.20

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              No podolec gratulować.
                              U mnie kazdego dnia co innego, albo pobudka co półtorej godziny albo 7 godz. snu pod rząd. Rziś była na szczescie ta optymistyczna wersja, o 20 poszła spać, pobudka o 1 i potem o 5 a potem sama ją obudziłam 0 6.30 i do 10 spałyśmy:-)

                              Oj, wiecej takich nocy!!

                              Gizelko cieszę sie ze u ciebie ok, choć nie bardzo sie orientuję w twojej sytuacji bo jestem tu NOWA ale mimo wszystko trzymam kciuki za Ciebie oby sie udało!!!

                              Podolec spojrzałam na twój suwaczek dietowy i jestem pod wrażeniem!!! Duuużo zrzuciłaś. Czy te 80 kilo to po tej ciąży?



                              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Zosia od jakiegoś czasu jak się kąpie o 19 to zasypia dopiero o 23-24. No i niestety przez większość tego czasu jest przy piersi Ale za to śpi wtedy do 4-5.





                                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X