Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Hej mamusie,
    Wpadłam się przywitać, wczoraj byliśmy na imprezce urodzinowej a dziś u nas
    Jutro napisze jak się udała.Buziaki miłej niedzieli. Czy to już jesień nastała?, u mnie 12 stopni dziś, zimo


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Witam mamusie!
      Beau dziękuję. Jeszcze pościel i materacyk i to chyba będzie wszystko na razie dla małej.
      Mnie ostatnio tak brzuch boli, że codziennnie się zastanawiam czy nie pojadę na porodówkę. Mówię Matyldzi, że ma jeszcze poczekać, bo dla nas to jeszcze trochę za szybko.





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Spac nie mogłaś z powodu imprezki?Ja nad ranem powyłam do księżyca,ale mnie ręka bolała,już mam dość

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Witam...ja sie smieję, że mnie w środę mogą już wywieść na porodówkę, bo jutro idę do lekarza w środę mężuś ma wypłatę więc zdążę zrobić jeszcze wszystkie opłaty a w środę mogą mnie już wywieść... nawet od rodziców przywiozłam sobie Dominika piłkę do skakania....ogólnie to mi ciężko nie jest tylko dzidzia mi chyba jakieś nerwy mi uciska że ciągle chodzę nabuzowana a to wszystko odbija sie kosztem Dominika, bo bez powodu ciąglę tylko krzyczę


          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Od kilku dni wydaje mi się, że mi się brzuch obniżył, ale miałam nadzieję, że tylko mi się wydaje. Dzisiaj mąż też stwierdził, że się obniżył. Teraz to naprawdę się boję, że mała będzie chciała za chwilę wyjść, a to dopiero 33 tydzień





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Dzień dobry wszystkim Mamusiom!
              U nas dziś pada i jest szaro-buro fuj paskudnie pewnie będę ziewać cały dzionek!
              Jak wam dziewczyny minął weekend, mi tak średnio- juz mi się nie chce turlać!
              Przedwczoraj poprałam pościel dla dzidzi, dziś poprasuję, za to zła jestem bo zauważyłam że mam dziurę w materacyku od łóżeczka chyba jak mąż przywiercał półkę nad łóżeczkiem to coś ostrego położył i zrobił dziurę

              aduś leż i odpoczywaj koniecznie!
              marlenko ja przedwczoraj też darłam się na małża w zasadzie bez powodu

              Aha kupiłam w aptece bepanthen maść i sudocrem dla malucha, koleżanka mówiła że dla dzidzi tylko kremik i pieluszki trzeba mieć nic więcej a i przy wypisie wymagają żeby mieć fotelik. I chyba już mam wszystko fotelik mi przyjdzie na dniach...aaa no wózka jeszcze nie mam
              Last edited by beau; 30-08-2010, 08:07.

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                jeszcze mialam napisać że ciekawa jestem co tam u Gizelki słychać, widać że dzidziuś pochłania całkowicie, jak my tak wszystkie urodzimy to na forum się zrobia PUCHY!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Oj tak będą same pustki.Też mam dosyć tej ciąży bokiem mi wychodzi,poczekam do 7września do wizyty jak nie urodze to może pomogę małej wyjść?

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Podolec, zaraz masz termin to pewnie lada dzien...
                    Ja, mam wizyte 6 i bede robic wymaz na paciorkowca. Pomimo, ze male szanse sa na zarazenie przy cc, ale bede spokojniejsza.. Wynik ma byc na 16, czyli dzien cesarki.
                    Kupilam przez allegro posciele i wypelnienia, kocyk i materac. Takze Matylda bedzie miec juz gdzie i w czym spac
                    Ada, wytrzymasz - Matyldy wiedza o co chodzi ładnie łóżeczko odnowione.
                    Spalam jak zwykle - malo co, ciagle siusiu, kot, i galopada mysli...
                    Pozdrowienia dla Was i maleństw.

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      ja też idę dziś sie o tego paciorkowca zapytać, nie wiem czy ta moja gin to robi czy gdzies mnie skieruje, annamaja a na wynik to się czeka aż 10 dni?
                      podolec co chcesz robić żeby pomóc malej wyjść bo wiesz mi też takie myśli po głowie chodzą

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Sex,sex i jeszcze raz sex-niby sperma pomaga wywołac poród

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
                          Sex,sex i jeszcze raz sex-niby sperma pomaga wywołac poród
                          Tak! Tez to slyszalam, z wielu zródeł

                          Beau, u mnie tak. Czytalam, ze gdzies indziej dziewczyna czekala 2 tygodnie. Badanie jest drogie - 100 pln.

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Hej, hej Ja jak zwykle mało się odzywam, ale ślędzę Wasze losy i obstawiam, która następna po Gizelce...
                            U mnie wszystko ok. Brzuch mi się obniżył, szyjka się skraca, brzuch pobolewa (kuje krocze), więc może już niebawem... Czekam do piątku (mam USG) a od 37 tygodnia zaczynam maraton z mężusiem
                            Już praktycznie wszystko mam, prócz wanienki. Fotelik dziś kupiłam na allegro, czekam na przeyłkę.
                            Ech szybko zleciały te miesiące...
                            Pozdrawiam!


                            'Poznasz głupiego po czynach jego!'
                            Chcieć to móc!

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Beau, Annamaja oczywiście leżę i powtarzam Matyldzi, żeby jeszcze nie wychodziła.
                              Zobaczcie jakie to dziwne. Ja leżę, żeby odwlec w czasie poród, a Wy chcecie już urodzić. Może oddam Wam moje skurcze?! Która chętna





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Czytałam ze jak pierwsza dzidzi to brzuch może opaść i dwa miesiące przed porodem

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X