Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
    Uspałam małą gadzinę
    moje czeka jeszcze pół godzinki na kąpiel teraz sobie leży i gada


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Hehe, cześć. Mopja mi tez na rękach przed chwilą usnęła, nawet nie wiedziałam kiedy. Ide indora i ziemniaczki do piekarnika wstawić.

      Boże, ja chce lato i słońce. I mogą być nawet upały 40 stopni byle nie taka zgnilizna......

      marlena Zuzak słodki i rośnie jak na drożdzach!!! Ale ja mam słabość do tego imienia, dgyby nie to ze moja kuzynka tak ma na imię to Gabi też by była Zuzką- kózką...



      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Napisane przez niuniakura Pokaż wiadomość
        Hehe, cześć. Mopja mi tez na rękach przed chwilą usnęła, nawet nie wiedziałam kiedy. Ide indora i ziemniaczki do piekarnika wstawić.

        Boże, ja chce lato i słońce. I mogą być nawet upały 40 stopni byle nie taka zgnilizna......

        marlena Zuzak słodki i rośnie jak na drożdzach!!! Ale ja mam słabość do tego imienia, dgyby nie to ze moja kuzynka tak ma na imię to Gabi też by była Zuzką- kózką...
        nie tylko Ty chcesz lata...ja po prostu zimy nienawidzę. Dominika rodziłam w środku lata a dodam że upały wtedy były niesamowite począwszy od maja i jakoś mi one nie przeszkadzały i teraz z Zuzią to samo. Na słoneczku mogła bym sie prażyć 24h dlatego w domku też mam cieplutko 28 stopni, bo nienawidze zimna


        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          o rany, 28 stopni... szok. ja lubie ciepło ale na dworze. W domu mam max 22 stopnie. Jak twoje dzieci wytrzymuja taka temp.?



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Napisane przez niuniakura Pokaż wiadomość
            o rany, 28 stopni... szok. ja lubie ciepło ale na dworze. W domu mam max 22 stopnie. Jak twoje dzieci wytrzymuja taka temp.?
            kwestia przyzwyczajenia...Dominik jak przychodzi z przedszkola to lata tylko w majtkach i koszulce a Zuzia też przeważnie tylko w body na krótki rękawek i rajtuzki. Ja to wyniosłam z domu, bo u rodziców też tak gorąco...jak u teściów mieszkałam kilka miesięcy w pokoju bez ogrzewania bo nie mieli wtedy jeszcze centralnego to myślałam że sie zębami zagryze dlatego na zime przeprowadziłam sie z powrotem do rodziców a na wiosne byłam już na swoim. A poza tym ja na koloryferach nie mam termostów tylko wszyscy w bloku płacimy za ogrzewanie 220 zł miesięcznie i możemy mieć kaloryfery na maxa odkręcone, więc nie ma potrzeby oszczędzania to i temp taka wysoka a jak wychodze na spacerek to wtedy wietrze mieszkanko


            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              U mnie jest ok 21 stopni ale mieszkam w domu i zwykle w zimie jest mi za zimno i ciągle gadam mężowi żeby podkręcił piec
              Jutro idziemy na usg bioderek mam nadzieje ze będzie ok... co za pogoda znów mokro i pada... ahh idę na śniadanko bo jeszcze nie jadłam pa


              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                My też mamy w mieszkaniu 21 stopni. Czasem jak nam zimno to podkrecamy piec
                Ja na usg idę w przyszłym tygodniu, ale niestety prywatnie U nas wszystkie terminy na kasę pozajmowane do końca stycznia.





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  marlena dokładnie, kwestia przyzwyczajenia bo aj też nie mam termostatów ale w tamta zimę może 2, 3 razy odkręcałam kaloryfery. Tak to całą zime zakręcone są.
                  Pojechałam teraz z mała do rodziców i tam mieli 25 stopni to wszystcy mysleliśmy ze sie wykończymy. Mala co pół godz w nocy wstawała na [icie, usta jej zasychały. masakra!!!!!!
                  teraz spi sobie na balkoniku. Niech sie chartuje!!!
                  ada nie chce nawet o NFZ słyszeć po akcji z poprzednim usg gdzie pediatra dała nam skierowanie do ortopedy po to tylko zeby ortopeda przez śpioszki obejrzał malą i dał skierowanie na usg. Całośc trwała 2 miesiące bo miesiąc trzeba było do ortopedy czekać i drugi miesiąc na usg a potem jeszcze następna wizyta u tego samego ortopedy----za miesiąć. A w LUX- medzie zadzwoniłam w piątek i w poniedzialek rano wizyta u ortopedy razem z usg. Jak dobrze że mamy tam karte rodzinna bo koszmar po prostu z naszą służba zdrowia!!!!!!!



                  Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    mi się udało szybko zapisać Hanie na usg właśnie na jutro a do ortopedy idziemy 30 więc tez szybko.Nie wiem jak u Was ale jak ja zadzwoniłam do prywatnego to zaśpiewał 160zł za wizyte a za usg ok 100zł jak dla mnie to trochę dużo.


                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Mój brat ma taką temperaturę w domku,u nas dom nie ocieplony to w mrozy temp ok18-20c.
                      My do ortopedy idziemy dopiero 14grudnia i raczej na pierwszej wizycie jest usg no i prześwietlenie lub na drugiej

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        My mamy pakiet rodzinny u męża w pracy wykupiony. Płacimy 150 zł miesiecznie czy jakoś tak i mamy prywatną opieke medyczna gdzie za wizyty juz nie trzeba płacić.



                        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          My pójdziemy chyba we wtorek na usg i do ortopedy. za całość biorą 80 zł, więc nie jest tak źle.





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            ja byłam w zeszła środę prywatnie i nie trzeba sie zapisywać za wizyte z usg zapłaciłam 60 zł a 4 lata temu z Dominikiem byłam u tego samego to płaciłam 40 zł.
                            18 stopni to miałam we wrześniu jak sie jeszcze sezon grzewczy u nas nie rozpoczął to wyprowadziłam sie na 2 tyg do rodzicow bo myślałam ze zamarzne. Moi rodzice też nie mają ocieplonego domu bo niby zabytkowy i trzeba wszystkie zezwolenia załatwiać u konserwatora zabytków więc po prostu wymienili piec i skwar niesamowity. Cieszą sie tylko że trzy lata temu zdążyli dach wymienić jeszcze przed wpisanie ich chałupy na liste, bo teraz to by mieli dopiero kłopot


                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              marlena jakiś konkretny zabytek czy po prostu ze względu na wiek domu? Może jakiś pałacyk?



                              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Napisane przez niuniakura Pokaż wiadomość
                                marlena jakiś konkretny zabytek czy po prostu ze względu na wiek domu? Może jakiś pałacyk?
                                zwykły dom tylko wybudowany poniżej 1930 roku. W sumie to w tym roku całą wioche w której mieszkają moi rodzice to wpisali już jako zabytek hehe


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X