Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Witajcie mamusie, ja zaglądam dopiero teraz bo w domku mnie nie było, a byłam na tym badaniu usg i wszystko okej
    mój bąbelek na wadze łazienkowej dziś był ważony to wyszło 6300!! ale trzeba troszke odjąć za ciuszki i pampersa to liczę że tak 6100 mi waży, zauważylam że nasi chłopcy mój i xagusi ważą więcej niż dziewczynki- w końcu dziewczynki powinny być drobniejsze i delikatniejsze

    aduś a ty sama byłaś u lekarza, masz jakieś leki dla siebie? z zosieńką chyba jeszcze raz będziesz musiała pójść

    mój Kubuś też dziś więcej spał niż zawsze chyba faktycznie ta ponura pogoda tak zadziałała

    a mój m od dziś szkolenia prowadzi i dopiero o 20 kończy i tak przez 8 dni...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      a ja chciałam tabletki cilest, bo takie brałam przed ciążą i są sprawdzone więc nie chce mi sie zbytnio eksperymentować. Ide dzieci myć, bo właśnie wróciliśmy z plotek


      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        a co do grzeczności Zuzi to chyba musi w tym coś być, bo nawet m. w ciągu swojego 2-tygodniowego pobytu 2 razy na cały dzień został z małą zebym spokojnie mogła sobie pojechać do miasta i po sklepach pochodzić. Nawet zbytnio nie protestował. Szczerze był to dla mnie szok, bo z Dominikiem nie chciał zostawać. Byłam przygotowana na to, że jeszcze dobrze nie wyjade a on będzie już dzwonił a tu przez cały dzień ani jednego tel


        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          marlenko, a czym karmisz malenka?

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Witam mamuśki,
            Marlenko super że Zuzia taka grzeczna, a i gratulacje dla męzusia że wytrzymał cały dzień a Ty mogłaś poszaleć na zakupach.Mi się marzy fryzjer i kosmetyczka... muszę w końcu jakoś to zorganizować.
            Aduś życzę zdrówka Zosi i Tobie.
            A my wczoraj byliśmy na szczepieniu, Hania troszkę płakała ale potem wtuliła się w cyca więc było ok.Waży teraz 4600 i wszystko w porządeczku


            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Bry...
              Moja mała jeszcze śpi więc wstawie parę zdjęc dopuki mam czas:-)

              Gabrysia- dziewczyna Teletubisia :lol: :lol: :lol: ( z małą pomocą mamy)





              Małpka w kapieli:






              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Napisane przez annamaja Pokaż wiadomość
                marlenko, a czym karmisz malenka?
                Witajcie
                Ja karmie modyfikowanym
                Ja już po obiadku i teraz mam chwilkę dla siebie bo malutka też sie najadła i usneła


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Napisane przez marlenabog Pokaż wiadomość
                  Witajcie
                  Ja karmie modyfikowanym
                  Ja już po obiadku i teraz mam chwilkę dla siebie bo malutka też sie najadła i usneła

                  spoko, tylko jakim pytam bo robe rozeznanie, ktore mleko jest dobre z modyfikowanych.

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    niuniakura, Twoja Gabi jest super! Zabawne, te dzieciaczki bywaja.. Tez cos wkleje potem, jak pstrykne fotke.

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Napisane przez annamaja Pokaż wiadomość
                      niuniakura, Twoja Gabi jest super! Zabawne, te dzieciaczki bywaja.. Tez cos wkleje potem, jak pstrykne fotke.
                      annamaja
                      wklejaj, czekam:-)
                      Ja piersia z reguły tylko czasem dokarmiam bebilonem Pepti. Mała ma takie humory czaasem ze albo cały dzień na cycu albo wcale cyca nie chce i wtedy mleko sztuczne idzie w ruch.
                      Ogolnie z tego co słyszałam to eszystkie te mleka takie same tylko cena inna. No i dla dzieci które maja na białko uczulenie to albo Pepti albo Nutramingen.



                      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Mikolajkowa Matysienka nic innego "smiesznego" nie moglam jakos dzisiaj stworzyc...

                        "smiesznie" za to mialam okolo 13, jak Matyska zrobila mega kupe i wszystko bylo brudne, ona prawie cala, podklad na przewijaku, ciuszki i ja
                        bylo w zwiazku z tym nadprogramowe kapanie dzisiaj
                        Attached Files

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Napisane przez annamaja Pokaż wiadomość
                          spoko, tylko jakim pytam bo robe rozeznanie, ktore mleko jest dobre z modyfikowanych.
                          Dominika karmiłam Bebilonem i teraz też. Dla mnie jest to mleczko sprawdzone, mała nie ma problemu z kupką i z ulewaniem i ogólnie polecam. Moje znajome też te mleko chwalą. RAz kupiłam Bebiko (ta sama firma co bebilon), bo nie chciało mi sie specjalnie do miasta jechać a u nas Bebilonu nie było, ale mała nie chciała tego pić, zastanawiałam sie dlaczego więc zrobiłam sobie 2 i spróbowałam i ogólnie Bebilon jest słodszy, więc to może dlatego
                          Last edited by marlenabog; 19-11-2010, 09:34.


                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Zuzia potrafi kupki nie robić po 2-3 dni ale jak już zrobi to wszystko jest "ufajdane"...najgorzej jak zrobi tak ok 7 jak sie budzi na jedzonko, bo wtedy nie wiem w co mam ręce włożyć, mała głodna a tu trzeba ją calusieńką przebierać a i nieraz kąpać, Dominik wstaje do przedszkola i go też trzeba szybko ubierać, bo zaraz przychodzi koleżanka i odprowadza go...normalnie urwanie głowy


                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              My byłyśmy dziś na szczepieniu ale Zosia mamy przyjść w przyszłym tygodniu, żeby dodatkowo nie męczyć chorej Zosieńki. Dostałam dla małej kropelki do noska, mam nadzieję, że teraz będzie lepiej, bo wczoraj cały dzień płakała.
                              Zosia już waży 4500 g ale w papmersie i w body, więc wpisały 4400 do książeczki.
                              Moja Zosieńka też robi takie kupy wielkie, ale właściwie raz dziennie jest cała do przebrania.
                              Niuniakura, Marlena śliczne te wasze córeczki, a jak szybko rosną





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                moje maleństwo już nakarmione i idziemy na spacerek, bo jestem umówiona do kosmetyczki na regulację brwi i hennę Miłego popołudnia


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X