Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Oj widzę, że lada dzień będzie wysyp maluszków
    Mnie dzisiaj rano znowu mocno bolał brzuch (tak jak przy miesiączce), ale wzięłam nospę i mi przeszło. Jeszcze przez minimum tydzień trzeba robić wszystko, żeby zatrzymać poród.
    Ja jutro też mam ktg.





    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      ada, to lez i odpoczywaj, trzymam kciuki, zeby mala jeszcze troche w brzuszku posiedziala... Wozio ladny - faktycznie nie bedziesz miec problemu z zabrudzeniami przy tej kolorystyce, fajnie.

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Tak przy wypisie pytają o lekarza rodzinnego lub pediatrę,my nie dawno zmieniliśmy i nasz rodzinny to pediatra,nawet fajny.Stara pani doktor-tez pediatra-jest na wychowawczym,w tamtym roku miała wypadek,potem ślub,chyba w styczniu urodziła i nie ma jej w pracy tyle czasu

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Hej kochane,ja dziś pierwsza
          Ada twój wózek fajny , tylko teraz czekasz na Matyldzie i na spacerek ruszycie, ale niech jeszcze troszkę posiedzi u mamy w brzusiu
          Marlenka nie każde dziecko jest takie same ja tez bym chciała żeby maleństwo było spokojniejsze bo Karola jest bardzo żywym dzieckiem i często mieliśmy już "dosyć" a jak będzie to zobaczymy.Dziewczyny dajcie znać jak po KTG.
          A ja dziś zamierzam zrobic kopytka i zupę brokułową, więc ruszę się dopiero po południu po córeczkę do przedszkola.... właśnie nie wiem co się stało, bo przez 1,5 tygodnia ładnie chodziła a od wczoraj gorzej a dziś to strasznie już płakała.
          Mam nadzieję że to chwilowe i jej przejdzie


          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Dziendoberek, ja dzis mam plan ambitny: zarejestrowac mala do pediatry, kupic karme u weta i od razu paste na odrobaczenie kota, poodkurzac chate, wysterylizowac smoczki i nakladki na piersi, isc do okulisty, isc do fryzjera, odebrac wyniki grupy krwi, poodbierac paczki z poczty, hehe nooo i cos tam jeszcze po drodze wyskoczy Ale Was wszczegolilam! Przy okazji ulozylam sobie plan dnia

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Annamaja ale masz zajęć na dzisiej, tylko się nie zmęcz za bardzo!, zebyś dziś nie urodziła tylko w czwartek.
              A do mnie właśnie przed chwilą przyszły na maila wyniki badań na tego paciorkowca i są prawidłowe, super


              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Dasz radę zarejestrować dziecko do przychodni bez peselu?Chyba bedzie ciężko

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
                  Dasz radę zarejestrować dziecko do przychodni bez peselu?Chyba bedzie ciężko
                  Nie, tylko bylam zorientowac sie czy konkretna pediatra przyjmie moja mala i tak, dali mi wizytowke przychodni z nazwiskiem pediatry i mam po prostu podac to przy wypisie, potem wypelnic deklaracje w przychodni i tyle.

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Czesc mamusie
                    zdjecie wozka wstawie jak zrobie i jak bede umiala to zrobic)
                    U mnie jakos oki moja. Ale zwiastunow porodu nie mam. Tzn wczoraj i dzis rano bolal mnie troszke brzuch jak na okres ale juz mi przeszlo. To tylko tak rano mam. Smigam calymi dniami po dworzu z mala w domu jestesmy tyle co na spanie a nic mnie nie rusza. Kurcze ja juz chche rodzic dzis po poludniu ide na wizyte do lekarza zobaczymy co mi powie.

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Ja już po ktg. Niestety mam skurcze i jadę dziś do szpitala Mam nadzieję, że będzie wszystko ok.





                      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Ada, to trzymam kciuki zeby Matysia jeszcze byla cierpliwa, daj znac jak tylko bedziesz mogla jaka sytuacja u Ciebie. Sciski.
                        Xagusiax, to tez sie odezwij po wizycie.

                        Mi, z dzisiejszego planu zostal: okulistka i fryzjer - reszta juz odhaczona. Aha, jeszcze sterylizacja smoczkow, ale to juz na wieczor samiutki. Moja Matysia wlasnie czkawkuje /znou/, ale zadnych objawow porodowych nie mam, wiec moze damy rade do czwartku

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Beau, jak Cie tak nie ma na forum to przychodzi mi nieodzownie na mysl, ze rodzisz... hmm...

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            U nas był mój brat z rodzinką.Ja dycham,dzidzia raczej jeszcze nie chce wyjść na świat,może urodzę w niedzielę

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              hej dziewczynki, juz wszystko pozalatwialam - tylko wygotuje smoczki zaraz. jutro jedynie do ksiegowej po RMU-e i moge jechac...

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Hej,
                                Ja wróciłam z zebrania z przedszkola i padnięta jestem...zaczęło mnie coś kręcić w brzuchu ale to może z przemęczenia
                                Ada to trzymaj się dzielnie, Beau a co u Ciebie , rodzisz??
                                Annamaja trzymam kciuki za czwartek, jak już blisko i będziesz tulić swoją córeczkę, powodzenia


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X