Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Ja zasmarkana ale jeszcze żyje

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      U nas też leje od rana, a ja musiałam iść na kolejną wizytę do dentysty. Jeszcze trochę pochodzę, bo mam ząb leczony kanałowo.
      Z powrotem musiałam wracać pieszo, bo autobus dopiero za 2 godz był, a teraz umieram tak mnie kręgosłup boli po tym 40 minutowym spacerze





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Ada, to wyczyn, podziwiam..
        podolec - na katar swietny jest nasivin
        a ja robie sobie koloryzacje wlosow

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Cześć dziewczyny,
          U mnie nawet jest słoneczko ale zimno
          Annamaja to poprosimy jakąś fotke po tej koloryzacji
          Ada to teraz odpoczywaj po takim długim spacerku
          Podolec kuruj się kochana!
          A ja na razie w domku od rana ale po obiadku idę po Karolkę i jedziemy do ortopedy.


          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Odpoczełam Po tym spacerze kręgosłup mnie tak bolał, że się ruszyć nie mogłam. Teraz już jest ok.
            Coś tutaj pustki dzisiaj. A może wszystkie rodzą i dlatego się nie odzywają





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              cześć mamusie rozpisałyście się a ja jakaś dętkowata dziś i jakoś nie miałam siły na forum pisać, zajrzę na dłużej jutro bo widzę że trochę popisałyście
              PAPAAAA

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Hej mamusie, śpicie?
                Ja wstałam wyszykowałam córcie, i mam wolne teraz.Byłyśmy wczoraj u ortopedy ale na razie nie jest tak żle musi chodzić w kapciach profilaktycznych i ma ćwiczyć stopę i siadać po turecku a po pół roku do kontroli
                Ja już jestem spakowana i wszystko mam tylko czekam na dziś na wózek i się nie mogę doczekać. Jeju ale już blisko do porodu, zleciało szybciutko co dziewczynki?, a co u Was?,buziaki

                Annamaja znalazłaś torbę do wózka?


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Agatko widzisz niepotrzebne były te zmartwienia. Pochodzi trochę w kapciach i będzie ok. Moja bratanica też musiała jakiś czas w nich chodzić, teraz jest już dobrze. Także nie ma co się martwić.
                  A wózek jak przyjdzie to wstaw zdjęcie

                  Mi też zleciało bardzo szybko. Wogóle ostatnio tygodnie to mi uciekają. Poród już tuż tuż





                  http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    hej dziewczyny, ja dzis spioch normalnie.. niedawno wstalam, co raczej rzadko mi sie zdarza, przewaznie skoro swit juz na nogach jestem..
                    mi zostalo juz tylko 6 dni!
                    Agata, znalazlam torbe, ktora biore pod uwage - w zalaczniku jej zdjecie.
                    Attached Files

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Żyje jeszcze nie rodzę,ja muszę kupić fotelik samochodowy,bo pokłóciłam sie ze szwagierką i jej nie bedę brała

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Annamaja fajna torba, jak byliśmy z mężem na targach to widziałam torby tej firmy, spodobała mi się ale z tego co pamiętam to ona sporo kosztowała..


                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          cześć mamusie jestem i ja
                          podolec wiesz co mam podobna sytuację z bratową brat chciał mi dac ich nosidełko ale bratowa nie bardzo chciała powiedziała że woli sprzedać (powiedziała do brata, ale on i tak chciał dać tylko ja się uparłam że nie wezmę!) niż mi dać, więc na dniach kupiłam nosidełko...z wózkiem mam problem bo nie ma niebieskich są tylko fuksja i czerwone, mówili że z końcem miesiąca może będą niebieskie więc chyba zaczekam, bo nie wiem czy czerwony dla chłopca to dobry pomysł a wózek kupuje bez torby bo torba 180 zł!!!! też szukam jakiejś na allegro patrzyłam póki co...

                          pół godzinki temu spotkałam koleżankę o której już tu pisałam niby 3 tyg niżej w ciązy niż ja ale chyba jednak 2, w każdym bądź razie jej juz czop odchodzi a mi nic
                          idę jutro okna umyć u mojej mamy-tam domek więc tych okien sporo ciekawe czy to cos pomoże???

                          agatko widzisz z Karolcią będzie oki

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
                            Żyje jeszcze nie rodzę,ja muszę kupić fotelik samochodowy,bo pokłóciłam sie ze szwagierką i jej nie bedę brała
                            Podolec gdybyś tak daleko nie mieszkała pożyczyłabym ci...

                            Moje największe szczęście

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Napisane przez annamaja Pokaż wiadomość
                              hej dziewczyny, ja dzis spioch normalnie.. niedawno wstalam, co raczej rzadko mi sie zdarza, przewaznie skoro swit juz na nogach jestem..
                              mi zostalo juz tylko 6 dni!
                              Agata, znalazlam torbe, ktora biore pod uwage - w zalaczniku jej zdjecie.
                              Annamaja ładna ta torba,ale na allegro są o wiele tańsze i tez zapewne dobre...uwazam ,że szkoda kasy na firmówki....Właśnie ja muszę kupic,ale czekam na becikowe....

                              Moje największe szczęście

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Agula GRATULUJĘ CÓRECZKI!!!NIECH SIĘ ZDROWO CHOWA A TOBIE SIŁY I CIERPLIWOŚCI!!!

                                Moje największe szczęście

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X