Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Hej mamunie, streszcze co po wizytach lekarskich /same newsy/ - zalecaja mi cesarskie ciecie jednak, juz wlasciwie jestem umowiona na 16 wrzesnia. Ze wzgledu oczywiscie na poglebiona lordoze.. Dzidzia moglaby sie zaklinowac i moglby byc problem, wiec nie bede ryzykowac... Mala dzis wazy juz 2,22 kg i za duzo przytylam bo 3 kg, wiec mam zapomniec o weglowodanach, bo na ta moja lordoze i przy okazji elastopatie, to lepiej zebym juz za duzo nie przybrala, bo po co dodatkowo obciazac i tak juz przeciazony kregoslup...Ulozona jest glowkowo, lozysko na scianie przedniej i odpkopywala w urzadzenie do badania jak w okolicach jej nozek ginka jezdzila mi po brzuszku , serduszko ladnie, obwody i dlugosci wskazuja rozne daty - mniej wiecj z wagi wychodzi, ze termin by mi sie przesuna na 13 wrzesnia, ale za 3 tygodnie ide na kolejne badanie i wtedy zobaczymy jak z terminem. Generalnie mi pasuje 16 wrzesnia, moja mams jest z tego dnia , tak chcialam wlasnie rodzic.. No i skrolcil mi sie czas przez to na remont mieszkania ale juz sobie tym glowy nie zawracam, dalam sobie na luz Po szpitalu bede mieszkac jakis czas u mamy z malenka, a remont bedzie sie dzial po za mna i dobrze. Buziaki!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Napisane przez annamaja Pokaż wiadomość
      Hej mamunie, streszcze co po wizytach lekarskich /same newsy/ - zalecaja mi cesarskie ciecie jednak, juz wlasciwie jestem umowiona na 16 wrzesnia. Ze wzgledu oczywiscie na poglebiona lordoze.. Dzidzia moglaby sie zaklinowac i moglby byc problem, wiec nie bede ryzykowac... Mala dzis wazy juz 2,22 kg i za duzo przytylam bo 3 kg, wiec mam zapomniec o weglowodanach, bo na ta moja lordoze i przy okazji elastopatie, to lepiej zebym juz za duzo nie przybrala, bo po co dodatkowo obciazac i tak juz przeciazony kregoslup...Ulozona jest glowkowo, lozysko na scianie przedniej i odpkopywala w urzadzenie do badania jak w okolicach jej nozek ginka jezdzila mi po brzuszku , serduszko ladnie, obwody i dlugosci wskazuja rozne daty - mniej wiecj z wagi wychodzi, ze termin by mi sie przesuna na 13 wrzesnia, ale za 3 tygodnie ide na kolejne badanie i wtedy zobaczymy jak z terminem. Generalnie mi pasuje 16 wrzesnia, moja mams jest z tego dnia , tak chcialam wlasnie rodzic.. No i skrolcil mi sie czas przez to na remont mieszkania ale juz sobie tym glowy nie zawracam, dalam sobie na luz Po szpitalu bede mieszkac jakis czas u mamy z malenka, a remont bedzie sie dzial po za mna i dobrze. Buziaki!
      annamaja to widzę że masz restrykcje jak ja też zero węglowodanów (właśnie przed chwilą zapychałam się śliwkami i nektarynkami), ale z dzidzią wszystko dobrze i super!!!

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Oj duże te wasze dzidzie,ciekawe jak duza jest moja,no ale muszę poczekać do 10

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Annamaja super że z małą wszystko ok, duża dzidzia, i wiesz kiedy urodzisz
          Podobno cc tak nie boli jak poród naturalny( wiem to od koleżanki bo sama miałam pn i teraz też wszystko na to wskazuje).
          A mnie dziś odwiedziła moja mama, byłyśmy na placu zabaw a teraz Karola spi


          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Dzięki dziewczyny... No, mała całkiem, całkiem.. 2,22 kg? Hoho!

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              2,22kg to duza dzidzia, super. Fajnie ze wiesz kiedy urodzisz, przez to mniej stresu bedzie ja tez chcialabym urodzic wczesniej ustalilysmy z moja sis ze 17 wrzesnia bedzie oki(to tak na zarty) ale moze sie uda

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Dziewczyny, jade nad morze z moim R, z siostrą i siotrzeńcem - moze troszke wygrzeje zbolale kosci...? Pozdrawiam Was i Wasze malenstwa! Milego weekendu!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  AnnaMaja to wypoczywaj nad morzem, a ja jutro jade za miasto do teściowej na pare dni
                  Dziś byłam w sklepie kupiłam proszek Lovele, chusteczki mokre i pieluchy.Musze jeszcze jakieś kosmetyki dla dzidzi kupić i przewijak.Buziaki i miłego weekendu


                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    cześć mamusie!
                    jestem dopiero bo robiłam sobie leżenie po obiadku
                    z rana byłam na giełdzie na starociach ale nic ciekawego mi nie wpadło w oko, nałaziłam się za to że nogi to mnie bolaly jak diabli!
                    annamaja milego wypoczynku, ja w tym roku nigdzie nie jade
                    za to brat z bratową i bratankiem nad morzem są teraz...
                    pozdrawiam was mamusie i idę dalej leżakować

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Daj spokój mój brat jeden ok2 tygodnie temu wrócił z Bułgarii,drugi już ponad tydzień jest w Egipcie.A my nigdzie nie jezdzimy bo brak kasy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        witam was brzuszki i zyczę miłej nocki.....odwiedzam stronkę ale jakoś nie mam weny do pisania


                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Nie zawsze jest wena i natchnienie

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            mam to samo dziewczyny, jutro napiszę jak minął weekend papa dobranoc

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Pobudka śpiochy.Beau do kiedy pracujesz czy już w domku siedzisz?

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Hej mamusie jestem!
                                od rana nie było czasu wejść dopiero teraz...
                                podolec pracuję nadal, w sumie miałam iść z końcem lipca na zwolnienie już, ale jeszcze muszę pare dni (znaczy nie muszę, ale nie będę taka ) posiedzieć bo przyjdzie na moje miejsce dziewczyna, ja w takiej rodzinnej firmie pracuję mam w sumie luzy i na badania wychodzę kiedy chcę i ogólnie mogę w między czasie coś sobie załatwic jak mi potrzeba a moja praca to biurowa typowo więc siedzę i siedzę i siedzę trochę wstaję połazić, ale praca się nie przemęczę, a tak sobie myślę sidziec w domu średnio mi się chce...jeszcze sie nie przyzwyczaiłam do nowego osiedla i mi tak dziwie tam jeździć jeszcze, z reguly po pracy jadę do rodziców i siedzę w ogródku zamiast w tych moich 4-rech papierowych ścianach a i gorąc w tych blokach!
                                no więc tak sobie wstaję rano do pracy dzień w dzień, wsiadam do autka i jadę...
                                Last edited by beau; 02-08-2010, 11:29.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X