Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Gizelka do porodu zostaje w szpitalu tak zdecydowali lekarze.Bóle będzie miała do końca ciąży.Pozdrawia nas wszystkich

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      marlenko agatko no ja szybko chciałam wszystko mieć bo to moje pierwsze dziecko, to ciuszki wcześnie bardzo wcześnie kupowałam a teraz to mi został wózek może w weekend pojade do Wrocławia obejrzeć, łóżeczko mam wybrane pozostaje kupić, co zamierzam zrobić na dniach i fotelik chcę odkupić od brata i chyba dla dzidzi już bym miała wszystko...
      a gizelki mi szkoda że w szpitalu musi być no ale cóż musi wytrwać!!! a my ją będziemy wspierać!

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Trzymam kciuki za gizelke, dasz rade kobitko!
        Ja jestem w proszku jesli chodzi o przygotowanie do szpitala, ale zabiore sie za to w przyszlym tygodniu. Dostalam od kolezanki wkladki laktacyjne NUK i kupilam pajaca welurowego w Smyku. Aha, niunia dostala tez kapciuszki takie smieszne tygryski od swojego taty Dzis jestem po morfologi i moczu - ogolnie wszystko ok, choc cos tam mi sie porozjezdzalo co nieco - jutro ide do ginekolog to mi wszystko pointerpretuje. Dzis jeszcze ortopeda - mam multum pytan do niego... Trzymajcie sie mamunie - papa, do jutra.

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Ale wam dobrze już macie lekarza ja musze czekać do 10

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
            Ale wam dobrze już macie lekarza ja musze czekać do 10
            podolec ja tez nie moge doczekać się kolejnego badania mam nadzieję że mój klocuszek przystopował trochę ze wzrostem
            annamaja czekamy na relację z wizyty!!

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Jestem po wizycie,z małą wszystko dobrze, ułożyła się główką do dółu, łożysko mam na tylnej ścianie, a waga to 1820, zastanawiam się czy to mało czy ok, ale pewnie jeszcze przybierze a i termin poródu z usg wychodzi 26 wrzesień czyli troszkę wcześniej niż z miesiączki.
              Trzymam mocno kciuki za Gizelke!


              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                podolec właśnie obejrzałam pieluszki i moim zdaniem są normalnie nie widzę w nich nic plastikowego w dotyku są okej
                a jakie one tycie na małą dupinkę hehe

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Napisane przez agatakul Pokaż wiadomość
                  Jestem po wizycie,z małą wszystko dobrze, ułożyła się główką do dółu, łożysko mam na tylnej ścianie, a waga to 1820, zastanawiam się czy to mało czy ok, ale pewnie jeszcze przybierze a i termin poródu z usg wychodzi 26 wrzesień czyli troszkę wcześniej niż z miesiączki.
                  Trzymam mocno kciuki za Gizelke!
                  agatko super zatem że wszystko dobrze z malutką, a co do wagi to mi sie wydaje że jest okej

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Te nie są jeszcze takie małe bo są od 3-6kilo,te z rossmana i pampersy też są od2kilo do5kg to dopiero małe.
                    Agatakul nie wiem czy dzidzia mała,pewnie do 3kilo ci dojdzie,czyli będzie nie za duża nie za mała,najwazniejsze aby zdrowa,mój ananas wazył przy porodzie 2900

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Napisane przez agatakul Pokaż wiadomość
                      Jestem po wizycie,z małą wszystko dobrze, ułożyła się główką do dółu, łożysko mam na tylnej ścianie, a waga to 1820, zastanawiam się czy to mało czy ok, ale pewnie jeszcze przybierze a i termin poródu z usg wychodzi 26 wrzesień czyli troszkę wcześniej niż z miesiączki.
                      Trzymam mocno kciuki za Gizelke!
                      Wydaje mi sie ze dzidzia Twoja wazy dobrze. Do porodu jeszcze troszke zostalo wiec na pewno bedzie ciezsza
                      Moja jak sie urodzila miala 3350 a jeszcze dwa tygodnie przed porodem 2700 wiec ostatnie dni nabrala wagi. Teraz nie wiem jak bedzie z niecierpliwoscia czekam na usg.
                      Jesli chodzi o pieluszki to ja sama uzywalam przy pierwszym dziecku hugisow teraz nie wiem jake kupie bo jeszcze nie robilam zakupow. w szpitalu daja pampresy, i mozna ubrac dziecko tylko w to co oni daja to jest kaftanik na ukos wiazany i owiniety ppieluszka(tu gdzie bede rodzic) wiec nie musze nic dla malego zabierac do szpitala. Oni sami kapia i mozna nawet na noc oddac do pielegniarek dziecko zeby sie wyspac. Dla mnie tez dadza praktycznie wszystko. Ja tylko zabieram pizame swoja mozna zalozyc drugiego dnia, i kosmetyki.
                      Jesli chodzi o proszek to tez polecam lovela jest swietny delikatny i slicznie pachnie. Moja babcia uzywa go prania w domu u siebie i jest bardzo zadowolona tez. Chociaz powiem wam ze jedna z moich kolezanek od urodzenia prala w vizir tylko do delikatnych tkanin ubrania swojej pociechy z reszta domownikow i niebawem jej syn skonczy rok i wszytsko jest oki. Ja jednak bede prac osobno jak pierwszego dziecka bo tak jakos milej mi sie wydaje bedzie.
                      Jesli moge cos poradzic dla mam ktore zostaja nimi pierwsze zeby nie kupowaly zadnych pieknych ubranek dla dzidzi ktore maja kapur. Ja dla pierwszej pociechy mialam kilka sztuk i nie zakladalam bo wprost bylo niewygodnie. To tylko jakby ktos chcial rady)) Buzka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        GIZELKA oczywiscie trzymam kciuki za Ciebie i malenstwo. Nie denerwuj sie i mysl pozytywnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Dzięki dziewczyny przeczytałam też w internecie że waga małej jest ok i pewnie będzie ponad 3 kg
                          Co do pieluszek to ja kupie na początek pampersy albo hugisy a potem może zmienię na tańsze.Xagusia fajnie że w twoim szpitalu tyle dają dla maluszka, u mnie jest tak że niestety wszystko muszę mieć.Co do proszka to ja tez oddzielnie będę prać dla małej i kupie lovelę.


                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            puk puk mamusie ja się malduję znowu z prawie samego rana
                            wiecie co wczoraj mój mąż miał mega awarię!!! tj. jechał do pracy i odpadło mu koło w aucie i zarył podwoziem i jechał ze 3 metry jak na sankach
                            dobrze że jechał wolno bo to osiedlowa droga i dośc ciasna bo jednokierunkowa, wolę nie myśleć co się moglo stac przy większej prędkości, a już jakbyśmy razem gdzieś jechali jak np na to wesele 170 km od nas a tam zakręty jeszcze ehhh ?
                            zanim laweta go zabrała to jeszcze sie nasłuchał od ludzi za to że drogę zablokował! zero zrozumienia ze strony ludzi każdy chciał policje wzywać itd itp....
                            a ja wczoraj jakaś senna chodziłam nawet o 16 próbowałam się zdrzemnąć tak mi sie oczy zamykały, dobrze że dziś piątek jutro wstawać nie trzeba

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Napisane przez agatakul Pokaż wiadomość
                              Dzięki dziewczyny przeczytałam też w internecie że waga małej jest ok i pewnie będzie ponad 3 kg
                              Co do pieluszek to ja kupie na początek pampersy albo hugisy a potem może zmienię na tańsze.Xagusia fajnie że w twoim szpitalu tyle dają dla maluszka, u mnie jest tak że niestety wszystko muszę mieć.Co do proszka to ja tez oddzielnie będę prać dla małej i kupie lovelę.
                              agatko moja bratowa też hagisów uzywała i bardzo sobie chwaliła właśnie te pieluszki, za to z pampersów w ogóle nie była zadowolona

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                haluuu mamusie gdzie jesteście?
                                ja bylam wlasnie w banku zlikwidować rachunek i poszłam z buta i ledwo wróciłam nogi mnie rozbolały a siusiu mi sie zachciało że hoho! nie brałam samochodu bo tam ciężko zaparkować koło tego banku, niby daleko nie miałam ale dla takiego wielkiego brzuszka jak mój jednak to był wysiłek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X