Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szerokie biodra = Szybki poród???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Szerokie biodra = Szybki poród???

    Słyszałam również takie stwierdzenie, ale nie sądzę, aby było one zgodne z prawdą. Ja sama jestem filigranowych rozmiarów. Przez całą ciążę byłam straszona, że taka drobinka jak ja będzie miała ciężki poród, a urodziłam w 4,5 godziny! Nawet położna była zadziwiona! Na akcję porodową ma wpływ wiele czynników. Także nie martwa się, jesli Twoje biodra są wąskie! Możesz urodzić siłami natury!


    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Szerokie biodra = Szybki poród???

      Oj, ja tez jestem filigranowka a urodzilam najszybciej z tej porodowki))










      Skomentuj


        #33
        Odp: Szerokie biodra = Szybki poród???

        A ja z kolei jestem kawał baby i biodra tez mam niczego sobie a rodziłam 6 godzin i pękło mi spojenie łonowe a chirurg który leczył moją miednicę stwierdził że nie nadaję się do rodzenia. Więc to chyba nie szerokość miednicy ma tu znaczenie tylko ujście kanału rodnego ?


        Skomentuj


          #34
          Odp: Szerokie biodra = Szybki poród???

          to jest kolejny mit... Ja mam szerokie biodra, ale okazało się, że mam bardzo wąską miednicę i mialam poród bardzo ciężki. Więc kolejna bzdura wyssana z palca

          Skomentuj


            #35
            Odp: Szerokie biodra = Szybki poród???

            Hmmm... ciekawa jestem jak to się ma do rzeczywistości. Niby by się sprawdzało poniewaz mojego synka chrzestna ma bardzo szerokie biodra a jest ogólnie szczupła i synka prawie 5 kg urodziła w 5 minut bez żadnych bóli niczego. Szybko i przyjemnie

            Skomentuj

                   
            Working...
            X