Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2010. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Tam gdzie mam coś do powiedzenia . No nie we wszystkich .

    Skomentuj

    •    
         

      Kurde za miesiąc wraca mój chłopak także twierdze ze za 2 miesiące to będziemy mieli całą wyprawkę ;D

      Skomentuj


        No to super . Często jest tak, że znajomi (o ile się takich ma, a ja mam strasznie dużo znajomych z małymi dziećmi) obdarują Was, więc czasami warto się trochę wstrzymać .

        Skomentuj


          Ale wiesz mój chłopak jest przekonania ze jego dziecko musi mieć wsio nowe.
          Dlatego pojechał za granice :P.

          Skomentuj


            Tak na dobrą sprawę to uwierz mi, że się nie opłaca mieć wszystkiego nowego. Dziecko ubrudzi nie raz coś nie da się sprać, ale co najważniejsze dzidziunia baaaardzo szybko rośnie, nawet nie będziesz wiedziała kiedy on wyrósł ze swoich ubranek. Oczywiście, część można mieć nowych (sama mam sporo) na wyjście do lekarza, znajomych itp..

            Skomentuj


              ja tez dostalam duzo ciuszkow po kims to po siostrzencu to po kims innym i uwiez male dziecko nie jest w stanie zniszczyc rzeczy i naprawde bardzo szybko z nich wyrasta wiec ja kupowalam tylko to co mi brakowalo albo poprostu wieksze dzieki temu mam teraz czala szafe wiekszych ciuszkow i tylko kupouje coraz wieksze zabawki tez dostalismy np. fishera prica to mamy po uszy zabawek i one sa super bo niektore maja po 5 lat i sa w idealnym stanie




              Changes in my life you will see in time
              changes in my life you always in my mind
              changes in my life you always by my side....

              Skomentuj


                No ja wiem .
                Ale mojemu Królewiczowi nie da się tego wytłumaczyć.
                W końcu to jego 1 dziecko.
                Niech się wykosztuje

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Sloneczko8 Pokaż wiadomość
                  ja tez dostalam duzo ciuszkow po kims to po siostrzencu to po kims innym i uwiez male dziecko nie jest w stanie zniszczyc rzeczy i naprawde bardzo szybko z nich wyrasta wiec ja kupowalam tylko to co mi brakowalo albo poprostu wieksze dzieki temu mam teraz czala szafe wiekszych ciuszkow i tylko kupouje coraz wieksze zabawki tez dostalismy np. fishera prica to mamy po uszy zabawek i one sa super bo niektore maja po 5 lat i sa w idealnym stanie
                  No dokładnie, dzieci tak szybko wyrastają z ciuszków, że nawet na lumpach można znaleźć jeszcze z metkami, albo założone raz czy dwa razy! Nie ma co przepłacać, lepiej w to miejsce kupić coś ważniejszego .

                  Skomentuj


                    Napisane przez karola163 Pokaż wiadomość
                    No ja wiem .
                    Ale mojemu Królewiczowi nie da się tego wytłumaczyć.
                    W końcu to jego 1 dziecko.
                    Niech się wykosztuje
                    Zobaczy ile to kosztuje to zmięknie .

                    Skomentuj


                      Właśnie o to chodzi bo jak będę tłumaczyła to nie zrozumie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        karola zgadzam sie z carin zrob maly kosztorys tego co jest potrzebne a mu sie gadka zmieni nie mowie o tym co bedzie pozniej jak chcesz moge ci mniej wiecej to przyblizyc i carin tez w koncu ma juz wyprawke




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          A jeszcze jak dzidziuś się przeziębi to wydasz majątek na leki, więc lepiej na to sobie odłóżcie.

                          Skomentuj


                            Ja tylko żałuję, że nie odłożyłam pieniążków ze ślubu, no ale nie spodziewałam się, że tak szybko nam się uda stworzyć nowe życie .

                            Skomentuj


                              carin ja tez tego zaluje ;p no ale coz ... a dlugo po slubie jestescie??




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                Niee wzięliśmy ślub 22 listopada 2008r. . A w grudniu byłam już w ciąży (dowiedziałam się o niej w lutym, więc pieniążki zdążyły się rozejść) .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X