Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2010. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    carin no bylo ok przynajmniej tak mi mowila wiadomoze pewnie jeszcze nalegali itp
    karola faceci to dziwny gatunek i ciezko ich zrozumiec ;P




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez karola163 Pokaż wiadomość
      No cześć .
      Sorry ze się nie odzywałam ale odkąd wczoraj poszłam z forum to poszłam spać do teraz i budziłam się tylko na siku ;D
      Kurde gadałam wczoraj z chłopakiem na temat tego czy będzie przy porodzie powiedział ze tak .
      Zdziwiło mnie to bo jak zawsze gadaliśmy to był przeciwny.
      Rozumiecie coś z tego ?.
      Mój też przed ciążą zastanawiał się nad tym, a teraz ciągle mówi, że podczas porodu będzie ze mną . A mówią, że to kobieta zmienną jest .

      Skomentuj


        Napisane przez Sloneczko8 Pokaż wiadomość
        carin no bylo ok przynajmniej tak mi mowila wiadomoze pewnie jeszcze nalegali itp
        karola faceci to dziwny gatunek i ciezko ich zrozumiec ;P
        A tam, że nalegali, grunt, że wszystko było dobrze . Myślę, że to osobista sprawa, nie powinno się takich decyzji negować .

        Skomentuj


          carin a co w razie potrzeby bys sie nie zgodzila?? ale ona miala fajnie w tym szpitalu(rodzila w Lesznie) bo miala jednoosobowa sale poporodzie tez bym tak chciala bo ja mialam mala depresje i te kobiety mnie wkurzaly ;p a ty gdzie masz zamiar rodzic?? karoli sie nie pytam bo dla niej to chyba za wczesnie nie wiem czy juz sie nad takimi rzeczami zastanawia




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            Napisane przez Sloneczko8 Pokaż wiadomość
            carin a co w razie potrzeby bys sie nie zgodzila?? ale ona miala fajnie w tym szpitalu(rodzila w Lesznie) bo miala jednoosobowa sale poporodzie tez bym tak chciala bo ja mialam mala depresje i te kobiety mnie wkurzaly ;p a ty gdzie masz zamiar rodzic?? karoli sie nie pytam bo dla niej to chyba za wczesnie nie wiem czy juz sie nad takimi rzeczami zastanawia
            No ja mieszkam w Stargardzie i tam też mam zamiar rodzić. Jeśli jednoosobowa sala będzie wolna to mamy zamiar uiścić za nią opłatę i tam przebywać.
            Nie chcę mieć przetaczanej krwi (chociaż jestem prawie na 100% pewna, że nie będę musiała).

            Skomentuj


              A jak tam przygotowania wszystko uszykowane dla maluszka??




              Changes in my life you will see in time
              changes in my life you always in my mind
              changes in my life you always by my side....

              Skomentuj


                Napisane przez Sloneczko8 Pokaż wiadomość
                A jak tam przygotowania wszystko uszykowane dla maluszka??
                Prawie, nie mamy jeszcze łóżeczka z całym wkładem, bo na przyszły tydzień planujemy ostateczne wyremontowanie sypialni, w której maluszek będzie z nami spał. Myślę, że mężowi zajmie to z tydzień.
                Poza tym moja mama zaoferowała się, że kupi Kubusiowi całą wyprawkę do szpitala (co jest potrzebne?), usztywniany (wkład kokosowy) becik-rożek, żeby mi się łatwiej karmiło piersią, a mały czuł się bezpiecznie oraz taki leżaczko-huśtawko-fotelik (3w1) firmy FISHER PRICE.
                Osobiście muszę tylko sobie fundnąć rzeczy niezbędne do szpitala (podkłady itp.).
                Oprócz tych pozycji wszystko jest już przygotowane (bynajmniej tak mi się zdaje) .

                Skomentuj

                •    
                     

                  Właśnie jaką macie wyprawkę?.
                  I kiedy zaczęłyście ją przyszykowywać ?.

                  Skomentuj


                    Dobra my z maleństwem idziemy na obiad a później drzemka
                    Odezwiemy się później ;]

                    Skomentuj


                      Ja na dobrą sprawę zaczęłam kupować rzeczy dla dzidziusia jak tylko się dowiedziałam, że jestem w ciąży (9. tydzień). Głownie ubranka i jakieś drobiażdżki typu grzechotka, gryzak, butelki itp.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        carin to zalezy od szpitala ja np nie potrzebowalam nic do dziecka ani w sumie do siebie kurcze ten bujaczek tez mi sie marzy... ale niestety moze przy kolejnym dziecku. a jesli chodzi o becik to mi sie wydaje ze tak za specjalnie sie w nim nie karmilo ja bynajmniej wolalam bez ale wygodniej takie malenstwo sie w nim trzyma




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          Napisane przez Sloneczko8 Pokaż wiadomość
                          carin to zalezy od szpitala ja np nie potrzebowalam nic do dziecka ani w sumie do siebie kurcze ten bujaczek tez mi sie marzy... ale niestety moze przy kolejnym dziecku. a jesli chodzi o becik to mi sie wydaje ze tak za specjalnie sie w nim nie karmilo ja bynajmniej wolalam bez ale wygodniej takie malenstwo sie w nim trzyma
                          Zobaczymy . Na pewno do czegoś tam się przyda, warto mieć w zanadrzu.
                          Pewnie mam dużo takich zbędnych rzeczy, ale wiadomo przy pierwszej dzidzi to sie WSZYSTKO wydaje takie super przydatne . A przy drugim dziecku kupuje się tylko rzeczy potrzebne. Takie uroki macierzyństwa.

                          Skomentuj


                            karola ja wyprawke zaczelam kupowac prawie od razu bo wolalam wydac co miesiac troche pieniedzy niz potem pod koniec zawrotne kwoty bo jednak dziecko to wydatek szczegolnie na poczatku bardzo szybko peluchy ida a potem mleko modyfikowane. ja np uzywam zamiast pudru maki ziemniaczanej bo jest o wiele lepsza a krem do pupy to mam ziaji ktory kosztuje 3,50 ale u nas sprawdza sie swietnie
                            carin i ja osobiscie wiele rzeczy zmienie przy drugim dziecku no coz pierwsze to taki krolik doswiadczalny




                            Changes in my life you will see in time
                            changes in my life you always in my mind
                            changes in my life you always by my side....

                            Skomentuj


                              Napisane przez Sloneczko8 Pokaż wiadomość
                              karola ja wyprawke zaczelam kupowac prawie od razu bo wolalam wydac co miesiac troche pieniedzy niz potem pod koniec zawrotne kwoty bo jednak dziecko to wydatek szczegolnie na poczatku bardzo szybko peluchy ida a potem mleko modyfikowane. ja np uzywam zamiast pudru maki ziemniaczanej bo jest o wiele lepsza a krem do pupy to mam ziaji ktory kosztuje 3,50 ale u nas sprawdza sie swietnie
                              carin i ja osobiscie wiele rzeczy zmienie przy drugim dziecku no coz pierwsze to taki krolik doswiadczalny
                              Zresztą oczekując pierwszego dziecka ma się więcej pieniążków niż gdy się spodziewa drugiej niuni. Chyba, że ktoś jest bardzo bogaty to tak czy siak kupi rzeczy, które są niekoniecznie potrzebne. Nas na jedno dziecko będzie stać bez problemu, ale gdybyśmy chcieli mieć dwójkę brzdąców myślę, że musiałabym iść do pracy ponieważ byłaby to zbyt duża presja wywierana na mojego męża. Ale tak czy siak za około 3 lata planujemy drugiego smyka . Zobaczymy co z tego wyjdzie .

                              Skomentuj


                                carin z tego co widze to ty sie udzielasz we wszystkich watkach




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X