Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    geneva my jak na razie nosimy rozmiar 68, ale powiem Ci, że niektóre 62 jeszcze są dobre, a niektóre 68 są już prawie za małe. Głupia ta rozmiarówka tych ubranek dziecięcych.
    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







    Skomentuj

    •    
         

      U nas z ciuszkami tak jak u ewisienki 62 albo 68 to zależy od rozmiarówki...

      Co do drzemek to roznie,ogolenie jak sie budzi kolo 6 to jeszcze idzie pospac i spi do 9-9:30.Pozniej czasem idzie kolo 12-13 pospac ale to juz krotko
      Czasami potrafi pospac 3 godziny,ale to już żadko sie zdaża.
      Martynka ur.11 listopada 2008
      Iga ur.3 sierpień 2012



      Skomentuj


        Martynka dołącza do Waszego grona dzieci niecierpiących zupki Dynia z ziemniakami!Tfuj,jakie nie dobre...pluła i wogole jej nie smakowało.
        Przysłali mi próbkę z Hippa,pewnie mało jej schodzi i dlatego je rozsyłają...
        Martynka ur.11 listopada 2008
        Iga ur.3 sierpień 2012



        Skomentuj


          Kochane dziękujemy za życzenia
          Nadia była cudownie grzeczna zarówno w kościółku, jak i w domu.Zupełnie niepotrzebnie się obawiałam.W kościele na początku spała, a potem gugała, uśmiechała się, gdy ksiądz polewał wodą święconą( dzięki uprzejmości rodziców jednego z chrzczonych dzieci- woda pochodziła z samego Jordanu i wszystkie dzieciaczki zostały nią ochrzczone!)jej główkę, to tylko paluszek w buzi i patrzała się, cóż to za zamieszanie wokół niej.
          Żadnego marudzenia, płaczu...prawdziwy aniołek...
          Ogólnie bardzo udana uroczystość. W domciu równie miło.
          Troszkę zaczęła maruszić wieczorem ale wykąpałam ją szybciej niż zwykle, uniknęliśmy w ten sposób płaczu,zasnęłą szybciutko po tych emocjach i tylu nowych bodźcach, a my świętowaliśmy z rodzinką dalej...

          Idę wykąpać Nadunię, zajrzę później...


          Skomentuj


            Witamy

            Nam również weekend miło upłynął...takgeneva w komplecie najlepiej
            Pogoda jesienna...pada, wieje...brrr!

            marzenia n Karolek ma już opanowane przewracanie na brzuszek, na plecy tylko kilka razy mu się zdarzyło.

            ewisienka och zazdroszcze Ci tak długich drzemek Weroniki...myślę, że nie powinnaś jej budzić jeżeli dobrze śpi w nocy widocznie tyle snu jej trzeba w dzień
            Karol od jakiegoś czasu w dzień śpi coraz mniej...a drzemki trwają od 30 minut do godziny. Chyba, że położę się z nim.

            geneva my nosimy już rozmiar 74...nasz Karolek długaśny...

            jaka ja wszystkiego najlepszego dla Nadusi...to już 5 miesiąc naszych maluszków!!!
            No i czekamy na relację z Chrztu.

            Buziaki
            jagodzianka

            Skomentuj


              jaka_ja to super że Nadusia była grzeczniutka. Kochana mała istotka. Wogóle dziewczynki te nasze dzieciaczką są grzeczniutkie, teraz tylko czekać aż Antoś pamki przyjmie Chrzest Święty. Założyć się mogę że też będzie bardzo grzeczniutki

              Kurczę ta pogoda jest okrpona non stop wieje i pada deszcz. Mam nadzieję, że jutro bedzie choć troszke ładniej. Moja myszka dzisiaj zasnęła o 20.30 , ale na rączkąch w łóżeczku nie zasnęła. Ciekawa jestem jak tam w nocy będzie?
              Pozdrowionka dziewczynki
              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







              Skomentuj


                geneva jeśli mowa o rozmiarach ubranek, to u nas 74, chociaż w niektóre 68 też jeszcze wchodzi...

                marzenia_n z tym przewracaniem, to u nas różnie, generalnie Nadia się rozleniwiła, bo kilka tygodni temu się ładnie przewracała z brzuszka na plecki, a teraz jak jej się znudzi zaczyna stękać ale się nie przekręci, na boczki super a z plecków na brzuszek raczej jeszcze niebardzo...

                ewisienka u nas drzemki w ciągu dnia są ok godzinne,czasem 2 h...absolutnie nie wybudzaj Weronisi, dziecko najwyraźniej potrzebuje tyle spanka

                jagodzianka skończyły nasze dzieciaczki 5 m-cy!!!!Jak ten czas leci!!!Najlepszego dla Karolka.
                Dobre 2 tygodnie i wracam do pracy...

                Idę spać kochane.Dobranoc.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Dzień dobry!!!

                  Gdzie ta wiosna???!
                  Utopiłyście marzannę na nk? Prosze topić!!!
                  Zapowiadają od piątku początek wiosny..oby!

                  Ciężka noc za nami. Karol budził się co godzinę
                  Nie wiem dlaczego...teraz już drzemie a to, jak dla niego, wczesna pora.

                  Widzicie każde dziecko ma inaczej z tym przewracaniem...trzeba czekać

                  Jakie plany na dziś???
                  My zostajemy w domku, popołudiu przyjedzie babcia pożegnać się, jutro wylatują na odwiedziny do mojej siostry.

                  Miłego dnia!!!
                  jagodzianka

                  Skomentuj


                    cześć...
                    u nas masakryczna pogoda wieje, leje i sypie śniegiem.... nie wiem co jeszcze mogłoby być, żeby było gorzej...gorzej chyba nie może być !! a marzanne utopiłam !!!
                    współczuję jagodzianka ciężkiej nocki czasem te dzieciaczki nasze kochane niestety tak mają... może to ten ząbek go jeszcze męczy?
                    ja miałam za to wczoraj koszmarny dzień.... Lolo jeszcze nigdy nie był tak marudny, nic mu nie pasowało... przykro się do tego przyznać, ale byłam cała szczęśliwa, jak w końcu poszedł spać.... dzis mam nadzieje będzie trochę lepiej, choć już się właśnie obudził po 40 minutkach...
                    pozdrawiam

                    Skomentuj


                      jagodzianka ja jeszcze nie utopiłam marzanny na nk...czas to zrobić...U nas za oknem też śnieg i wiatr, załamać się można...Wstrętna ta pogoda.Może rzeczywiście Karolek tak źle spał, przez ten ząbek.

                      Nadia ładnie spała. Od 20:30 do 6:30, potem mleko i wstała dopiero o 10:30.
                      Teraz bawi się ładnie na macie, a ja muszę ogarnąć mieszkanie...
                      Zajrzę tutaj później.Miłego dnia dziewczynki.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Jaka_jacieszę się że Nadusia taka była grzeczna,zresztą wiedziałam ,że tak bedzie

                        U nas też snieg z deszczem za oknem,nie ładnie.
                        Dziś mamy szczepienie,więc odezwę sie wieczorkiem.
                        Paa
                        Martynka ur.11 listopada 2008
                        Iga ur.3 sierpień 2012



                        Skomentuj


                          Hej dziewczynki chciałabym, żeby ten dzień już się skończył
                          Mam dzisiaj jakiegoś doła, posprzeczałam się z mężem wczoraj wieczorem i tak dzisiaj jakoś mi się już nic nie chce. Nie lubię się z nikim kłócić, a już w szeczególności z moją drugą połową, ale czasami trzeba faceta sprowadzić do pionu bo inaczej to chyba by mi nagłowę wszedł . Najgorsze w tym wszystkim jest to, że te błahe sprawy odkładane z dnia na dzień urastają potem do rangi niewiadomo jakich problemów i awantura gotowa (hihi), swoją drogą to, jak jestem zła to chyba lepiej mi w drogę nie wchodzić. No cóż czasami tak jest.

                          Dzisiaj wogóle od rana u nas non stop pogoda zmienna w kratkę. Raz świeci piękne słoneczko, a za 5 minut deszcz ze śniegiem i straszny wiatr. Oglądałam dzień dobry tvn i mówili, że już niedługo i temperatura urośnie nawet do 20 stopni. Cieszę się bardzo bo tej zimy mam już dość.

                          jagodzianka marzanna jeszcze nie utopiona, ale dzisaj to zrobię. Wspólczuję Ci nocki. Karolek na pewno tak przez to ząbkowanie. Może idą mu kolejne ząbki i dlatego się tak budził.

                          jaka_ja moja Werka też lubi się bawić na macie edukacyjnej, tylko mam taką wąska i zastanawiam się na d kupnem tej okrągłej, bo przynajmniej na niej dziecko może się spokojnie przekręcać z boku na bok

                          uciem do wieczorka
                          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                          Skomentuj


                            Dziewczyny co za dzień...
                            Taki marudny to on jeszcze nie był...sam nie umie się dziś sobą zająć, ciągle na rękach...teraz zasnął ale po jakim czasie...
                            Może to rzeczywiście przez ten ząbek bo jeszcze cały nie wyszedł ale wydawało się, że nagorsze to przebicie dziąsełka...ale może jednak nie...

                            Pogoda u nas taka jak u ciebie ewisienka w kratkę...aktualnie klara świeci.
                            A z tymi mężami to tak czasem jest...ale pamiętaj, że po burzy zawsze wychodzi słońce Za to godzenie się jest miłe...

                            geneva ja też się będe dziś wieczorem cieszyć jak zaśnie
                            A mam w planach przygotowanie ciacha...
                            jagodzianka

                            Skomentuj


                              Wiecie co, Karolek już chyba od dwóch tygodni ma na policzku taki czerwony placek...
                              pewnie go coś uczuliło ale ja już wszystko wyeliminowałam z mojej diety a to nie schodzi
                              Już nie wiem z czego to może być.
                              Jutro idziemy na szczepienie ciekawe co nam na to powie pediatra.
                              jagodzianka

                              Skomentuj


                                Dzięki jagodzianka za wsparcie, no właśnie godzenie jest najlepsze . Kurczę moja też dzisiaj jakaś tak marudna i ja też razem z nią. Spałam dzisiaj z moją gwiadą, kiedy ona usnęła to i ja się położyłam teraz się dobrze czuję , a rano myślałam, że będę chora bo tak mnie wszystko bolało i non stop mi było zimno.
                                Co do tej plamki u KArolka to może włąsnie być od jakiegoś produktu, jak rozszerzyłaś troszke małemu dietkę. Ale na pewno mu niedługo zniknie zobaczysz. Trzymamy kciuki za wasze jutrzejsze szczepienie.
                                marzenia n jak tam po szczepionce, ile MArtynka już waży ?
                                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X