Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    [ATTACH]616[/ATTACH]
    Ehh i gdzie ta wiosna
    Last edited by ewisienka; 12-03-2009, 15:42.
    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







    Skomentuj

    •    
         

      witam przespraszam ze tak czesto nie wchodze juz na forum jak kiedys..
      Antoś zrobił sie bardziej wymagajacy i mam zdecydowanie mniej czasu
      Czasami wejde na chwilke na nasza_klase i tyle. Od kiedy jest nas wiecej i dysksje sa prowadzone zywiej est wiecej lektury do uzupełnienia. obiecuje ze przeczytam
      Dostalismy skierowanie do neurologa
      przyczyna: mlaskanie
      boje sie..
      teraz rozumiem juz strach marzenii ;(
      "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












      Skomentuj


        Witajcie
        Już Ci Pamka piszę co i jak.
        Do neurologa potrzebujesz skierowanie od lekarza rodzinnego.Neurolog badał małą,podnosił za rączki z pozycji leżącej,sprawdzał nóżki,pukał w nie,kładł małą na brzuszku,mierzył obwód głowki...Oceniał stan rozwoju ruchowego co do wieku małej.Powiem Ci taka z wyglądu normalna wizyta jak u pediatry.Nie wiem dokładnie co Cię więcej interesuje?
        A wogóle co się stało,że planujesz wizytę u neurologa??
        Martynka ur.11 listopada 2008
        Iga ur.3 sierpień 2012



        Skomentuj


          Mlaskanie nie rozumiem??
          Martynka ur.11 listopada 2008
          Iga ur.3 sierpień 2012



          Skomentuj


            antos ssie jezyk i wewnetrzne strony policzków..
            wczesniej nie robił tego wogole, zaczał kiedy pojawiły sie plesniawki,
            plesniawki znikneły a "maskanie" nasila sie z dnia na dzień..
            "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












            Skomentuj


              I co lekarz powiedział,że to jest powód do wizyty u neurologa?
              Zapiasałas sie juz na wizyte?Bo u nas trochę sie czeka...
              Martynka ur.11 listopada 2008
              Iga ur.3 sierpień 2012



              Skomentuj


                dzisiaj dawałam mu jabłko z delikatna dynia smakowalo mu bardzo ale nawet podczas jedzenia tak robił. rozmawiałam dzisiaj z pediatra uznała ze antos rozwija sie prawidłowo i jej zdaniem to nie jest objaw opoznienia rozwojowego lub jakiegos rozwojowego problemu. według niej antos jest bardzo zywiołowy i komunikatywny, wesoły. uwaza ze to moga byc tiki lub nauczył sie tak robic kiedy miał plesniawki i teraz to powtarza bo poprostu mu sie podoba.
                zadzwoniła do Intytutu Centrum Zdrowia Matki Polki i umowiła mnie pani uwaga...
                na 20 maja
                rozwazam prywatna wizyte
                Last edited by pamka; 12-03-2009, 17:36.
                "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                Skomentuj

                •    
                     

                  No wlasnie tak to jest z tym naszym NFZtem.Pewnie jesli masz mozliwość to idz prywatnie...
                  Martynka ur.11 listopada 2008
                  Iga ur.3 sierpień 2012



                  Skomentuj


                    zapisałam sie prywatnie na 6 kwietnia..
                    ale w poniedziałek zadzwonie do jednego jeszcze prywatnego gabinetu i jesli bedzie predzej to pojdziemy tam..
                    "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                    Skomentuj


                      mam nadzieje ze to nic powaznego..
                      naczytałam sie w necie roznych roznosci i teraz sie boje..
                      internet czasami nie jest pomocny...
                      czasami wolałabym nie miec dostepu do wszystkich informacji

                      a jak tam martynka i jej cwiczenia..
                      ciesze sie ze poo wizycie u ortopedy wszystko ok
                      "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ciekawe co neurolog może zalecić na mlaskanie?No bo chyba nie rehabilitację??
                        Nie martw się będzie wszystko dobrze.tak jak mówisz pewnie sie tak nauczył i mu się to podoba.
                        Ja też wybieram sie na kontrolę,dziś dzwoniłam i zapisali nas na 19 marca,więc nie jest źle.
                        Martynka ur.11 listopada 2008
                        Iga ur.3 sierpień 2012



                        Skomentuj


                          No własnie czasmi internet nie jest pomocny,ja też czytałam róznosci.Przez to głowa mnie rozbolała i w nocy nie spałam,tylko ryczałam jak głupia...Za dużo sie naczytałam niepotrzebnych informacji.
                          Martynka w porządku,ćwiczy ładnie i wogóle mam nadzieje ze juz nie bedziemy musiały jezdzić na rehabilitację...
                          Martynka ur.11 listopada 2008
                          Iga ur.3 sierpień 2012



                          Skomentuj


                            to bardzo ładnie 19 marca
                            a ty tez prywatnie..czy nfz??
                            nie mam poecia co on mi powie..
                            jestem tak samo ciekawa jak zaniepokojona
                            "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                            Skomentuj


                              pamka nie martw się Antoś jest zdrowym i pięknym chłopcem, a to mlaksanie na pewno niedługo mu się znudzi i już tak nie będzie robił. Ale do neurologa lepiej iść i sprawdzić co powie.
                              Moja Weronika np. ma tik wystawiania języka i jak byłam z nią u lekarza jak miała katarek to sam się zapytał co ona tak ten język wystawia. Wystraszyłam się nie na żarty.

                              Z tą służba zdrowia to normalnie szok kolejki wszędzie i te terminy normalnie z kosmosu na maj a nie mamy jeszcze połiowy marca. Szok
                              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                              Skomentuj


                                Ja do niego normalnie na NFZ.
                                Nie zamartwiaj się tak bardzo,choć wiem sama ,że nie jest to łatwe...Ale trzeba myśłeć pozytywnie.Wszystko będzie dobrze.
                                A co dobrego poza tym u was?
                                A co do zapisów to prywatnie też jakoś długo trzeba czekać,dajcie spokój na kwiecien..szok
                                Last edited by marzenia_n; 12-03-2009, 17:51.
                                Martynka ur.11 listopada 2008
                                Iga ur.3 sierpień 2012



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X