Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    pamka jak Twój synek się miewa???
    Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze...

    My wczoraj z Nadusią byłyśmy na USG stawów bioderkowych.Cieszę się niezmiernie ponieważ u mojej córeczki ani śladu dysplazjiwszystko tak jak być powinno

    Gdyby tylko jeszcze te noce inaczej wyglądały...


    Skomentuj

    •    
         

      hej bylam dziś u lekarza wyniki mam super więc jestem w domku, ale lekarz juz do szpitala mnie kładł ale, ja nie chciałam, bo jak wszystko jest ok to po co a na sama myśl o szpitalu mam dreszcze:-) tylko dlaczego mnie swędzi skóra?jutro mam pierwsze KTG

      Skomentuj


        Napisane przez mamcia Pokaż wiadomość
        hehee lalunie czopek juz poszedl, bardzo sie ciesze, bo wiem ze juz wkrótce przytule malenstwo
        Mamcia a ile jestes juz po terminie?

        Skomentuj


          kurcze dziewczyn dzisiaj kolejna moja kuzynka urodziła (miała termin na 20) zostałam sama a to moje uparte dziecie nic
          moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

          Skomentuj


            ewelunia to zupełnie jak u mnie wszystkie znajome koleżanki kuzynki już porodziły i ciesz się swoim maleństwem a moja mała jak nie chciała tak nie chce wyjść..........

            Skomentuj


              termin termin i co z tego jak mojej małej sie nie spieszy a juz myslałam ze bedzie punktualna
              moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

              Skomentuj


                no ale dzień się jeszcze nie skończył

                Skomentuj

                •    
                     

                  no i to mnie pociesza , co dzwonie do mojego M to on sie pyta: mam juz jechac? hehe tez sie biedny denerwuje
                  moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                  Skomentuj


                    ja doszłam do wniosku ze mój maż pewnie będzie bardziej przerażony tym ze rodzę niż ja hehehee

                    Skomentuj


                      ja chce juz urodzić!!!!!!!!!!!!!!!!!
                      juz niewiem co mam ze soba zrobic posprzatałam wszystko i czekam na M
                      a ten mały uparciuch ciągle tam siedzi i nie słucha mamusi !!!
                      moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        mamcia sie coś nie odzywa może rodzi!
                        moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                        Skomentuj


                          albo już urodziła............ja tez nie wiem już co ze sobą zrobić jutro idę na te badania do szpitala i mam tak mała nadzieje ze pani doktor powie np ze mam rozwarcie i zostaje ale znając życie powie ze mała się szykuje reszta jest oki i wyśle mnie do domu a ja marze o tym żeby w wigilie Amelka była już z nami

                          Skomentuj


                            dzien sie konczy a moja mała robi przemeblowanie u mnie w brzuchu he he he dawno taliej rewolucji nie robiła moze jak jej bedzie za ciasno to wyjdzie
                            moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                            Skomentuj


                              Ja mam jeszcze tydzień do terminu, ostatnio w nocy miałam dość mocny skurcz- myślałam, że już sie zaczyna- ale jednak wszystko ucichło i do teraz nic
                              Chciałabym mieć już to wszystko za sobą i mieć małego Kevinka przy sobie.. achhh) ale jemu sie nie śpieszy- coś czuje, że zachce mu sie wyjść przy kolacji wigilijnej hiihhi :P
                              Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

                              Skomentuj


                                witam..
                                ciesze sie ze u nadii wszystko w porzadku...
                                ja musze jutro zadzwonic i prywatnie sie umowic na to usg poniewaz szpital w ktorym rodzilam nie zapisuje juz do konca roku a po nowym roku juz jest ogromna liczba chetnych... inne placowki publiczne wykonujace to badanie sa bardzo daleko od naszego miejsca zamieszkania...
                                antos ladnie przybiera na wadze..
                                coraz bardziej jest zainteresownay moja osoba (co mnie niezmiernie cieszy)..
                                wodzi oczami za grzechotkami i uwielbia jak sie do niego mowi i swpiewa.. kolyszac go do snu buzia mi sie nie zamyka...
                                zauwazylam juz ze robi sobie wstep do gaworzenia..
                                pare razy slyszalam juz ghyyy i temu pdobne... oczywiscie nauczyl sie juz wyrazac swoje niezadowolenie poprzez krzyk w kilku tonacjach...
                                martwi mnie tylko sytuacja z kupka ktora sie nie zmienia...
                                jedyn co sie zmienilo po tym mleku to to ze przeszla mu wysypka na buzi i nie ma juz tak strasznych atakow kolki ale nie wiem czy to dzieki mleku czy kroplom ktre podaje (infacol)...

                                pozdrawiamy cieplutko...
                                "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X