Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    BGKM hehe ja sie wlasnie tez nad ta mata zastanawiam a tel tez chcialam kupic ale chyba poczekam do swiat moze ktos jej kupi na ur albo gwiazdke
    O kurcze ale terminy a ty tez wracasz do pracy ?? czy dopiero teraz szukasz??

    jaka- ja
    fajnie ze zajrzalas




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      sloneczko8 ja bede dopiero szukała pracy, bo ja dziennie studiowałam i nie pracowałam jeszcze(tzn. dorywczo ale na umowy zlecenie). A zapmniałam dodać, że w Kielcach są tylko 4 żłobki państwowe i szacunkowo 50 dzieci na 1 miejsce ja nie mam pojęcia co zrobić. Bo do kwietnia ja powinnam już pracować, bo dzieci których oboje rodziców pracują mają pierszeństwo , czyli łatwiej się dostać(choć przy takiej ilości dzieci to loteria). Ja jestem sama i nie mam z kim jej zostawić i nawet boje się wysyłać CV, bo nawet jeśli ktoś zadzwoni to ja nie mam jej z kim zostawić jak pójde na rozmowe kwalifikacyjną ,bo wszyscy mają już urlopy wybrane... Troche jestem złamana tą sytuacja bo myślalam że po nowym roku dam ją do żłobka i na poczatku bede ja zaprowadzała na pare godzin żeby sie przyzwyczajałą powoli a ja bym sobie spokojnie szukałą pracy, bo czeka mnie poprostu jezdzenie po firmach(u nas jest mało ofert i trzeba sobie samemu szukać i pytać czy nie potzrebują). Jeszcze ta głupia obrona ;pracy mgr się tak przesuneła....ostatnio mnie wszystko wpienia, dobrze że mam to moje słońce kochane bo bym chyba ześwirowała w domu....




      Skomentuj


        ja wlasnie zakupilam u jednego sprzedawcy mate i organki

        http://allegro.pl/item741184044_nowo...a_gratisy.html

        http://allegro.pl/item741326922_orga...ji_gratis.html



        BGKM trzymam kciuki i za zlobek i za prace mam nadzieje ze bedziesz m iec o wiele wiecej szczescia odemnie




        Changes in my life you will see in time
        changes in my life you always in my mind
        changes in my life you always by my side....

        Skomentuj


          Hej
          Ja wróciłam wczoraj późno ale chciałam do Was jeszcze zajrzeć lecz niestety wyłączyli nam prąd i dopiero dzisiaj poczytałam sobie. Super wkońcu coś się dzieje i u nas na forum.
          Dziewczynki zabawki są rewelacyjne i w sumie nie są drogie też muszę zastanowić się nad taką matą i tym domkiem edukacyjnym.
          marzenia n ja te piżamki też zamawiam bo są rewelacyjne.
          Wczoraj kupiłam Weronice w tesco 3 pajace po 4zł każdy i body z długimi krótkim rękawem. Wyprzedaż była to się nie zastanawiałam bo w sumie po normalnych cenach kosztują 49 zł za 3 stuki a ja zapłaciłam 12
          Co do pracy to wszystko będę wiedziała za jakiś czas. Weroniką zajmie się moja mama i mój tata, a od września 2010 pójdzie do żłobka państwowego będzie miała już prawie 2 latka także myślę że będzie ok. W kwietniu są robione listy i będę musiała stanąć w kolejce z samego rana żeby wogóle się dostała.
          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







          Skomentuj


            ewisienka a jakie pizamki?? bo chyba cos przeoczylam??




            Changes in my life you will see in time
            changes in my life you always in my mind
            changes in my life you always by my side....

            Skomentuj


              Kochane te z erly days co marzenia kupiła
              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







              Skomentuj


                ewisienka no oby się udało z tym żłobkiem ja byłam na struga 6-na uroczysku i bardzo mi sie spodobał ten żłobek, bede sie starałą tam ją zapisać.
                sloneczko8 mamy w domku podobne organki, mam nadzieje ze te co zamówiłaś nie są takiegłośne, bo te co mamy to choler... można dostać takie są głośne. Co do pracy to zobaczymy w sumie to jeszcze nie zaczelam szukac-dopóki sie nie obronie, wiec ciężko mi powiedziec jak bedzie, oglnie w kielcach jest ciężko o dobrą prace....




                Skomentuj

                •    
                     

                  słodkie te pidżamki, ja też zamierzam zamówić te w serduszka




                  Skomentuj


                    a kupowalyscie na allegro?? jak tak to macie moze linki?
                    BGKM no ja mam nadzieje ze glosne nie sa




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      oto linka podany przez marzeni http://www.allegro.pl/item743068213_..._15wzorow.html śliczniucie są




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no super rzeczywiscie mi sie strasznie podobaja te czerwone w kropy hmmm moze ja tez sie skusze... ale to dopiero po 10.10 pewnie musze sobie ten link zapisac




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          BGKM no właśnie ja też tam chcę Weronikę zapisać na Struga 6 żłobek jest super. Synek mojej koleżanki tam chodzi i naprawdę mogę go polecić z czystym sumieniem. Będzie trzeba swoje wystać żeby małe zapisać do niego ale co tam może się dostaną

                          Sloneczko ja po 1.10 też zamówię bo jak na razie bieda z pieniążkami i jeszcze muszę wyskrobać jakieś zaskórniaki na prezent na wesele.

                          Mała przed chwilką mi zasnęła także biorę się za obiad i za sprzatanie
                          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                          Skomentuj


                            Hallo

                            Juppi całe dwie stronki do czytania miałam
                            Byłam dziś z rana na małych zakupkach,oglądałam kozaczki dla małej na zimę,są już różne śliczne.
                            Mała teraz śpiuńka więc mam chwilkę dla siebie,męża wyprawiłam do pracy i zostałyśmy same.

                            Co do piżamek to są super i ta bawełna extra,miałam wcześniej body 7 szt i teraz myślę ze jeszcze kupię ale większe.

                            Rozszalałyście się z zakupkami zabaweczekJa też czekam na wypłatę i kupuję Martynce ten domek edukacyjny,znalazłam wczoraj fajnego konika bujaczko-jeździka i zastanawiam się.No ale z tym prezentem poczekamy bo może coś mała na urodzinki jeszcze dostanie podobnego.
                            O taki mi się spodobał http://www.allegro.pl/item745285140_...zapraszam.html
                            Martynka ur.11 listopada 2008
                            Iga ur.3 sierpień 2012



                            Skomentuj


                              marzeni koni fajny tylko u nas by na takiego miejsca nie bylo....My buciki na zime juz mamy takie lososiowe babcia wnusi sprawila ja wlasnie juz nie mam zamiaru kupowac zadnych zabawek ani ciuszkow bo chwilowo mam zapas a i na pewno na ur i gwiadke mase tego dostanie ale mam nadzieje ze pieniazki tez bo chcemy kupic na wiosne nowy wozek wiec byloby jak znalazl dobra ja spadam robic obiadek bo jeszcze nie zdarze tej zupki ugotowac do 16

                              a widzialyscie ze poloczyli wszystkie watki na 2009 w jeden jak dla mnie to bezsensu pogubic sie tylko mozna




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                o moj boshe i nas tez poloczyli co to za bzdura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X