Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    pamka nie ma za co :P
    jaka_ja slicznie wygladasz !! do wloskow sienapewno szybko przyzwyczaisz i ci sie spodobaja
    No to widze ze wszystkie tu prawie poznaly mezo przez kogos badz w szkole ja poznalam swojego na imprezie potem byl 2 miesieczny postoj i znowu sie spotkalismy.
    a wieczor niestety nam sie nie udal buuu




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      Hej

      Oj te deszczowe chmury w końcu nadciągnęły także i do nas. Dobrze, że z małych rano zaliczyłam króciutki spacerek bo teraz ciągle pada... Mam nadzieję, że te nasze słoneczko teraz świeci u was

      Mój pierwszy dzień wakacji. Sprzątam, prasuję, wygłupiam się z Jasiem i uzupełniam jego pamiętniczek. Mam nadzieję, że w końcu wyjrzy słoneczko i większość czasu będziemy mogli spędzać na świeżym powietrzu.

      Dziewczyny troszkę wam zazdrościłam tych wszystkich wesel a tu raptem wczoraj się okazuje, że moja kuzyneczka przychodzi do nas z zaproszeniem. 15 sierpnia i my się bawimy Fajnie, bo już dawno nie wychodziliśmy na żadną imprezkę. A moja siostra w czerwcu 2010, chyba że znowu im się coś odmieni...

      jagodzianka mnie też ten pamiętniczek bardzo wciągnął. Cały czas go uzupełniam i staram się, żeby był jak najfajniejszy. Myślę, że to będzie wspaniała pamiątka.

      sloneczko8 To że jestem z moim mężem to prawdziwy zbieg okoliczności. Ja byłam po nieudanym związku, który trwał prawie 4 lata, a Radek był po nieudanym małżeństwie, które trwało niecały rok. Oboje leczyliśmy swoje rany i nie myśleliśmy o kolejnych związkach. Pewnego dnia, to była niedziela, siedziałam z moją "cioteczną ciotką" piłyśmy kawkę, paliłyśmy papieroski i nagle ona stwierdziła; "Mam dla Ciebie faceta. Wprawdzie po rozwodzie ale miły, kulturalny, przystojny z mieszkaniem. Może się umówisz na kawę?". Na początku byłam zaszokowana i oczywiście odmówiłam ale po namyśle stwierdziłam, że czemu nie, w końcu nie będę tylko siedzieć w domu i ryczeć do poduszki. Bożena zapisała mój numer na opakowaniu papierosów (żadnej kartki nie miałyśmy), które powędrowało do siostry Radka - Alicji. Alicja powiedziała do Radka: "Mam dla Ciebie dziewczynę> Tu masz numer telefonu. Dzwoń i się umawiaj". Zadzwonił w poniedziałek a we wtorek pojechaliśmy na kawę. Dwa miesiące później zamieszkaliśmy razem, prawie cztery lata później wzięliśmy ślub a 21 lipca będziemy obchodzić drugą rocznicę tego wydarzenia. To była prawdziwa randka w ciemno i to z jakim zakończeniem.


      Skomentuj


        Hej
        Tak jak chyba wszędzie u nas szaro-buro i leje co chwile. Ja właśnie wstałam bo musiałam złapać drzemkę 1,5h normalnie chodziłabym jak cień po domu,bo Gabi wstaje cały czas o 5rano a chodzi spać ok.22...tak jej się poprzestawiało. Teraz odsypia tą ranną pobudkę, jak zasnęła o 13:30 tak śpi do tej pory... Mam tylko nadzieję że wreszcie unormuje jej się to spanie i zacznie mi znów zasypiać o 20 i wstawać chociaż o 6
        sloneczko8 czemu wam się nie udał wieczór?? co się stało?
        amie7 fajnie,że masz wreszcie wakacje. Spokojnie spędzisz sobie czas z synkiem. To jest niewątpliwie ogromny plus tej pracy
        Dziewczyny właśnie zaczełam się zastanawiać co orginalnego mogę wymyśleć na drugą rocznicę naszego ślubu (za miesiąc dopiero). W zeszłym roku jak obchodziliśmy pierwszą byłam już w ciąży i dostałam kwiaty oraz mąż zaprosił mnie do restauracji-ogólnie poszliśmy zjeść i wróciliśmy do domku. A teraz to ja chcę coś wymyśleć ale musze przyznać szczerze że nie mam pomysłu.... Podpowiedzcie mi coś jeśli macie jakieś pomysły




        Skomentuj


          Wpadłam tylko na chwilkę pochwalic się!!!
          Idzie nam ząbeczek!!!Już widać taką malutką kreseczkę...jedyneczka na dole powinna być lada dzień albo chwila hehe
          Ale jestem szczęśliwa


          U nas troszeczkę zaczęło wyglądać słoneczko zza chmurek,więc też humorek juz lepszy

          Amie Fajne mieliście zapoznanie z mężem.
          Martynka ur.11 listopada 2008
          Iga ur.3 sierpień 2012



          Skomentuj


            BGKM Mój Jasiek też ostatnio później chodzi spać tak ok 21 a Gabrysia to widzę prawdziwy nocny marek.

            Co do rocznicy to też mamy w tym samym dniu i jak na razie pomysłów brak.

            marzenia wielkie gratulacje My też czekamy na ząbki ale jak na razie nic nie widać. Jasiek szuka bardzo pilnie i ręki prawie z buzi nie wyciąga.
            Last edited by amie7; 22-06-2009, 16:10.


            Skomentuj


              witam...
              marzeni GRATULACJE dla Martynki.. super ze juz widac zabeczek
              amie7 takie właśnie historie jakTwoja i Twojego meza utwardzaja mnie w przekonaniu ze przeznaczenie istnieje
              BGKM ja tez mam w domku nocnego marka hehehe tylko moj syn taki byl od samego poczatku...
              Nasza pierwsza rocznica byla spokoja. Troche mielismy ostatnio mało czasu dla siebie. Wiec urzadzilismy sobie domowa kolacje z winem i leniuchowaniem przez cały dzien. Antos byl grzeczniutki jak nigdy. Nie mam szczegolnego pomyslu bede w takiej sytuacji za rok
              znalazłam sposob na swojego niejadka... gotuje mu zupki z mała iloscia składnikow i wkładam jedna łyzke jego ulubionej kaszki...
              dzisiaj zjadl ze smakiem zupke z buraczka marchewki i kalafiora...
              jupi!
              Last edited by pamka; 22-06-2009, 17:18.
              "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












              Skomentuj


                BGKM no niestety mala nam harcowala do pozna i nic nie wyszlo z naszych planow :/ hmmm a co do rocznicy to hmmm napewon cos orginalnego bys chciala a czym maz sie interesuje?? moze cos z tym zwiazanego??
                amie swietna historia ja sie zareczylam po 8miesiacach a po nastepnych 5 bralam slub bo juz bylam w ciazy jakos nam to szybko poszlo najwidoczniej wiedzielismy czego chcemy tylko troche nie pokolei bo najpierw staranie o dziecko zareczyny i slub tylko te zareczyny niezbyt romantyczne....
                marzeni gratulacje!!! byle wyszedl bezbolesnie




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  marzeni n ja również gratuluję Martynce ząbka nim się obejrzysz będzie już cała bużka wypełniona pięknymi bielutkimi ząbeczkami, a ten pierwszy taki wyczekiwany!
                  sloneczko i tu jest właśnie problem,bo mąż ma nietypowe zainteresowania hehehe. Kurcze nie kombinowałabym tak gdyby nie to, że właśnie za 18dni dostaniemy klucze do mieszkania i zaczniemy kapitalny remont i będziemy bardzo zajęci tym wszystkim (mój mąż wzioł sobie wolne na ten remon-i akurat w naszą rocznicę jeszcze będzie miał wolne). Chciałam jakoś uczcić ten wyjątkowy roczek i bo jest naprawde przełomowy... urodziła się Gabi,kupiliśmy pierwsze mieszkanie ja kończe studia.....jest co świętować. Zaczynam się zastanawiać nad 1-dniowym wypadem gdzieś niedaleko. Naszczęście jest jeszcze trochę czasu , może coś wymyśle




                  Skomentuj


                    Witajcie kochane
                    U nas jak na razie deszcz sobie odpuścił, oby jutro było ładnie.
                    marzenia n gratulujemy pierwszego ząbka, oby dalsze wychodziły bezboleśnie dla Martynki

                    BGKM nie wiem kochana co mogłabym Ci doradzić, my mamy dopiero we wrześniu 3 rocznicę, ale sama jakoś nie wiem jak ją uczcimy. Ja w sumie wiem z czego mój skarb byłby najbardziej zadowolony, ale jak na razie jego marzenia nie są w moim zasięgu finansowy. Otóż mój mąż uwielbia motory krosowe, marzy mu się jakaś Yamaha, ale niestety taki motorek kosztuje w granicach 5-10 tyś, mówię o takim używanym bo na nowy niestety nie było by nas stać. Kiedyś miał motor ale musiał go sprzedać, a teraz ciężko jest kupić jakiś motorek dla niego bo niestety kończymy remont, w przyszłości musimy podciągnąć poddasze, a i jeszcze urządzić to co mamy także potrzebna nam jest fura kasy , ale jakoś pomalutku damy radę i może a motorek kiedyś też znajdą się pieniążki.
                    Ja na 2 rocznicę ślubu zafundowałam mężowi bilet na Redbull X-faighters, była taki zadowolony, że szok. Ja niestety mu nie mogłam towarzyszyć bo byłam już w 7 miesiącu i bałam się jechać.


                    U nas dzisiaj dzionek był superowy. Mała bardzo grzeczna, bawiła się sama i nauczyła się nowej rzeczy pokazuje na jakąś zabawkę i mówi eee hihi słoneczko moje kochane. Teraz sobie lula w łóżeczku, a ja zaraz też uciekam do męzusia bo czeka na mnie sałateczka grecka i winko WIECZÓR ROMANTYCZNY przed nami, dawano już takiego nie mieliśmy.
                    Uciekam kobietki do juterka
                    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                    Skomentuj


                      Hej
                      U nas kolejny ciężki wieczór Gabi poszła spać o 22:50a wstała o 5:10 i nie śpi do tej pory,właśnie mąż próbuje ją uspać, bo u mnie na rękach się śmieje i wierci się ani myśli o spaniu.Chyba bardzo jej dziąsełka dokuczają budzi się i pierwsze co pcha ręce do buźki, kołderkę. Lecę dzisiaj po jakąś maść do apteki na te dziąsełka bo nie moge przeżyć, że tak się męczy.
                      Pogoda znowu do bani, a u was jak jest ?




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        U nas piękne słoneczko. Właśnie się ubieramy na spacerek. Trzeba korzystać z tej ładnej pogody, bo nie wiadomo jak długo będzie.

                        BGKM mam nadzieję, że po maści Gabrysia będzie spokojniejsza. Jasiek wczoraj padł punktualnie o 20 i wstał dziś o 6.10. W dzień wydaje mi się, że te ząbki są tuż, tuż bo ciągle wkłada rączkę do buziulki i gryzie wszystko co tylko ma pod ręką. Dziąsełka też takie obrzmiałe, ale nocki przesypia rewelacyjnie.

                        ewisienka jak tam udał się romantyczny wieczór? Oczywiście Weronisia była grzeczniutka i rodzicom nie przeszkadzała

                        Dzisiaj nasi panowie obchodzą pierwszy Dzień Ojca. Mój synuś z tej okazji kupił tatusiowi perfumkę Fahrenheit no i oczywiście złożył gorące życzenia. Perfumka była w pięknej torebce z uchwytami ze sznureczków. Ta torebka tak się Jaśkowi spodobała, że nie chciał jej wypuścić z rączki. Ale w końcu udało się wręczyć prezencik.

                        Dziewczyny Wam też życzę słonecznego dzionka...


                        Skomentuj


                          BGKM u nas ladnie tylko od czasu do czasu strasznie wieje
                          ewisienka masz fajnie ja juz nie pamietam co to romantyczny wieczor we dwoje nie wspominajac o jakiejs imprezie
                          Wszystkiego najlepszego dla wszytskich tatuskow a u nas tata dostanie to co kocha najbardziej czyli ksiazke




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            Cześć dziewczynki,

                            ja tylko na chwilę wpadłam powiedzieć DOBRANOC:*

                            Po pracy byłam u dentysty,zrobić przegląd ząbków...wstyd się przyznać, ale całą ciążę i te 8 m-cy które Nadia jest z nami nie miałam czasu by się do dentysty wybrać!!!
                            Dobrze, że mam tylko jedną plombę do wymiany, no i dzisiaj jedną wymieniłam, a tak wszystko ok z moimi ząbkami...

                            Nadusi zębolek jeszcze nie wyszedł, męczy się i źle śpi w nocy, czasem obudzi się z płaczem, ale pogłaszczę ją, daję jej smoka i zasypia.

                            marzenia_n gratulujemy ząbka!!!

                            Dziękuję Wam za miłe słowa odnośnie moich włosków, powoli się przyzwyczajam

                            Dobranoc, całusy dla Was i dla Waszych maluszków:*


                            Skomentuj


                              oj mi tez by sie przydala wizyta u dentysty ale ja strasznie dentystow nie lubie...




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                Witajcie!

                                U nas cały dzień leje...znów zresztą!
                                Miałam dziś mnóstwo rzeczy do pozałatwiania, od 6 na nogach.
                                Karol najpierw był pod opieką babci później męża, wróciłam na kąpiel.
                                Jak Karol zobaczył mnie przez okno aż skakał z radości! Cudowne powitanie!
                                Na szczęście nie sprawiał problemów, ładnie zasypiał...
                                Jestem o wiele spokojniejsza by go w przyszłości zostawiać...

                                Dziewczyny odkąd nasz szkrab pije mleczko nie chce już cyca...jestem bardzo zaskoczona szczerze Wam powiem!
                                Myślałam, że nie odpuści tak łatwo a ja go ostatnio karmiłam i to w cydzysłowiu 2 dni temu!
                                Dziś jak mu chciałam dać tylko mnie pogryzł!
                                Z jednej strony się cieszę...nie chciałam karmić dłużej niż rok i nie będzie problemu z odwykiem...ale z drugiej jakoś tak mi żal...
                                Ale za to muszę go pochwalić od kilku dni woła ma ma
                                Wiem, że to tylko zlepek sylab ale i tak sprawia mi ogromną frajdę!!!

                                marzenia n gratulacje dla Martynki i dumnych rodziców z pierwszego ząbka!!!
                                jagodzianka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X