Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    no z tym wózkiem to jest przesr....ne bo spacery przestały być przyjemne mam tylko nadzieje że jej się to odmieni. Wyszłam z nią jeszcze dziś wieczorem ale byłą bardzo śpiąca i nie zdązyłyśmy z klatki wyjść i już spała-to jest jedyna szansa żeby spokojnie pospacerować-musi być na maksa umęczona, ale wiadomo tak się nie zawsze da.... i strasznie zimno brrrr wróciłyśmy szybciorem do domu.
    dołączam zdjęcia po dzisiejszej kąpieli Gabi o dziwo dała się uczesać
    Attached Files




    Skomentuj

    •    
         

      fryzura pierwsza klasa i widze ze uzywasz takich samych kosmetykow jak ja
      ja dzisiaj sama do tego fatalnie sie czuje moja mama wyszla z mala na spacer a ja musze sprzatac lazienke a taaak mi sie nie chce i nie mam nawet do tego sily potem musze obiad zrobic ... ciekawe czy w ogole bedzie dobry bo eksperymet robie hihih




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        jeszcze raz sobiee looklam fotki Gabi i kurcze ona zawsze taka spokojna po kapaniu?? bo moja to odrazu chce jesc i czesto idzie spac a jak sie ja ostatnio przebiera to istny diabel wrzeszczy placze trzeba ja czyms interesujacym zajac zazwyczaj pilotem zebym mogla ja ubrac a myslalam ze ten etap mam juz za soba.... wy tez tak macie?? Dobra ide dalej sprzatac trzebe dziecku troche zabawek powyrzucac




        Changes in my life you will see in time
        changes in my life you always in my mind
        changes in my life you always by my side....

        Skomentuj


          sloneczko no może nie zawsze, ale najczęściej. Moja Gabusia uwielbia kąpiele i potem kosmetyke. Ja ją masuje po pleckach balsamami i ona się odpręża jak nie wiem-od zawsze tak ma, nawet lubi jak jej wieczorem w nosku i uszach czyszcze. Gorzej jest przy ubieraniu, ale jak ją dobrze zagadam i zajme to obędzie się nawet bez marudzenia. Poza tym moja Gabi je o 19-19.30 ostatni posiłek(niestety), czyli przed kąpaniem, i nigdy nie jest głodna, wiec z tym też nie ma problemu.




          Skomentuj


            Witajcie mamusie!!!

            Kurcze przez tą prace nie mam czasu a często sił by do Was zaglądać...
            U nas wszystko dobrze...czas szybko leci...kurcze my już za miesiąc z groszem mamy roczek!!!

            Jutro obiecuję przysiąść i poczytać co tam u Was się dzieje.

            Dziewczyny na pewno słyszałyście o wypadku na kopalni w Rudzie Śląskiej
            To w moim mieście.
            Nasz przyjaciel został ranny...leży poparzony w szpitalu.
            Dzięki Bogu nie tak poważnie jak Ci co leżą w szpitalu w Siemianowicach...
            Jutro jedziemy go odwiedzić.

            Trzymajcie się cieplutko!
            Buziaki:*
            jagodzianka

            Skomentuj


              Hej kochane
              Ja tylko na chwilkę. jestem padnięta po weselu- było świetnie, dawno się tak nie wytańczyłam. Dzisiaj idziemy na poprawiny na 16 i znowu tańce i hulanki. kochane napiszę więcej wieczorkiem albo jutro z rana
              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







              Skomentuj


                ewisienka i mam nadzieje ze dodasz jakies fotki
                jagodzianka bardzo mi przykro z powodu przyjaciela mam nadzieje ze teraz bedzie z nim tylko lepiej!!!
                Ja tez tylko na chwile pokaac wam jak to moje dziecko dzisiaj wymyslilo ze bedzie jesc obiad:



                http://img269.imageshack.us/gal.php?g=cimg3180.jpg




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Cześć kochane
                  Na weselu było super wybawiłam się za wszystkie czasy, panna młoda wyglądała ślicznie a mi się łezka w oku kręciła jak składali sobie przysięgę. Przypomniało mi się swoje weselicho. Kochane mała była też bardzo grzeczna. Została z moją mamą u nas w domku i nie płakała. Rodzice zrobili sobie grilla z moimi teściami i mała była w siódmym niebie. Oczywiście moja żabka jak tylko wróciliśmy do domku chciała nas przywitać i wstała około 4 i nie mogłam jej za nic w świecie uśpić. Non stop gadała mama, tata i cieszyła się jak nas tylko zobaczyła.
                  Wczoraj byliśmy na poprawinach. Mieliśmy ją ze sobą wziąść ale w końcu małą została z teściami i też było dobrze. Umęczyłabym się tylko z nią bo przecież ona już nie usiedzi w miejscu dłużej niż 2 minuty .

                  Kochane za dwa miesiące najprawdopodobniej zacznę pracę. Małą zajmie się moja mama, a potem Weronika pójdzie do żłobka. Cieszę się bardzo że może wkońcu się troszkę odbijemy, a z drugiej strony jest mi przykro i żal małej że nie będę z nią przez cały dzień. Do dwóch miesięcy wszystko się wyjaśni czy będę pracować czy nie- mam nadzieję że pójdzie po mojej myśli i będzie ok.
                  Kochane co tam u Was, jak Wam minął weekend. Załączam kilka zdjęć z wesela (mało robiliśmy swoim aparatem) więcej robił nam fotograf także jak tylko dostaniemy tamte zdjęcia to Wam wkleję.

                  Jagodzianka przykro mi z powodu kolegi. Szczęście w nieszczęściu, słyszałam o tej tragedii. Nie mogę sobie wyobrazić co czują żony i matki tych górników którzy nie mieli tego szczęścia

                  Sloneczko Oliwia jest niesamowita. Skarbek kochany.

                  Pierwsze zdjęcie to z wesela- umęczeni po tańcach, drugie z poprawin a trzecie z moimi przyjaciółkami
                  Attached Files
                  WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                  NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                  Skomentuj


                    ewisienka slicznie wygladalas!!
                    A co za prace sobie znalazlas??


                    U nas weekend samotnie bo maz do szkoly wrocil ja sie zle czulam i przy takiej pieknej pogodzie nie mialam sily wyjsc na dwor do tego z mezem sie poklocilam bo do kilku spraw ma inne podejscie chcialabym np zeby to on raz na jakis czas wymyslil jakas rozrywke na wieczor a nie tylko ja ah ci faceci...
                    Dzisiaj tez sie za specjalnie jeszcze nie czuje a musze isc do biedronki po pieluchy i do rossmana ah jak mi sie nie chce




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      Cześć mamusie

                      Właśnie niedawno wróciłyśmy ze spacerku,pogoda super więc korzystamy.
                      Za tydzień w sobotę jedziemy na 1wsze urodzinki do Laury(kuzynki córeczki)
                      Bedzie fajnie.
                      Kupiłam małej taką matę muzyczną http://www.allegro.pl/item748739757_...na_gratis.html
                      i bezrękawnik z kapturkiem,w sam raz na jesienne spacerki.

                      Ewisienka Wyglądałaś super,fajnie,że sie trochę oderwaliście od codziennych obowiązków i pobawiliście się

                      BGKM Zazdroszczę,że Gabi taka spokojna po kąpieli.U nas kiedyś tez tak było...teraz jest najgorzej przy wyjsciu z wody i przy ubieraniu.Płacz niesamowity.

                      Słoneczko Twoja Oliwcia też świetna dziewuszka,jak fajnie sobie stoi.

                      Moja Martynka teraz bardzo lubi wspinanie się na kanapę,wstaje przy czym się da i chce maszerować
                      Zagląda do szafek,szuflad.Muszę ją mieć non stop na oku.

                      Jagodzianka Przykro mi z powodu tragedii,za często się zdarzają w kopalni
                      Zaglądaj do nas jak tylko czas Ci pozwala.

                      Kurcze co się dzieje z naszymi pozostałymi mamusiami??Gdzie się podziewacie??
                      Martynka ur.11 listopada 2008
                      Iga ur.3 sierpień 2012



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej dziewczyny
                        My dzisiaj wybrałyśmy do mojej mamy autobusem . Weronika przed chwilką zjadła mleczko i teraz sobie ładnie śpi. Dzisiaj moja siorka tez przyjechała ze swoim synkiem i pójdziemy na spacerek wspólny. Dawno się z nią nie widziałam także się bardzo cieszę.

                        Sloneczko ta praca o której pisałam ma być pracą za biurkiem, przyjmowanie telefonów i w sumie prowadzenie biura. Kurdę to taka pierwsza moja praca i nie wiem czy sobie poradzę, ale na razie ciii nie chcę zapeszać

                        marzenia n prezent bardzo fajny, na pewno się jej spodoba i będzie się nim długo bawiła.


                        Pozdrowionka dziewczynki zajrzę wieczorkiem jak wróce do domku, wczoraj miałąm zajrzeć ale usnęłam z moją żabką i mąż obudził mnie po 24 jak przyszedł z garażu. Uciekam na kawusie. Buziaki i miłego dzionka życzę
                        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                        Skomentuj


                          ewisienka tez szukam czegos w biurze ale jakos kiepsko mi idzie jescze troche i sie zalamie ale ty napewno dasz sobie rade




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            ewisienka Ja również uważam,że napewno sobie doskonale poradzisz w nowej pracy.
                            A co do żłobka to orientowałas sie moze jak tam jest i od jakiego wieku przyjmują.Ja też rozważam taką kwestię czy posłać do żlobka czy szukać niani,lecz z tym drugim to cięzka sprawa.
                            Martynka ur.11 listopada 2008
                            Iga ur.3 sierpień 2012



                            Skomentuj


                              marzeni ty tez wracasz do pracy??czy szukasz czegos??




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                My już po spacerku i deserku

                                Sloneczko Ja wracam do pracy,jestem na wychowawczym
                                Martynka ur.11 listopada 2008
                                Iga ur.3 sierpień 2012



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X