Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    witam!
    Pogoda do BANI.Złapał nas grad jak wracałam z Gabrysią do domciu troche zmokłyśmy ale mam nadzieję że królewnie nic nie będzie.
    Kurde ale czas szybko płynie w fajnym towarzystwie. Ewisienka mnie to by brakło słów, żeby opisać Weroniczke -poprostu przekochana i przeurocza dziewczynka, a jaka Mała zaczepka z niej cały czas się śmieje Fajnie mamy, że możemy się spotkać ale jeszcze fajniej by było gdybyśmy mieszkał troche bliżej siebie bo jak się wpakowałam o 16 w korki tak żeby się przebić przez samo centrum zajeło mi 20minut ale warto było !oby tak częściej , przynajmniej się człowiek wygadał, a że córcie spokojne to dały mamusią poplotkować

    A co do mleka to zrobie podejście do bebilonu i zobaczymy czy to, że Gabi tam mało je to wina mleka czy też jej tyle wystarcza.
    Lecę zjeść obiadek i ogarnąć trochę mieszkanko




    Skomentuj

    •    
         

      dzisiaj nawet ladna pogoda a ja w koncu do pracy musze isc




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        U nas dzisiaj pogoda znowu jakaś taka niewyraźna jest. Mam nadzieję że deszczyk nie zacznie padać i jak mała wstanie pójdziemy na spacerek.

        Uciekam na kawusie i ogarnąć ten nieład
        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







        Skomentuj


          Hej
          Moja Gabi wstała o 5 razem z tatusiem ( chyba chciała iść z nim do pracy) ale na szczęście zasneła ze mną na łóżku...w pewnym momencie miałam poczucie że przysnełąm naprawdę na długo otworzyłam szybko oczy a Gabi leżała dosłownie 5cm ode mnie i bawiłą się cichutko moimi włosami hehehe popatrzyła na mnie i uśmiechneła się jak to ona potrafi rozpłynełam się dosłownie -takiego powitania już dawno nie miałam. Już jej dawno nie braliśmy do nas na łóżko bo ciężko ja było nauczyć spania w łóżeczku , ale chyba zaczne spałyśmy razem do 8!
          sloneczko8 fajnie ci że idziesz do pracy. Mnie już przeraża sam fakt szukania pracy-wysyłanie CV,rozmowy kwalifikacyjne. Chciałabym pracować- i wiem że będe musiała od września zacząć sobie szukać czegoś.Ale najgorsze jest to,że nie bardzo mam z kim zostawić Gabusie ,więc mi trochę szkoda zostawić ją z kimś obcym.
          Mam nadzieję że dziś wyjdziemy na spacer-oby tylko się pogoda nie popsuła..
          Lecę na kawusie paa




          Skomentuj


            BGKM no rozmowy kwalifikacyjne to okropienstwo ja mialam to szczescie ze zatrudnila mnie ciotka w swoim biurze ksiegowym dzieki temu pokoi Oliwia nie pojdzie do przedszkola moge pracowac gora 2 tyg w mies jakies 4-6godz dziennie a potem poszukam czegos innego . Ale na pewno ci sie uda szybko znalesc jakas prace




            Changes in my life you will see in time
            changes in my life you always in my mind
            changes in my life you always by my side....

            Skomentuj


              Hejka

              Jesteśmy po szczepieniu na żółtaczkę.Jak narazie wszystko dobrze,ale muszę małą obserwować,czy nie ma goraczki jak ostatnio.
              Mała na szczepieniu była dzielna,zapłakała jak ją pielęgniarka ukuła,ale poźniej przestała

              ewisienka i BGKM ale Wam fajnie,że mozecie sie odczasu do czasu spotkać i poplotkować.Ja chciałabym mieć taka kolezanke w okolicy zeby móc pochodzić sobie na spacerki albo spotkać na kawce.Co prawda mam jedną ale mieszka też na drugim końcu miasta i coś nie możemy jak narazie sie spotkać.Już prawie sie umówimy,a tu coś nam wypadnie i lipa.
              W rodzinie tez nie mamy dzieciaczków,jedynie kuzynki małą ale ona mieszka od nas zbyt daleko.Dopiero co po 7 miesiącach się spotkały pierwszy raz na urodzinach siostrzenicy

              Kurczę dziewczyny co się dzieje z Pamką ja już nie pamiętam kiedy tu do Nas zaglądała.Miejmy nadzieje ze jeszcze wpadnie na "ploteczki",że nie wymazała naszego forum...

              Lecę do moich skarbów...paaaa
              Martynka ur.11 listopada 2008
              Iga ur.3 sierpień 2012



              Skomentuj


                Witajcie dziewczynki

                Kupiłam wczoraj Karolowi mleko. Zaczeliśmy próby od Bebika. Nawet chętnie zjadł...
                Tak źle mi spał w nocy...kręcił się, stękał...byłam pewna że to przez to mleko...
                Ale dziś po wieczornej drzemce obudził się z chrypką
                Chyba go coś łapie...
                Kurcze mam nadzieje, że mu przejdzie. Nie gorączkuje, jadł normalnie może trochę bardziej marudny był. Dałam mu nurofen, śpi od 7...
                Trzymajcie za nas kciuki...

                marzenia n pamka niedługo powinna się odezwać, pisałam do niej na nk.

                buziaki
                jagodzianka

                Skomentuj

                •    
                     

                  witam!
                  bardzo przepraszam, ze tak dlugo nie pisałam. Antosiowi rosł drugi zabek i był nieznosny. Maz robił remont łazienki i kiedy nie zajmowałam sie Antkiem sprzatałam i pomagałam. Starałam sie tez korzystac ze słonecznych dni i spacerowałam z Toniem jak najwiecej sie dało.
                  wiam wszystkie nowe i stare (słoneczko ) mamusie.
                  bardzo fajnie ze watek sie tak rozwinal. mam nadzieje ze przyjmiecie mnie spowrotem
                  Antoszek ma juz dwa zabki. Probuje z lezenia na brzuszku usiasc podwija wtedy jenda nozke pod pupke i podpiera sie raczka. Pełza ładnie do przodu zwłaszcza kiedy na horyzoncie jest moj telefon lub ksiazka.
                  nie przeczytałam jeszcze wszystkch zaległosci. wspolczuje ewisienka zabiegu i całego stresu.
                  winiki kriw okazały sie dobre, wszystko w porzadku.
                  mielismy tez drugie usg bioderek i takze wszystko w porzadku.
                  bylismy na wizycie u neurologa (czekalismy na nia chyba ponad dwa miesiace). pani eurolog stwierdziła ze nie ma zadnyh uszkodzen, Antoś jest zdrowy bardzo kntaktowy i wyprzedza swoj rozwój o miesiac powiedziała ze jak na takie duze dziecko (uzyła okreslenia grubasek ) to Antek jest bardzo zywotny. wiec dostalismy notke do pediatry ze wszystko w porzadku. jeszcze tylko laryngolog i okulista i juz nie mecze mojego szkrabsa.
                  w sobote wesele mojej przjaciolki z lat szkolnych hehehe.
                  nie moge sie doczekac. chociaz troszke sie obawiam bo na 250 osob znam mojego meza jej rodzicow i jedna pare hmmmm niezbyt duzo

                  podrawiam serdecznie wszystkie mamusie
                  jagodzianka, jaka_ja, marzenia
                  miło ze sie o nas martwiłyscie
                  "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                  Skomentuj


                    pamka jak dobrze, że się odezwałaś, chyba wszystkie tutaj mocno się o Ciebie martwiłyśmy.
                    Cieszę się, że wszystko u Was dobrze, że Antoś rośnie zdrowy i silny.
                    Już teraz życzę Ci udanej zabawy na weselu.Ja będę się bawiła na weselu w lipcu w okolicach Łodzi- Koluszki( tam jest ślub) , Sławiny( wesele)...To chyba Twoje okolice, prawda?

                    Taka jestem dzisiaj zmęczona po pracy, że nie mam siły nawet pisać... Po 8 h pracy przy komputerze, nie mogę już na komputer patrzeć. Wpadłam tylko zobaczyć, co tu się dzisiaj dzieje.

                    Idę się wykąpać i spać.

                    Dobrej nocy dla Was i Waszych szkrabików


                    Skomentuj


                      Pamka W końcu się pojawiłaś,oczywiście ze nam tu Ciebie brakowałoFajnie ze jestes i zaglądaj do nas jak najczęsciej.
                      Super chłopczyk z tego Twojego Antosia,rośnie silny i zdrowy.Pieknie się rozwija.

                      Pamka Jaka_ja Dziewczyny to bedziecie blisko siebie

                      My sie bawimy za tydzien na kolejnym weselichu u mojej siostry ciotecznej(kuzynki) Cieszę się bardzo.
                      Last edited by marzeni; 04-06-2009, 22:16.
                      Martynka ur.11 listopada 2008
                      Iga ur.3 sierpień 2012



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej dziewczynki

                        U nas pogoda znowu straszna. Deszcz, grad i wieje. Coś strasznego i o spacerku nawet nie ma mowy. Jasiek nie lubi takiej pogody i troszkę mi dziś marudził a teraz leży sobie w łóżeczku i na sucho trenuje pływanie. Spać to on chyba dziś nie ma zamiaru.

                        marzeni Dzielna ta Twoja kruszynka. Zobaczymy jak mój Jasiek tym razem zniesie szczepionkę. Wybieramy się w następnym tygodniu.

                        jagodzianka trzymam kciuki za Karolka. Mam nadzieję, że przy tej paskudnej pogodzie nie złapał żadnego przeziębienia.

                        pamka wszystkie się tu o Was martwiłyśmy. Dobrze, że już jesteś Gratuluję ząbków Antosiowi. My nadal jesteśmy na etapie usilnych poszukiwań. Faktycznie Antoś to silny facecik ... już sam próbuje siadać? Brawo!

                        Postanowiliśmy w końcu zacząć odkładać regularnie pieniążki dla małego i wybraliśmy program inwestycyjny "Kapitalna przyszłość" w CU. Właśnie dzisiaj podpisaliśmy dokumenty.


                        Skomentuj


                          Właśnie otrzymałam wiadomość, że Jaś otrzymał nagrodę dodatkową (1 opakowanie pieluszek Pampers i 1 zestaw klocków Fisher Price) w konkursie Pampers "Rozwój Twojego maluszka".
                          Ja już się cieszę, a Jaś pewnie się ucieszy jak dostanie klocki.

                          W końcu usnęła moja marudka, ale ciężko było.
                          Kolorowych snów...


                          Skomentuj


                            Witam ja dzisiaj mam dzień pełen pracy- nie wiem w co ręce mam włożyć. Mała też poszła dopiero spać bo montowaliśmy do późna z mężem roletki i jej się tak podobało, że postanowiła nam potowarzyszyć.
                            pamka witaj kochana dobrze że u Was wszystko w jak najlepszym porządku. Gratulacje dla Antosia z powodu drugiego ząbka, my nadal czekamy na tego pierwszego. Moja Weronika też zaczyna pełzać i wszędzie jej pełno i wszystko ją interesuje.

                            jagodzianka trzymam kciuki za Karolka mam nadzieję, że jutro obudzi się zdrowy jak rybka. Ta pogoda wszystkim widzę dokucza. Spacery w taką pogodę u nas odpadają, chociaż dzisiaj na troszkę wyszłyśmy.

                            amie7 u nas też ostatnio pada non stop, jest zimno a i grad też mamy zaliczony.

                            jaka_ja nie dziwię się, że jesteś zmęczona po pracy. Odpocznij kochana i jak będziesz miała siłę w weekend napisz coś co tam u Was.

                            marzenia n no ja mam szczęście Weronika dorasta w gronie dzieciaczków, mamy dużo znajomych z dziećmi, a i prawie codziennie widujemy się z moją szwagierką i jej dzieciaczkami także mała jest przyzwyczajona i dobrze znosi kontakty z rówieśnikami

                            Kurcze teraz czekam jak na szpilkach bo lada dzień, a może lada godzina urodzi moja kochana siostrzyczka i kolejny dzieciaczek do zabawy z Weroniką nam przybędzie. Nie mogę się doczekać tego maleństwa
                            Uciekam się kąpać i spać, a jutro jadę na zdjęcie szwów- w końcu.
                            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                            Skomentuj


                              Witam...
                              jaka_ja my z mezem bedziem bawic sie w Tuszynie ok 20km od Łodzi. ak Koluszki sa w prostej lini od Łodzi to Tuszyn od Koluszek północny-zachod ale to ta sama dległość, faktycznie dosyc blisko.
                              Dziekuje wam faktyczni Antos to silny chłpczyk ale przede wszystkim charakterny czasami mam z nim urwanie glowy. Moj szkrabes doskonale wie czego chce a czego nie chce i bardzo głosno mnie o tym informuje.
                              jeszcze niedawno było tak ze mojej nieobecnosci niezauwazał. Od niedawna natomiast to sie zmieniło. Kiedy wychodze i nie ma mnie przez jakis czas bardzo cieszy sie jak wroce. Kiedy lezymy sobe głaszcze mnie po buzi, łapie za szyje i przyciaga sie do mnie. Wtula we mnie. To poprostu cudowne. Wczesniej takich rzeczy nie robił. Tak kolo miesiaca ciesze sie czułoscia mojeo syka.
                              amie7 u nas pogoda paskudna co wywiesze pranie to ulewa. Leje całe dnie.
                              ewisienka napisz koniecznie co tam po zdjeciu tych szwow.Trzymamy kciuki.
                              Pozdrawiam
                              "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                              Skomentuj


                                hej!!!
                                U nas Gabi chyba zaczyna ząbkować temperatura delikatnie podwyższona,dziąsełka opuchnięte i Gabi trochę marudna-chce zjeść piąstki normalnie...
                                pamka witam! my jeszcze nie miałyśmy okazji się poznać ale mam nadzieję, że to się zmieni. Z tego co piszesz to silny ten twój Antoś i piękne ma imię (też bym tak dała jakbym miała synka).Gratuluję pierwszych ząbków
                                amie7 fajnie ,że dostaniecie nagrodę, każda zabawka się przyda bo o pampersach nie wspomne Jaś napewno będzie zadowolony z klocków.
                                marzeni dobrze,że Martynka dzielnie zniosła szczepienia. Mam nadzieję, że już córcia je z butelki i nie musicie się męczyć łyżeczką...a swoją drogą to mam podobny problem, bo moja Gabi wogóle się obraziła na mleko za to chce jeść zupki,deserki i kaszki - ale łyżeczką (chyba uważa się już za dorosłą), mam tylko nadzieję, że jej to przejdzie szybko
                                monia717 daj znać jak Karolek, mam dzieję że go nic nie złapało
                                jaka_ja nie dziwię sie kochana, że jesteś zmęczona 8h przed komputerem to bardzo dużo .Ja też tak pracowałam jakiś czas i po pracy miałam tylko ochotę się położyć, a na komputer w domu to nie mogłam nawet patrzeć...
                                ewisienka daj znać jak tam zdjęcie szwów,oby tylko nie bolało bo buźka już ostatnio ładnie wyglądały żeby tylko te dziąsełka się wygoiły to będzie już dobrze. Aha i ucałuj Weronisie bo dziś kończy dokładnie 7miesięcy, a moja Gabrysia 5




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X