Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam ponownie
    Dzisiaj wybrałam się z małą na targ kupić warzywka na zupki dla Weroniki. Pogoda dopisywała więc skorzystałam z okazji i spotkałam się z koleżanką, która urodziła 4 dni po mnie córeczkę Wiktorię. Stwierdziłyśmy obie, że miałyśmy bardzo dobry przydział od Boga w dzieciach . Nasze kruszynki podczas prawie 3 godzinnego spacerku nawet nie zakwiliły ani razu. Po spacerku odwiedziłyśmy dzisiaj jeszcze moją szwagierkę. Jej córeczka o 8 dni młodsza od Weroniki miała dzisiaj przebijane kanaliki tzn. przebili jej dopiero w jednym oczku. Normalnie ja dziękowałam Bogu, że mojej nie trzeba było tego robić. Szwagierka mi opowiadała, że to był dla niej szok, Sandrunia tak płakała wręcz się darła z bólu. Szwagier musiała ją mocno trzymać żeby się nie poruszyła ja nie mogłabym na takie coś patrzeć, to nie na moje nerwy. Ja jak Weronika miała w główce wenflon w szpitalu to myślałam, że się zaryczę a co dopiero coś takiego.

    Weronika śpi mi od 16:00 ja już dla niej zupkę (własnej roboty ) przyszykowałam zobaczymy jak jej będzie smakować. Mam nadzieję, że mnie nią nie popluje
    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







    Skomentuj

    •    
         

      hej
      Wiem o czym mówisz ewisienka, bo moja Gabi też ma wizyty u okulisty...i musimy być oboje z mężem i pielęgniarka no i jedna osoba trzyma główkę, druga ramiona i zgniata rączki, żeby dziecko nie machało i trzecia nóżki, żeby nie wierzgało;/...a samo badanie wygląda tak, że lekarka zakłada rozwórki na oczka(tak że całe oczko na wierzchu) i taką igłą dłubie w oczku-a to co miała twojej szwagierki córka to podejrzewam że ta igła ląduję w kanaliku....Gabi płacze-rozdziera się tak że oddechu nie może złapać a ja razem z nią i taką wizyte mam 30czerwca (już trzecią)- i już to przeżywam.
      A jutrzejszego spacerku już nie mogę się doczekać, mam tylko nadzieję że jakoś trafię bez problemu.

      A Wam mamusie jak minął dzień??? U nas całkiem się ładnie zrobiło nawet byłam 2 razy na spacerku




      Skomentuj


        ojoj a czemu miala kanaliki przebijane?? mi sie serce kraja jak ide do szczepienia a co dopiero cos takiego...




        Changes in my life you will see in time
        changes in my life you always in my mind
        changes in my life you always by my side....

        Skomentuj


          Mam pytanko jakie mleko modyfikowane używacie??? Moja Gabrysia nie chce pić bebika chyba jej nie podchodzi,ogólnie wcina raczej mało, ale tego mleka wypija 60-100ml (a powinna już 180ml!) i nie da rady jej wcisnąć na siłę. Myśle nad bebilonem...




          Skomentuj


            moja Gabi nie ma tego problemu z kanalikami co ewisienki szwagierki córka (ten problem z kanalikami jest związany z tym, że dzieciątku nie lecą łezki bo kanaliki są za wąskie, oczka ropieją....jakoś tak).Moja Mała ma wizyty kontrolne i sprawdzane oczka pod kątem retinopatii-w skrócie sprawdzana siatkówka oka. Zresztą każda wizyta u okulisty dla niemowlaków jest bardzo nieprzyjemna bo nie da się inaczej zbadać takiegi maleństwa i trzeba zakładać te rozpórki i trzymać bardzo mocno szkraba, żeby mu krzywdy nie zrobić tymi przyrządami




            Skomentuj


              BGKM moja pije Bebilon piła NAN ale jej nie podchodziło. Kurcze wczoraj kupiłam bebilon a cena mnie powaliła na ziemię za puszkę 800 gpłacę 40 zł , a było 36 normalnie tak wszystko drożeje, że szok .
              Uciekam spać .
              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







              Skomentuj


                Witajcie

                Wczoraj mieliśmy dzień pełen wrażeń i gości...Karolek zadowolony
                Oczywiście macie rację...nie prezenty są najważniejsze!!!

                Paskudnej pogody u nas ciąg dalszy...
                Wczoraj w końcu się wybrałam do przychodni...zamknięta oczywiście była...(w poniedziałki u nas zawsze jest zamknięta), nie wiem o czym ja myśle...
                Jutro ide do sklepu i kupuje NAN ha...zaobaczymy...

                Dziewczyny mój chłopczyk czyni postępy w raczkowaniu...
                Dziś zrobił dwa kroczki
                Tak śmiesznie jak bociek wysoko te rączki dźwiga...
                jagodzianka

                Skomentuj

                •    
                     

                  Padam dzisiaj na twarz, więc tylko na chwilkę tutaj...
                  W pracy męczący dzień, po pracy pojechaliśmy z Nadusią na zakupy do centrum handlowego,generalnie nie zabieram mojej dziewczynki w takie miejsca, ale już jest na tyle duża, że od czasu do czasu można.

                  BGKMjeśli chodzi o mleko, podaję Nadii Bebilon.
                  Wypija 3 razy dziennie po ok 210 ml.Smakuje jej to mleczko i nigdy nie miała wzdęć, problemów z kolkami, bolącym brzuszkiem.

                  ewisienka kupuję Bebilon w Biedronce, bo jest najtaniej. Za to duże opakowanie płacę 35 zł.

                  jagodzianka Twój Karolek to naprawdę silny chłopiec.Nie mogę wyjść z ppodziwu. Nadia jest z tego samego dnia, a widzisz...ledwo pupę potrafi podnieść, jak jest w pozycji na brzuszku, do raczkowania to jeszcze daleka u nas droga.

                  Zmykam spać, bo jutro znowu pobudka o 6:00.
                  Marzy mi się już urlop dziewczynki. Chcę poprostu odpocząć.


                  Skomentuj


                    Witam!
                    U nas od rana pogoda do bani ciekawa jestem czy do południa wyjdzie słoneczko. Ewisienka oglądałam prognozę pogody niby ma dziś nie padać więc jakoś spróbuję wcisnąć wózek do naszego klekota
                    To w takim razie kupie bebilon, bo dziś rano Gabi wypiła raptem 100ml-po całej nocy przespanej. Inne rzeczy typu deserki,zupki,kaszki zjada chętnie więc mam nadzieję, że to wina mleka...
                    Podrawiam




                    Skomentuj


                      BGKM my pijemy NAN a cos jej sie zmienilo bo kiedys wypila cala butle a teraz prawie nie chce pije jej z 4-5 razy dziennie bo kaszki z owocami nie chce i nie wiem jak jado niej przekonac
                      U nas dzisiaj znowu paskudnie podobno ma byc tak do 15 czerwca a potem upaly




                      Changes in my life you will see in time
                      changes in my life you always in my mind
                      changes in my life you always by my side....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej.
                        U nas paskudna pogoda również,wieje,jest zimno i co chwilka pada.

                        Mała własnie poszła spać a ja mam chwile dla siebie.

                        BGKM Co do mleczka moja pije BEBIKO od samego poczatku,teraz podaje jej już Bebiko2.Nie miala nigdy awersji i nie bolał ją brzuszek,ani też zadnej wysypki nie bylo.
                        Niestety już drugi dzień karmimy ją łyżką Rozumiecie mleko łyżką???!!!
                        Wogole nie akceptuje smoczka od butelki,ile musimy sie teraz namęczyć zeby ją nakarmić.Co prawda pije łądnie z łyżki ale co to za karmienie...Niestety wyjscia innego nie ma bo wcale mleka by inaczej nie zjadła.Nie wiem czy jej to przejdzie,czy już uważa się za dorosłą i ze smoczka pić nie bedzie??

                        Jagodzianka Twój Karolek rozwija się nad podziw.Pięknie już raczkuje,moja jeszcze nawet za dobrze nie siedzi,ale raczkowac sie uczy ale jeszcze jej daleko.

                        Jutro mamy szczepienie przeciw żółtaczce,mam nadzieję,że przejdzie łagodnie.NIe tak jak ostatnio...
                        Martynka ur.11 listopada 2008
                        Iga ur.3 sierpień 2012



                        Skomentuj


                          Witajcie

                          Widzę, że w całej Polsce pogoda niespacerowa. U nas też pomimo, że od rana było piękne słoneczko to teraz chmury, chmury i jeszcze raz chmury i deszczyk. Podobno do końca tygodnia ma być tak kiepsko.

                          BGKM mój Jaś od początku pije NAN HA. Takie mleczko dostał w szpitalu gdy ja jeszcze nie miałam swojego mleczka i tak już zostało. Nie próbowaliśmy innych więc trudno coś doradzić.

                          marzeni my na szczepionkę przeciw żółtaczce wybieramy się w poniedziałek.
                          Nawet sobie nie wyobrażam podawania mleka łyżką. Ile to czasu musi zajmować. No, no podziwiam iście anielską cierpliwość. Na szczęście Jasiek ze smoczkiem żyje w zgodzie.
                          Mój synuś nadal nie chce jeść niemowlęcego jedzonka ale dorosłe jedzenie bardzo mu smakuje. Wczoraj wspólnie ze mną wcinał ziemniaczki. Nie wiem jak mam go przekonać.

                          jagodzianka Gratulacje dla Karolka Silny chłopak z niego. Mój Jaś jeszcze nawet nie próbuje raczkować, ale podobno mój mąż też najpierw zaczął chodzić a dopiero potem raczkować.


                          Skomentuj


                            Hej dziewczyny
                            U nas jak już BGKM pisała rano non stop wieje, chmurzy się i teraz zaczął padać deszczyk. Pogoda beznadziejna i nawet na spacer żeśmy sobie nie wyszły , ale i tak wizyta była bardzo udana. BGKM ma bardzo grzeczną i przesłodką córunię. Gabi ma takie mądre oczka i śliczną buziunię.

                            Weronika zasnęła mi teraz mam nadzieję, że troszkę sobie pośpi a ja w tym czasie zrobię obiadek. Uciekam coś przygotować bo mąż niedługo wróci z pracy
                            Zajrzę wieczorkiem
                            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                            Skomentuj


                              ewisienka BGKM macie fajnie ze tak sie mozecie spotkac ja niestety nie znam w poznaniu zadnej kumpeli ktora mialaby tez dziecko buuu
                              Dzisiaj bez spaceru chcialam wyjsc po meza ale niestety zaczelo padac i nici z malego spaceru




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                Sloneczko8 szkoda bo to zawsze raźniej i wogóle można z kimś o dzieciaczkach pogadać. Ja mam to szczęście że moje prawie wszystkie znajome albo mają dzieci, albo w ciąży.
                                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X