Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    marzenia n dobrze, że wesele udane i najważniejsze, że Martynka grzeczna, możecie ją spokojnie zostawiać z dziadkami!
    jagodzianka

    Skomentuj

    •    
         

      Dokładnie, kartacze to właśnie takie kluski czy pyzy ziemniaczane z mięsem w środku. Na naszych terenach to bardzo popularna potrawa rodem z Litwy. Palce lizać Na zdjęciu może troszkę mało wyeksponowane ale ważne że zdjęcie aktualne Ta druga fotka to Smolniki. Przepiękne miejsce tylko dziś troszkę słonka zabrakło.

      Chyba już lecę spać. Kolorowych snów życzę
      Attached Files


      Skomentuj


        marzenia n super że wesele się udało . My mamy jak na razie 3 wesela 2 we wrześniu i jedno w październiku. Mam nadzięję, że też się wybawimy tak jak Wy. Uciekam już spać odzwę się jutro. Buziaki
        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







        Skomentuj


          amie na prawdę piękne widoki macie...
          A Jasio tak grzecznie "nosi" butki???
          Karol nie lubi mieć bucików na szłapkach
          Tak kopie aż je zrzuci...jeden już bezpowrotnie zaginął...łobuz mały

          Ja też uciekam, jutro mam w planach wypad do mojej mamci.
          Dobranoc kobietki:*
          jagodzianka

          Skomentuj


            Witajcie
            Dzisiaj się nie wyspałam, Weronika obudziła się o 3 i musiałam ją nosić po pokoju zasnęła około 4, i wstała po 6. W między czasie budziła się kilka razy bo a to jej smoczek wypadł, a to się nie mogła ułożyć , a na dodatek jakby tego było mało dostałam okresu

            amie7 super widoki naprawdę tylko pozazdrościć. Jasiek już taki duży i taki ładny z niego chłopczyk

            jagodzianka moja Weronika też ściąga buty ale jak na razie żadnej zguby nie mamy na swoim koncie

            Mykam na kawunie
            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







            Skomentuj


              Hej no to jestem i ja

              Skomentuj


                Hej

                Jasio po wczorajszych przeżyciach spał jak zabity. Wstałam dziś o 6 i zajrzałam do jego łóżeczka to nawet się nie poruszył. Musiałam aż go dotknąć aby się przekonać, że oddycha. Wyspał się, zjadł śniadanko a teraz gada jak najęty. Najlepiej mu wychodzi ba-ba-ba, ale z tyj jego paplaninki można się dosłuchać też i innych słówek.
                Ostatnio moja siostra stwierdziła, że już czas żebyśmy zaczęli się starać o Gabrysię , na co Jaś wykrzyknął: "Anie". Teraz z mężem zastanawiamy się co mały miał na myśli. Ja twierdzę, że chce mieć siostrę Anię, a mąż twierdzi, że mały powiedział "A, nie" i wcale nie chce siostry. Każdy słyszy to co chce

                Dziewczyny, buciki to Jaś nosi pięknie, ale skarpetki zdejmie każde, nawet podkolanówki

                Życzę miłego dzionka


                Skomentuj

                •    
                     

                  Dobry wieczór

                  Padam na twarz...cały dzień u mamy potem zakupy...kłótnia z mężem też zaliczona
                  Zaraz uciekam do wanny!

                  Anetyslaw uhmmm gotuje, kocha dzieci i do tego masażysta...!
                  Dobrze się masz! Nawet bardzo!
                  Wiele bym dziś dała za porządny masaż!
                  Mam co Ciebie pytanko...pracujesz w zawodzie kosmetyczki???
                  Pytam bo zostało mi po ciąży kilka nieładnych pamiątek...rozstępy
                  Powiedz mi czy uważasz, że są jakieś zabiegi, które mogą pomóc???
                  Na które warto wydać kasę???
                  A może mogłabyś mi polecić jakiś dobry krem albo coś w tym stylu???
                  Z góry dziękuję!

                  No to uciekam, życze Wam spokojniejszej nocy...
                  Po kąpieli może jeszcze do Was zajrzę.
                  Paa
                  jagodzianka

                  Skomentuj


                    Hej kochaniutkie
                    Ja tez padam na twarz jagodzianka Dzisiaj po 9 byłam już z małą w drodze do sklepu. Miałyśmy jechać autobusem, ale wszystkie niskopodłogowe nam odjechały więc poszłyśmy małym spacerkiem 3 km i z powrotem też wróciłyśmy na piechotkę, ale już w bardzo miłym towarzystwie mojej koleżanki.
                    Dzisiaj miałyśmy naprawdę super dzionek koleżanka pojechała dopiero około 20, wybawiła się z Weroniczką, a i razem sobie pospacerowałyśmy i wygadałyśmy się za wszystkie czasy. Miałyśmy również gości w postaci dwóch moich przyjaciółek ze studiów. Weroniczka miała dzisiaj się z kim bawić bo przyjaciółka przyjechała ze swoją prawie 5 miesięczną córunią.

                    Słuchajcie mam w domku chyba małą zazdrośnicę. Dzisiaj moja koleżanka stwierdziła, że Weroniczka była zazdrosna o zabawki jak się nimi bawiła Maja, ja myślę, że to raczej nie była zazdrość, a tylko baczne przyglądanie się małemu- młodszemu gościowi

                    Teraz Weroniczka jest w objęciach tatusia, bo razem się strasznie stęsknili za sobą. Mają tak czasem że potrzebują pobyć sam na sam, a ja im nie przeszkadzam bo wiem ile to dla mojego męża znaczy. Nie widzi jej praktycznie cały dzień i często jak przychodzi do domku to ona już śpi.

                    jagodzianka ja tez czasem się kłócę z mężem , ale godzenie jest za to bardzo przyjemne.

                    Ja też zmykam się wykąpać papa może jeszcze zajrzę ...
                    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                    Skomentuj


                      Hej
                      Dzisiaj pobudka o 6:30 poprzestawiało się coś mojej córunia, ale niech tak będzie ja już jakoś się przyzwyczaiłam do tych rannych pobudek.
                      Zmykam zaraz na śniadanko i na kawusię

                      KOCHANE MAMUSIE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI NASZEGO ŚWIĘTA, dużo radości i pociechy z naszych małych szkrabów
                      Last edited by ewisienka; 26-05-2009, 08:17.
                      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam

                        Mój szkrabik miał dzisiaj ciężką noc, budził się chyba 4 razy. O 4 zlitowałam się nad nim i nad sobą i zabrałam go do naszego łóżka. Jaś wtulił się i od razu zasnął i spaliśmy tak aż do 8.

                        Za to rano gdy tylko otworzyłam oczy zobaczyłam malutką uśmiechnięta buziunię Mój mały pocieszek leżał sobie na brzuszku i obserwował swoją mamusię.

                        Takich ciepłych uśmiechów od dzieci życzę wszystkim mamusiom w tym wyjątkowym dniu.


                        Skomentuj


                          oojojo ale sie ten watek rozwinal juz nie pamietam kiedy ostatni raz tu bylam... pozdrawiam mamusie ktorych nie znam wiec chyba wszystkie bo nie wiem czy jeszcze ktos z poczatkow sie tu udziela buziaczki
                          p.s. wszystkiego naj naj z okazji dnia matki




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            Słoneczko8 witaj i zapraszamy ponownie do pisania w naszym wątku
                            Ja również życzę wszystkiego najlepszego z okazji Dnia mamy
                            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                            Skomentuj


                              ewisienka ale masz sliczna coreczke tez mam taki sam wisiorek do somoczka ale moja corka nie wie co to smok hmm tez bym chetnie dodala jakies foto ale kurcze nie moge sie polapac jak tu to zrobic




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                Witajcie mamusie w tym wyjątkowym dla nas dniu
                                Mam nadzieję, że upłynął Wam miło...!

                                sloneczko witaj w naszym gronie!
                                Pamka i jaka ja są od początku...
                                Opowiedz na coś o swoim szkrabie...jak jej na imię, kiedy się urodziła???

                                buziaki:*
                                jagodzianka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X