Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A jak jest w waszych szpitalach, nacinają rutynowo krocze?
    Madzia - 2 grudzień 2007
    Wiktoria - 17 wrzesień 2009

    Skomentuj

    •    
         

      Syrwunia, roznica jest taka, ze po wczesnoszkolniej i przedszkolnej pracujesz potem z malymi dziecmi, a po spoleczno wychowawczej z resocjalizacja, to z mlodymi przestepcami naprzyklad i z inna trudna mlodzieza. Ita praca ciezka i ta, pomysl moze co w przyszlosci bedzie bardziej oplacalne i czy wytrzymasz psychicznie w domach poprawczych itp.

      Monurka, kochana ta Twoja niunia i jaka duuuza juz

      My w taki upal tez tylko w bodziaku albo samym pampersie. Zal mi Krystiano jak taki przepocony lezy az sie swieci caly


      Skomentuj


        mnie też coś na porządki wzięło, ale to chyba z nudów

        a tak wogóle to chyba dziś miałam pierwszy raz zgagę, co prawda nie wiem jak powinna ona wyglądać, ale czuję w ustach taki kwaśnawy posmak jak cokolwiek zjem
        a jak tam wasze zgagi ?
        3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

        Skomentuj


          A ja zaczynam się troszkę martwić. Jakoś nie odczuwam za bardzo ruchów Maleństwa. Nie wiem, może ta pogoda. Na domiar złego też twardnieje mi brzuch. Jutro jadę do lekarza, mam nadzieję że wszystko ok. Zaraz napiję się mleka i poleżę troszkę. Może się odezwie? Pozdrawiam
          Mateuszek 07.09.2005
          Jaś 08.10.2009


          Skomentuj


            Hejka ponownie!
            KAcpero (tfu tfu) dalej śpi ładnie. Zobaczymy co dziś noc przyniesie.
            My też albo golaski albo sam bodziak! Gorąc taki że pot po dupsku leci.
            A co do postępów dzieciątek, to Nichol my idziemy widzę podobnie. KAcper od początku zasypiał sam i to jest cudna sprawa. Od kilku dni nauczył się za to chlapać na całego w czasi kąpieli i jest cały pokój zalany No i śpi po ponad 8 godzin w nocy (od 2 dni dopiero, ale dobry początek)

            Lece się plusknąc i pranie wstawić, bo bluzki zmieniam po 2 razy co by nie capić potkiem
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Ankasos Twoja córa to plebanowa
              W moim kościele jest proboszcz z taaaaaaaaakim podgardlem. Nikoś też ma taki podbródek i mój tato mówi na niego pleban
              Serdecznie witam wszystkie mamuśki " z powrotem"
              Kochany Nikodem 2009.04.07.

              [/url][/url]

              Skomentuj


                Mój synek prawie dwa dni nie dawał znaku życia, ale już ok.

                Zgaga mnie czasem dopada. To takie nieznośne pieczenie całego przełyku i w dół aż do żołądka, aż klatka piersiowa boli.
                Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  dziewczyny jak wy to robice ze wasze dzieciatka przesypiaja cala noc kurde moja sie budzi z dwa razy najmniej czasami potrafi wiecej a nalezy do tych dzieciatek starszych z marca.... ja juz nie mam pojecia co zrobic codzienie kapie ja o 20 daje mleczko zmieniam nastroj i idziemy pac i wraz wstaje tak jak chce nie mam pomyslu ani sily juz
                  Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

                  Skomentuj


                    Napisane przez SyLwia_1122 Pokaż wiadomość
                    dziewczyny jak wy to robice ze wasze dzieciatka przesypiaja cala noc kurde moja sie budzi z dwa razy najmniej czasami potrafi wiecej a nalezy do tych dzieciatek starszych z marca.... ja juz nie mam pojecia co zrobic codzienie kapie ja o 20 daje mleczko zmieniam nastroj i idziemy pac i wraz wstaje tak jak chce nie mam pomyslu ani sily juz
                    Sylka, tylko cierpliwie czekaj. Ona jest na piersi, a tak karmione dzieci szybciej głodnieją. A spróbuj nie reagować natychmiast na pisk z łóżeczka. Może sama zaśnie - daj jej szanse na to! Mi tą metodą wypadło 1 karmienie, a teraz też drugie.
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Sylwia, pociesze Cie ze moj mlody tez budzi sie jeszcze 2 razy. Mozesz sprobowac zamiast jednego nocnego cyca dawac herbatke albo smoka. Organizm malej zlooka ze nie oplaca sie wtedy budzic i sam sie odzwyczai.

                      A my juz dzisiaj plakamy sobie z mezkiem troszke. To bedzie masakra. Najdluzsze 7 tygodni odkad sie znamy. Jak wyjechal pierwszy raz, to po 5 tygodniach do niego polecialam, w zeszlym roku zabralam sie z nim, inaczej bysmy wykitowali, a teraz... buuuuuuuuuuuuuuu


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Nichol, nie płakaj, masz nas!!!
                        Pociesz się, że nie tylko Ty słomiana wdowa jesteś! Mój też wciąż wyfruwa w Polskę... no ale taki nasz los!
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Nichol ale pomyśl, jak będziecie się witać..........
                          Jestem pewna, że teraz czas Ci szybciej zleci i z pewnością nie będziesz sie nudzić.
                          Kochany Nikodem 2009.04.07.

                          [/url][/url]

                          Skomentuj


                            Heh, no mam nadzieje ze jakos to pyknie. ALe jak pomysle jak tata bedzie tesknil za nami i ile swietnych chwil go ominie, to.... A przeciez tego nie da sie nadrobic
                            Wiem ze mam Was i pewnie codziennie bede wam tu truc jak mi jest zle

                            Wlasnie zdalismy sobie sprawe, ze Krystian konczy dzis roczek mamy rocznice poczecia synula, moze zmajstrujemy sobie z tej okazji coreczke


                            Skomentuj


                              Witam Kobitki

                              Nichol wyobrażam sobie jak Ci smutno, zanim się obejrzysz będziecie znów razem - przy Małym szybciutko zleci
                              no i kochana w takim razie życzę córeczki
                              Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                              Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                              Skomentuj


                                ale miałam dzisiaj dzień, Mela co chwilę siku wołała, a i tak zlała się na podłogę raz i dwa razy kupa w majtki no a z sukcesów: raz siku i raz kupa do sedesu jutro od rana znowu walka ciągle sobie powtarzam: cierpliwość, spokój, ale momentami mnie dzisiaj roznosiło

                                Ala dzisiaj wstała o 6-tej, więc 10 godz snu ciurkiem - super, ja nic specjalnego nie robiłam, sama przestała się budzić, ale po kąpieli to doi z dwóch cyców do końca

                                Ankasos moja Mała też już z gondoli "wystaje", nosi ubranka na 68 lub 74 - wszyscy mówią że jest bardzo duża

                                Monurka
                                witaj z powrotem, Milenka ma piękny uśmiech
                                Last edited by Negri1; 02-07-2009, 21:40.
                                Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                                Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X