Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    łoooo Bosze NITKA to TY, nie zauważyłam
    wieki Cię nie było kobieto!!!!

    Skomentuj

    •    
         

      No witam kobietki!!! Cholercia,tyle dni bez kompa,myślałam,że kota dostanę,no ijeszcze ta aukcja,którą niestety przegrałam a wszystko przez to,że padł mi system.........No ale postaram się nadrobić zaległościDo jutra i pozdrawiam


      Nitka nareszcie wróciłaś........
      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



      Skomentuj


        Nitka! Witaj spowrotem!!!

        U nas na dzisiaj zapowiadali straszne burze, wiec zwinelam sie do siostr, coby sie sama nie bac i do tej pory byla cisza. Teraz dopiero slysze ze juz buczy gdzies niedaleko.
        ania2288, moj Krystian jest od Filipka mlodszy o 3 tygodznie, wiec moze tez sprobuje cos mu przyrzadzic nowego poza cycem. Mialam watpliwosci, bo przeciez pisalo..... ale jak tak czytam jak Ty szalejesz i jest wszystko ok, to jakos sie przekonalam.
        Katarzynar, a Julka zostawala juz kiedys sam na sam z babcia? Moze to dlatego? Moze musi sie przekonac najpierw do butli, potem do babci zamiast mamy, a potem do babci z butelka zamiast mamy z cycem?
        Spadam pod pryznic, bo jak walnie burza hurahara zaraz, to mi prad wylacza i tyle bedzie


        Skomentuj


          25 tydzień i 93cm na wysokości pępka (nie wiem ile było na początku)
          zaczynałam od 60kg przy 168cm wzrostu, teraz pewnie ok 9kg na plus (na początku ciąży nie miałam mdłości i żarłam jak szalona)
          nie widać po mnie, że aż tyle przytyłam, ale ledwo dziś się wdrapałam po schodach na 4 piętro, a to jeszcze tyle przede mną
          Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
          Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


          Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

          Skomentuj


            O, Madzik!!! Jesteś
            Ja jak cos mnie interesuje na Allegro, to wklepuje do ulubionych i na poczte dostaje nowe oferty. Podgladam i jak jest cos ciekawego to wkracam do akcji. Spróbuj!
            Musze wylaczyc kompa, bo zapowiada sie nieciekawie. CHmury takie sie zebraly ze masakra i huczy coraz bardziej.
            Do jutra!


            Skomentuj


              Cześć Kobietki,
              No w końcu! Nitka, Madzik super, że jesteście!!!

              U mnie byli dziś rodzice i teściowie! Jestem padnięta. A mały tak się darł jak Go teście brali, że myślałam, że mi serce pęknie!A oni tak się wyperfumowali...,że ja ledwo oddychałam! Wrrrr I oczywiście nic nie można im powiedzieć bo się obraza.

              ja może zacofana jestem, ale na boga opanujcie sie z tym jedzonkiem!!! Malce nie mają jeszcze 4 miesięcy, a tu lody
              I wogóle po co glukoza w herbatce rumiankowej

              Tak czy siak, ja to chyba zacofana jestem, ale książek i tak się się sama nie trzymam ściśle...choć mam SWOJE zasady i założenia.

              A moja Gosia dziś rano trafiła na sale przedporodowe: odeszły jej wody, ale rozwarcie na 1 i skórcze co 10 min... mam nadzieję, ze zmieści się w dobie, bo na razie to nie bardzo się coś rozwija.
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                Hejo hej

                Nichol no w sumie Julka zostawała kilka razy z babcią. Za pierwszym razem nawet moje mleczko z butelki piła. A następne razy (chyba 2) to już tylko wrzask i zero piciu.
                Ale mamy mały sukcesik, wieczorkiem wypiła troszkę rumianku z butelki od tatusia

                Nitka i Madzik fajnie, że jesteście




                Skomentuj

                •    
                     

                  Nator trzymamy z Julką kciuki za Gosię




                  Skomentuj


                    Napisane przez katarzynar Pokaż wiadomość
                    Nator trzymamy z Julką kciuki za Gosię
                    A dziękuję!
                    Właśnie na gorącej lini dowiedziałam się, ze rozwarcie 2 i skurcze nie postepuja mimo oksytocyny... No ja jej współczuję
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Napisane przez agatti Pokaż wiadomość
                      Karolaina, ja mam termin na 3-go a ostatni okres mialam 27.11.08 przy cyklu 28-dniowym wiec Ty pewnie masz pozniejszy termin.
                      Teraz znalazłam kalkulatory i wyliczyłam sobie i wg tego na 9.09.09 mam termin. Bo między nami jest tydzień różnicy więc teraz już napewno się zgadza :P A nawet lekarka w karte mi faktycznie 11.09 wpisała wg okresu.
                      Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                      25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                      06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                      27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                      Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                      14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                      15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                      18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        U mnie z wagą jest już 9kg na plusie od początku ciąży. Startowałam z 56kg przy 165cm wzrostu, a teraz już 65 kg... dobrze że to już końcówka ciąży jeszcze tylko 10tyg ehh, a mój apetyt zamiast maleć to rośnie (PS właśnie znowu chce mi się jeść )
                        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                        Skomentuj


                          karolaina u mnie też bedzie już pewnie 9 kilo na plusie jak nie więcej rosne jak szalona. Ide szukać metra żeby zobaczyć ile mam w pasie.
                          Last edited by androsia; 24-06-2009, 21:52.
                          Madzia - 2 grudzień 2007
                          Wiktoria - 17 wrzesień 2009

                          Skomentuj


                            Nator te lody to tak tylko zamoczyć koniuszek palca i dać polizać toć przecież nie wsunął całego ja tam się nie boję i przyzwyczajam malucha już do nowych rzeczy... kurcze kiedyś dzieci piły krowie mleko z wodą od narodzin to mała porcjia kleiku ryżowego nie zaszkodzi z resztą ja mam wzór w rodzinie a mianowicie moja bratowa dawała swojej córce od 3 m-ca kasze manną, biszkopty, jogury.... wszystko jest dla ludzi a co lekarz mówi to też każdy co innego. Z Filipem dobrze, wszystko ma na swoim miejscu więc chyba nie robię mu krzywdy, jak je jabluszko to nie narzeka
                            ja też lecę się kąpać bo dziś ciężki dzień miałam...
                            do usłyszenia
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              W pasie u mnie 26 cm na plusie w wyniku czego mam 91 cm na wysokości pępka, jutro kończe 27 tydzień.
                              Madzia - 2 grudzień 2007
                              Wiktoria - 17 wrzesień 2009

                              Skomentuj


                                Troche zmienie temat,do porodu jeszcze troche czasu ale zastanawia się któraś z was nad znieczuleniem?
                                Madzia - 2 grudzień 2007
                                Wiktoria - 17 wrzesień 2009

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X