Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Cześć dziewczyny Negri widze ze Twoja Alunia też taki aniołek moja już pare dni z rzędu śpi od 22 do 6 rano




    Skomentuj

    •    
         

      Nasza księżniczka
      Last edited by Paulinchen23; 03-07-2009, 22:50.




      Skomentuj


        Witajcie Kochane!

        U nas wszystko w porządeczku, Edzia właśnie sobie smacznie śpi, a ja skorzystałam z okazji - pościelilam łóżko, posprzątałam pokój i umyłam podłogi. Jeszcze chcę odkurzyć dywan, ale z tym poczekam, aż moja Królewna się obudzi.

        U nas czas leci bardzo szybko, nawet nie wiem kiedy to zleciało, a to już prawie koniec tygodnia! W tym tygodniu nie udało nam się pospacerować - pogoda nie dopisuje! Cały tydzien pada deszcz, wczoraj na wieczór była u nas burza i tak w kółko. Chociaż wczoraj popołudniu słoneczko pokazało się na chwilkę i zrobiło się tak przyjemnie. Ta pogoda mogłaby się już zmienić, bo to zrobiło się nudne.

        Edytka rośnie w oczach. Rano, kiedy ją przebrałam i nakarmiłam mała zaczeła się tak słodko uśmiechać i gaworzyć. Bardzo doceniam te chwile, a jeszcze bardziej cieszę się, że doczekałam się w końcu tego momentu - wiecie co mam na myśli - że moje Słoniątko w końcu się urodziło

        Pozdrawiam i miłego dzionka!
        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


        Skomentuj


          a ja nie wiem, mi powiedziano ze nie daja .... i jestem przerazona

          Skomentuj


            Widzę że nie jestem sama z problemami z mężem strasznie się obraza o9 głupoty i z głupot potem robi się afera jestem już tym wszystkim strasznie zmęczona mam ochote uciec daleko daleko........ a i chyba znalazłam przyczyne płaczu mojego Kubusia od poczatku karmiłam go przez nakładki bo strasznie bolały mnie brodawki a od wczoraj karmię go bez i najada się szybciej jest spokojniejszy i mniej płacze
            Pozdrawiam

            Skomentuj


              Hej
              a jednak mnie nie pochłonęły,do tej pory to byłam na zakupkach bo kotek głodny chodził od wczoraj,mężuś mu nie kupił jedzonka a tu do wykarmienia jeszcze drugi który ma młode więc trzeba o nią dbaćpotem posprzatałam żeby mężuś nie mówił że dom zaniedbany bo ja na kompie siedze no a teraz zajrzałam do was bo nie mogłabym jak bym się nie przywitała ale za raz siadam i gram jak mi malutka pozwoli i uśnie

              Katarzynar odciągaj mleczko i podawaj z butelki co jakiś czas to może załapie moja też nie chciała pić nic oprócz mleka koperek jak trzeba to strzykawką podaje dobrze ze nie trzeba często mleczko za to pije jak szalona 100 i to mało ale jak mąż ją wczoraj nakarmił bo mamusia poszła na ploty to spała do 1 w nocy bo cyca na noc już nie wzieła.

              No to do później laseczki muszę troche nacieszyć oczka simami
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Cześć dziewczyny.

                Co tu taka cisza? Jest 12:00, a ja zaglądam tu jako pierwsza. Co tam u was słychać? Jak u w z pogodą? U mnie w końcu przestało padać, ale jest straszna mgła, pewnie dlatego, że zrobiło się całkiem ciepło i zaczyna parować . Jak wasze dzieciaczki? Mój Kubuś od samego rana buszuje, całą noc spokojnie przespał.
                Gdzieś się przeziębiłam, mam gigantyczny katar, dziwne bo przez te ostatnie dni jak tak strasznie padało to nigdzie nie wychodziłam. Muszę się podleczyć.





                Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Och jak miło trochę więcej z rana poczytać a ja DOPIERO WSTAŁAM, położyłam się 8 z Filipem do łóżka i spaliśmy do tej pory
                  Yoenne mi mój ginekolog stanowczo odradzał zastrzyki bo podobno "demineralizują" (tak to się chyba nazywa) kości i stawy, jak ktoś jedzie tylko na tym dostaje w późniejszych latach osteoporozę lub krzywicę i też właśnie mówił że często kobiety nawet 2 lata czekają aż uda im się zajść w ciążę, jest to najlepszy środek anty bo daje 100% ale i niebezpieczny.

                  Ja to bym w podróż musiała zabrać chyba całą szafę swoją i Fifiego, ale apteczkę skompletuj jak największą!

                  Dziś Filipek zjadł na śniadanko 120ml mleczka i 2 łyżeczki jabłuszka ze słoiczka i tak się cieszył jak mu to latało w buźce

                  lecę do kuchni jakieś śniadanie wykombinować
                  paaaa
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    Anulkapi przypuszczam, że część dziewczyn po prostu śpi. Pogoda taka, że nic tylko spać. Ja sama dzisiaj dopiero po 9 wstałam, bo jakoś tak mi się dobrze spało. U ans niby nie pada, ale jest strasznie parno i tylko patrzeć jak znów zacznie padać.
                    Nasza dzidzia dość jest dzisiaj aktywna - przez ostanie dni raczej cichutko siedziała, a dzisiaj jest bardziej ruchliwa.
                    Pozdrawiam serdecznie i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.



                    Skomentuj


                      Napisane przez karolaina Pokaż wiadomość
                      rano mnie czeka egzamin praktyczny z prawka... Oby egzaminator miał dobry humor
                      I jak tam po egzaminie?

                      Wlasnie byla u mnie polozna. Uspokoila mnie z ta pepowina - mam sie nie martwic, ze mala sie zawinela. 60% dzieci, ktore ona odbierala bylo wyzawijane. Pod koniec ciazy bedziemy sie czesto spotykaly i ona tez bedzie monitorowac serce malej.
                      Nasza krolewna lezy glowa w dol, dlatego biegam co chwile na kibelek
                      Co do znieczulenia, to u nas daja zawsze jak sie chce i to wszystko placi ubezpieczalnia. Po dzisiejszej rozmowie z polozna jestem zdecydowana rodzic bez znieczulenia. Ona mowi, ze mozna sobie ulzyc wchodzac do basenu i masazem. A najlepszym usmiezaczem bolu przy porodzie jest przytulenie sie do wlasnego faceta, wiec bede go tulic ile sil!

                      U nas dzisiaj piekna pogoda! Mamy 25 stopni, swieci slonce - zyc nie umierac. Upieklam dzisiaj ciasto truskawkowe i z polozna go prawie cale zjadlysmy
                      Ide na zakupy a pozniej biore sia za moja prace magisterska.
                      Pozdrowienia Mamusie!



                      Rosne...
                      14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                      17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                      13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                      16.11.2009 5620 gr, -
                      16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                      19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                      17.06.2010 9250 gr, -
                      06.09.2010 10600 gr, 77cm
                      14.12.2010 11600 gr, 81cm
                      05.05.2011 11900 gr, 83cm
                      20.09.2011 13200 gr, 90cm
                      14.01.2012 14300 gr, 93cm
                      19.07.2012 15500 gr, 98cm



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez AMSW Pokaż wiadomość
                        I jak tam po egzaminie?

                        Wlasnie byla u mnie polozna. Uspokoila mnie z ta pepowina - mam sie nie martwic, ze mala sie zawinela. 60% dzieci, ktore ona odbierala bylo wyzawijane. Pod koniec ciazy bedziemy sie czesto spotykaly i ona tez bedzie monitorowac serce malej.
                        Nasza krolewna lezy glowa w dol, dlatego biegam co chwile na kibelek
                        Co do znieczulenia, to u nas daja zawsze jak sie chce i to wszystko placi ubezpieczalnia. Po dzisiejszej rozmowie z polozna jestem zdecydowana rodzic bez znieczulenia. Ona mowi, ze mozna sobie ulzyc wchodzac do basenu i masazem. A najlepszym usmiezaczem bolu przy porodzie jest przytulenie sie do wlasnego faceta, wiec bede go tulic ile sil!

                        U nas dzisiaj piekna pogoda! Mamy 25 stopni, swieci slonce - zyc nie umierac. Upieklam dzisiaj ciasto truskawkowe i z polozna go prawie cale zjadlysmy
                        Ide na zakupy a pozniej biore sia za moja prace magisterska.
                        Pozdrowienia Mamusie!
                        U nas pogoda do...
                        Niebo jednolicie szare.
                        Ale mi narobiłas ochoty na sernik...

                        Skomentuj


                          Witam Kochaniutkie
                          Dzięki za to podpowiedzi, nie biorę zastrzyku jednak, będę się pilnować z tabsami tymbardziej, że mam już problemy ze stawami i kośćmi a jak on tak działa to niech spada. Poza tym jakby co to tabsy w każdej chwili mogę odstawić a taki zastrzyk to jak już dostanę to kaplica na 3 miechy. Na razie tabsy biorę od 3 tyg. dobrze się czuję, waga spada okres miałam jak przed ciążą, nie obfity i nie bolesny, żadnych plamień więc może będzie oki
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            Sylwia piję to herbatki, wodę jak oszalała ale nic, ani mililitra więcej A Hania nie chce jeść przez kapturek. Czasem jak ją coś napadnie to dam cyca a ona o dziwo ssie jak oszalała ale to tak 1 dzień w tyg. a potem tylko butla. Nie wiem może potrzebuje się bardziej przytulić dlatego tak się do cyca zarwie. Jednka po 1 dniu jej mija, ja ciągle mam nadzieję, próbuję ale nic No i tak bym chciała miec tyle mleka, żeby nie musieć jej dokarmiać a tu przez całą dobę ściągnę raptem 100-150ml
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              Właśnie wróciłam ze sklepu. U mnie też jest strasznie parno na dworze, normalnie nie ma czym oddychać. Kupiłam jagody i czeka mnie klejenie pierogów. Przyśniły mi się i normalnie nie mogę się doczekać taką mam na nie ochotę

                              Mopa - dzięki za życzenia powrotu do zdrowia.

                              Jeśli chodzi o spanie to ja codziennie wstaję około 10-11.





                              Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                              Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                              Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                              Skomentuj


                                Hej dziewczyny. Dawno mnie nie bylo, co tam u Was?? jak tam maleństwa?? Ja próbuje znaleść cos w poznaniu gdzie robia usg 4d. a u mnie pogoda tez taka sobie, tylko para na dworze :/ . a tak to czekam sobie na obiadek i jagody tez bym sobie zjadła








                                http://mamaczytata.pl/pokaz/9100/sebastian

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X