Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    musze powiedziec, ze u mnie troszku potroszku haha sprawdza sie
    ale trzeba tak zeby nie zwariowac
    Majorka, a Ty masz u mnie zloty medal!!! za wyjatkowosc swa

    Skomentuj

    •    
         

      Ania super ten artykuł i w połowie prawdziwy,naprawdę z trzecim jest totalny luz tylko które by nie było to zerkasz na nie z miłością bo jak na takiego maluszka nie zerkać jak on najsłodszy pod słońcem
      mi też sie zdaje że ten rozporowy będzie lepszy a do niego dokupuję zjeżdżalnie niech szaleją.Wczoraj przyszła bramka do piłki noznej dla synulka w nagrode za nauke z egzaminu końcowego z całego roku zajął pierwsze miejsce na 59 punktów zdobył 56,wczoraj w szkole jak się dowiedziałam to mi skrzydełka z radości urosły taka byłam dumna ze swojego synka
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        a czemuż to ja taka wyjątkowa jestem
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          chciałam lence zrobić zdjecie plamy która jej się pojawiła to obdarzyła mnie takim uśmiechem
          Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            Witam mamusie .
            Też nie mogę spać w nocy,choć mnie męczy przeziębienie, ale czytałam, że niestety drogie panie do porodu już nas czeka bezsenność. A tu jeszcze tyle mc. Sny też miewam jakieś zakręcone.
            A do mnie ostatnio nic nie "mówi", na nic nie mam smaka i w sumie mało jem. Niby wczoraj zagadały czereśnie kiedy pisałyście o nich, mąż ofiarnie kupił, w sumie zjadłam wszystkie, ale jakoś bez większego entuzjazmu. Niby spagetti wczoraj "mówiło", ale jak przyszło do jedzenia to też jakoś bez ekscesów. Staje rano przed lodówką i ... nic nie muszę jeść.
            W sumie od ciąży przytyłam ok4 kg. ale cóż z tego jak brzuch mi wywaliło i wyglądam na koniec 6 mc






            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...kiniak;page:-1
            http://mamaczytata.pl/pokaz/8500/dusiek

            Skomentuj


              witam
              a mnie strasznie ten net denerwuje co chce skoczyc do was na forum i cos skrobnac to on nie dziala i jestem wsciekla
              grygorana fajny artykuł
              ankasos słodki jej usmieszek moja tez sie tak haha
              dziewczyny ktora to sie pytala ani 2288 jak sie wstawia zdjecia zeby bylo w jednym np4 albo i wiecej?? bo juz nie pamietam a ja juz doszlam do tego
              no wiec tak trzeba miec taki program jak Photoscape kolezanka mi poweidziala super program i latwy w obslodzesciagnelam sobie z neta i super dziala tak wiec polecam mozna w nim cudowac jak sie chce
              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

              Skomentuj


                Krolestwo za przespana noc!
                W ogole nie moge spac. Albo mały uznal, ze moj zoladek to dobry podnozek, albo mam w nim (zoladku) jakies ekscesy... Boli bólem ciaglym, odbija mi sie jajkami (!) a przeciez jajek nie jem... Tylko w nocy, w dzien mam spokoj.
                Co to moze byc??

                Skomentuj

                •    
                     

                  udało mi się uchwycić jej uśmiech
                  co rzadko mi się udaje
                  Attached Files
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                    udało mi się uchwycić jej uśmiech
                    co rzadko mi się udaje
                    Jej jaka ona jest sliczna , kochana, pieknie sie smieje .

                    Skomentuj


                      witam!

                      Grygoranna, az sobie skopiowalam ten tekst na pulpit i mojemu chlopu pokaze, bo on to sie juz wybitnie nad malym trzesie

                      ankasos! ten usmiech powala z nog normalnie! i gdzie ta plamka?
                      Krystianowi tez cos wylazlo na nosie i wogole strasznie ma przesuszona skore na buzce. Sobie zrobilabym piling, a jemu

                      Noc mielismy masakryczna- jak sie obudzil na cyca o polnocy to znow- co ja go do lozeczka, to on oczy jak pieciozlotowki i stekanie. No i znow wyladowal miedzy nami

                      Odliczam juz dni do wyjazdu meza i co dzien to mam wiekszego dola buuuu

                      Madzik, jak aukcja?
                      Last edited by nichol; 18-06-2009, 10:37.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja się pytałam super ze napisałaś już ściągam
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
                          no to czekam na foteczki;p a ja dodaje fote z dzisiaj;]
                          Wygladasz na 15 lat . Slicznie .

                          Skomentuj


                            moja też dziś miała taką nockę a ja razem z nią
                            No właśnie Madzik jak aukcja?
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Aukcja kończy sie dopiero jutro o 18:25 ale Madzik prowadzi luknęłam sobieaby tak dalej Madziktrzymam kciuki
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Hej dziewczyny ,miałam problem z kompem,coś mi się wyłącza od wczoraj.Mały tak się rano skupsiał,że nie wiedziałam jak go przebrać No ciekawe co z tą aukcją,trzymajcie kciuki ,by się udało.
                                grygoranna super artykuł,mnie też się dotyczy,jakby nie było
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X