Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja sie na swoje dziecko obrazilam, ze sie pokazac nie chce <joke> Tak na powaznie to juz po prostu przestalam dazyc do tego by to wiedziec, jezeli okaze sie, ze do konca ciazy nie poznam plci to trudno sie mowi jednak jezeli bedzie mozliwosac okreslenia to chetnie sie dowiem. Chodzi mi o to, ze nie mam zamiaru placic dodatkowych pieniedzy (duzych pieniedzy) za lepsze USG tylko po to by poznac plec.
    Uniwersalne czy nie ja sie poki co wstrzymuje, ogolnie najmniej to ciuszkow kupie, bo pewnie rodzina mi w prezencie pleno da. Jak bede kompletowac wyprawke dla dziecka to przy okazji kupie kilka pary body jakies spiochy, ale wszytsko w malych ilosciach, dopiero po porodzie dokupi sie reszte. Po za tym nie oplaca sie najmniejszego rozmiaru kupowac w hurtowych ilosciach. Ogolnie nie moge sie doczekac tych zakupow, ale juz ustalilam ze swoja mama, ze na zakupy wybieramy sie w maju żeby na poczatku czerwca wszystko bylo juz przygotowane dla dziecka
    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

    Skomentuj

    •    
         

      diabelecke dobrze myślisz z tym kupowaniem , ale ja niestety jak to wszyscy mówią jestem w gorącej wodzie kompana.

      Skomentuj


        Momo83
        No to znaczy, że będzie dobrze! Tylko uważaj na siebie i maleństwo.
        Ja w sumie nic nie kupuje poza gondolą do wózka, fotelikiem, pościelą i przewijakiem. Stelaż, spacerówke, wanienke, łóżeczko, materacyk, ciuszki mam. Większość po kuzynie, który w tym roku skonczy 6 lat ( a ciocia byle czego nie kupowała, podobał mi sie jej wózek itd), a ciuszki mam po półrocznej siostrzenicy męża. Z resztą ciuszki to pewnie będą przynosić goście jak nas odwiedzą Ale tak miesiąć przed porodem chciałabym mieć już wszystko w domku i czekać na moją małą wariatke...

        Myszka87
        Ja pamiętam jak w pierwszej ciąży wychodziłam za mąż. To był 28 tydzień ciąży. Ja przez kilka dni nie czułam ruchów. Robiłam wszystko i nic. Ale gdy już się uspokoiłam, cały stres minął to wszystko wróciło do normy. A Ty zwłaszcza teraz nie powinnaś się denerwować. U mnie też ostatnio wszystko się wali na głowe, same problemy. Ale popołudniu ide sobie na spacer, pomyśle, że jeszcze troszke i urodze moją małą księżniczke, będę mogła ją przytulać, kochać... Wtedy wszystko inne idzie w cień. Albo wychodze z domu i ide do przyjaciółki na plotki. Spróbuj, może Tobie też to pomoże.
        Ja tyje, ale od tego słodkiego chyba. Nie rzucam się na jedzenie. Nie jem jakoś specjalnie więcej. Czasem to muszę wmusić coś w siebie, bo np. na śniadanie zjem bułke (9.00), do obiadu nic, na obiad (16.00) tyle co moja mama, która jest na diecie, no i na kolacje (19.00 - 20.00) parówke lub dwie. No ale są dni, że podjadam coś między posiłkami

        Ola
        No to czekamy na wrażenia z badania!
        Większość z nas chce już maj Ja to już mam dość tego czekania. Brzuch coraz cięższy, plecy bolą. No i moja córuś od kilku dni nie daje mi spać po nocach. Jak chce już spać to ona zaczyna zabawe w moim brzuszku. Niby fajnie, ale jak tak dłużej porobi to zaczyna boleć.

        Sloneczko_7
        No ja Wam zazdroszcze tego badania. Ja już sobie podaruje. Chodzę na wizyty do lekarza co 3 tyg i on robi mi USG, zdjęcia. No i w związku z moją poprzednią ciążą czasami muszę iść na patologie ciąży na badnia, testy itd. No i na patologii nie wytłumaczą mi tak wszystkiego naj mój lekarz. Pokazuje co, gdzie, tłumaczy dokladnie wszystko. A ja jestem jednak mały nerwus więc ma facet ze mną troche roboty
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          MlodaM.17 uwierz gdyby nie moja mama to wozek i lozeczko juz bgym miala Jestem przez mame stopowana zebym bez sensu zakupow nie robila i w sumie jestem jej za to wdzieczna.
          Smieszne beda te zakupy, bo cala rodzina jak cyganie sie wybierzemy :P
          Tata jako kierowca
          Wujek, bo za lozeczko i woezek placi
          Mama, bo placi za reszte wyprawki
          Ja, bo oczywiscie ja mam slowo decydujace w kwetii wyboru wzorow i kolorow
          Siostra, bo jej obiecalam, ze bedzie mogla ze mna wozek wybrac
          Będzie zabawnie
          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

          Skomentuj


            Gdy miałam prace stojącą i chciałam aby wieczorami pomasował mi nogi to sprezentował mi masarzera do stóp. Cwaniaczek. Przed ciążą potrafiłam przespać całe popołudnie. Gdy tylko wracałam z pracy szłam spać i budziłam się nad ranem. Gdyby tak było teraz czas napewno szybciej by mi zleciał ale byłabym zapewne bardzo,, DUŻA" bo zero ruchu. Za pracą już nie tęsknie. Przyzwyczaiłam się do tego nic nie robienia.
            Aiu jak zrobiłaś ten suwaczek? taka ze mnie gapa, że nie potrafie.
            Last edited by nitka236; 30-01-2009, 09:21.
            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
            Waga 4180 i 58cm


            Skomentuj


              xXxAtusiaxXx
              Wczoraj poczułam nasze malęńśtwo tak mnie kopało że widać było na brzuszku, nawet mąż zobaczył. Jestem wkońcu spokojniejsza. Dziś mąż zabiera mnie na długi spacer. A i od 2 tygodni mam bezsenne noce. Może ten spacer mi dziś pomoże i przespię całą noc. Pozdrawiam i Dziekuję za wsparcie.
              To moja pierwsza ciąża i trochę przeżywam.

              Skomentuj


                Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                A tak naprawde jeśli Ja nie posprzątam to on wcale. Mało tego robie mu nawet jedzonko . Ja się przyzwyczaiłam a on udaje, że nie widzi gdy jestem zmęczona. Wczoraj poprosiłam go wieczorkiem aby przyniósł mi lody z lodówki bo miałam ochote a on na to,, Kochanie przynieś sobie sama bo mi się nie chce" ,,Nie gniewaj się na mnie" dodał i tyle z tego. Myślałam, że jak będę w ciąży to będzie przy mnie bardziej chodził. No cóz najwidoczniej taka jego leniwa natura.
                Ja mam prawie tak samo.Trzeba naprawdę się wiele razy powtarzać żeby coś zrobił.Kończy sie przeważnie na tym że ja to robię bo już mi czekac nie chce.A pózniej słyszę "Kochanie ,ty nie możesz sie przemęczac" itp.Tylko że mi sie nie chce czekac wieczność,aż zasypie mnie kurzem.
                Co do suwaczków to to jest strona www.suwaczek.pl ,tam masz po kolei co i jak, a pózniej wchodzisz w swoje ustawienia na forum i wklejasz kod do "edytuj podpis" i gra
                Last edited by anecia82; 30-01-2009, 09:37.


                Skomentuj

                •    
                     

                  No i udało się dzięki!!!
                  Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                  Waga 4180 i 58cm


                  Skomentuj


                    Ja to nie nażekam mama ze mną chodzi na zakuki i siatki mi nosi jeszcze te obiadki u niej no i miśko jak już przyjedzie to też mi nadskakuje, ale ciekawe jak by ze mną był cały czas te kilka miesięcy czy też by mu sie tak chciało
                    Mój synek 24/8 kwiecień

                    Skomentuj


                      no dziewczyny tak sobie poczytalam 'Was' i jestem juz spokojniejsza co do tych skurczow, bo wczoraj to juz sie zaczynalam zastanawiac czy aby nie za duzo ich mam ok 5 razy na dzien moze wiecej ale nieraz tez mniej brzuchol twardy sie robi, dzisiaj koncze dokladnie 28 tydzien i od ok tygodnia mam te skurcze;
                      w pierwszej ciazy mialam ich bardzo malo i bardzo pozno sie zaczely chyba w ostatnim miesiacu dopiero, dlatego mnie to troche zaniepokoilo;
                      w poniedzialek ide na kontrole wiec jeszcze wspomne o tym poloznemu
                      Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                      Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        To ja mam też bardzo mało tych skurczy , może ze 3-4 dziennie więc sie nie przejmuje bo już sie mojej gin. pytałam
                        Mój synek 24/8 kwiecień

                        Skomentuj


                          graza dzieki czlowiekowi tak razniej, jak wie, ze inni maja podobnie i jest ok
                          Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                          Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                          Skomentuj


                            Te skurcze to chyba każda z nas ma,niektóre wcześniej ,inne póżniej. Ale tak musi być,wkońcu już niedługo do porodu Ciekawe,która z nas pierwsza się rozsypie
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              Wiem ,wiem grygoranna ja też lubie poczytać że ktoś ma to co ja albo podobnie jak ja i już mi lepiej
                              madzik można zacząć obstawienie, ale jeswt kilka "czrnych koni" to są nasze mamcie z marca
                              Mój synek 24/8 kwiecień

                              Skomentuj


                                z innej beczki

                                nie moglam sie opanowac i pstryknelam zdjecie mojego malego leniwca " po kanapce z konfiturka dobra bajka i jest ok"
                                Last edited by Anna200610; 19-06-2009, 14:15.
                                Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                                Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X